Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja też pomimo przespanej nocy czuję sie jak by ktoś mi zasunął obuchem w głowę Normalnie na twarz padam...
    A co do ubranek, to ja kupiłam na allegro całą 'pakę' a nawet dwie. Jedna 0-3 m a druga 0-6m z trochę większymi ubrankami. No i chyba troche przegięłam z ilością... mamy ponad 100 szt i w bardzo dobrym stanie. Także polecam!

    Skomentuj

    •    
         

      Ja już zaczęłam kupować ciuszki na 62
      Jestem szczęśliwa jak mogę wyprać, wyprasować i poskładać te maleńkie ciuszki
      A synek mamuni znowu miał czkawke
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        graza, ty juz tak nie rozpieszczaj swojego babelka
        ....ciekawe po czym mial ta czkawke


        musze powiedziec, ze moj to wybredny jakis, musi sprobawac kilka rzeczy pod rzad zeby zaczkac hehe a pozniej u mamy placz i zgrzytanie zebow jak przyjdzie sie wtoczyc na wage
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Po pomarańczkach ta czkawka chyba lubi je tak jak mamusia
          Ale jak zjem coś słodszego to zaraz też ma czkawke
          Jak ostatnio sie ważyłam to przez te 3 tygodnie przytyłam 1 kg, ale ile jak musiałam sie pilnować aby słodyczy nie wcinać
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            nooo, te slodycze to tragedia dla mnie, pewnie jakbym tyle nie jadla to i waga bylaby bardziej ok dla mnie, aaaale w sumie na ost. wizycie po miesiecznej przerwie przytylam 2 kg - ujdzie, najgorszy okres to mialam przed, w czasie i po swietach - przez 5 tyg 6 kg , niewiem jak mnie sie to udalo; pewnie pomogla mamusina kuchnia, bo razem spedzalismy swieta
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              No Graza,jak zjadłaś z kilogram tych pomarańczy to się nie dziwię A tak poważnie to ciekawe od czego maluszki mają czkawkę w brzuszku,zimno im nie jest,więc pewnie po czymś co zjemy,łykają szybko wody i dlatego.

              A ja idę smażyć naleśniczki,koniecznie muszą być z dżemem truskawkowym
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                ciekawa jestem czy pojdzie mi cos, chcialam cos pokazac apropo uzywanych rzeczy, wlasnie zamowilam staniki do karmienia na aukcji, cos takiego jak polskie allegro
                Last edited by grygoranna; 19-02-2009, 10:27.
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurczaczek ja mam 165cm wzrostu ... widać że w porównaniu do Ciebie jestem grubiutka.
                  Ale może ja mam poprostu taką budowę ciała i tyle.
                  Dziewczynki co tam robicie?
                  ja jestem teraz w szkole na informatyce, własciwie to wszyscy już wiedzą bo kolezanki się kapneły.
                  Pozdrawiam:*

                  Skomentuj


                    uuuu, kiepsko widac, a ten pod spodem to juz calkiem tyci, ale wszystkie trzy sa fajne ; jeden granatowy w kropeczki drugi jasno rozowy i trzeci z koronki no i co nawazniejsze numer F
                    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                    Skomentuj


                      Witam wszystkie majowe Mamusie,
                      ja mam termin na 2 maja ale możliwe, że maluszek wcześniej 'wyjdzie' na świat...
                      Co do pokoiku,to ze wzgl. na mozliwość wcześniejszego porodu, mamy go juz prawie na ukończeniu. Jeszcze zostały nam tylko karnisze i zasłony

                      Pozdrawiam Was wszystkie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Grygoranna fajne te staniczki i widze że mamy taki sam problem u mnie prze ciążą miałam rozmiar duże c małe d, a teraz mam e ale zastanawiam sie jak to będzie przed samą ciążą to chyba do g wskocze byłam w sobote w ciążowym sklepie i widziałam że staniki laktacyjne nawet ładne to mieli do rozmiaru g więc pewnie sie załapie
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Najśmieszniejsze jest to że wcale nie wydaje mi sie abym miała takie duże piersi, bo przy tym wielgachnym brzusiu to wyglądają proporcjonalnie
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Akunia nie martwie się za bardzo. Wchodzę we wszystkie spodnie, tylko się nie dopinam. Gdybym tyła ogólnie to bym się załamała. Teraz tylko brzuszek rośnie. I całe szczęście, bo przy mojej mani odchudzania to by mi jeszcze coś odbiło.

                            Liliana ja jak mam dzień to potrafie spać do 13 lub dłużej. Jak mąż ma nocki to śpie tak długo jak on. Tylko, że ja ogólnie jestem śpioch, ale w ciąży to by mi za spanie mogli płacić

                            Maggica no to spokojnie możesz czekać już na dzidziusia. Znając życie to ja Będę się męczyć idealnie do terminu...

                            Mój mąż dziś zapowiedział, że w ostatnim tygodniu lutego będzie miał wolne. I to chyba 12 dni. No więc nie ma na co czekać, bierzemy się za przygotowania. Dzisiaj byłam z tatą w Castoramie i widziałam takie naklejki na ściane czy co to tam było. Taka Duża królewa (wys. ok 40 cm) za niecałe 20 zł. A taki zestaw z Kubusiem Puchatkiem ok 40. Chciała pomalować coś z szablony, ale szablon ok 15 zł i farbki do tego... TO już wole te naklejki. A były przepiękne... Jeszcze tylko muszę wybrać jakąś farbe, bo kolor to jakiś brzoskwinka czy jakiś taki ciepły Chociaż myślałam też nad odcieniem zieleni (bo to podobno uspokaja). No i ma okres remontu będę się musiała do babci wyprowadzić. Mój mąż i moi rodzice nie pozwolą mi siedzieć w domu i pomagać przy malowaniu. Jednak będę nadzorować prace

                            A teraz ide robić obiadek, bo za chwile wszyscy się do domku zlecą, a my z tatą właśnie wróciliśmy do domu
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              nawet nie wiedziałam że jest miseczka F
                              ja miałam przed ciążą B więc terac C i pewnie tak zostanie...

                              właśnie robię rosołek, wróciłam z zakupów i jestem padnięta... chyba czas na małą kawkę z mleczkiem
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Ekspedientka w sklepie ciążowym powiedziała mi że nawet 2 rozmiary po porodzie może być większy rozmiar stanika
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X