Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    A powiedz, jak tak złapiesz nosidło w ręke czy jest ciężkie i czy łatwo się go składa???
    Który kolorek sobie wybrałaś?
    Kolorek jest jeden,taki jak pokazany a co do fotelika to nie jest aż taki ciężki.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Czwść Mamuśki nie było mnie jakiś czas a tu tyle do nadrobienia Madzik fajniusi ten twój wózeczek mój tez juz stoi i tylko czeka na córeczkę wysztsko juz kupione
      Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

      Skomentuj


        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
        Kolorek jest jeden,taki jak pokazany a co do fotelika to nie jest aż taki ciężki.
        No widzisz jaka ja guła małobystra jestem u góry są inne wózki, a mi już się wydawało, ze inne kolory...ech! Słabo z tą moją głową...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
          Padłam po nieprzespanej nocy...
          Te moje noce to mnie chyba wykończą. A do tego strasznie boli mnie gardło!

          Nichol ja używam Dzidziusia do białych rzeczy i Jelpa do koloru, ale wszystko płukałam 2 razy! Raz samą wodą, a później w rozcieńczonym Lenorze Sensitive (bo uwielbiam ten zapach), ale pewnie przerzucę się całkiem na Dzidziusia bo po prostu jest tańszy!
          Ania mi brzuch się opuścił i rzeczywiście lepiej się oddycha, znów mam przestrzeń między biustem a brzuchem (a mam malutkie piersi i wcześniej już dotykały brzuchola), a do tego sikam jak najęta (dziś w nocy wstałam 9razy) i częściej czuje ruchy w dole brzuchola i w pachwinach (cierpną częściej nogi i boli krzyż), ale na przykład wcale nie przeszły mi zgagi
          Gospi, a co to za wieszaczki??? Masz może foto??? Ja trochę mam, ale wiszą tylko spioszki na szelkach, a kombinuję, zeby jeszcze powiesić bluzy, ale w Tesco juz nie ma takich jak ja kupiłam.
          Ty mnie nie strasz bo z tymi piersiami na brzuchu to też już niedawno przestałam czuć. Nawet męża pytałam czy mi brzuch nie opadł bo wcześniej to mi leżały a też mam małe. Poza tym też ciągle sikam od tygodnia i mam wrażenie że mały skręca mi pęcherz i jak go czuję to tak nispo jakby chciał mi pokiwać przez dziurkę. Tylko że ja mam jeszcze czas

          Wieszaczki są super. Nawet się roześmiałam że my babki w ciąży to porąbane jesteśmy bo pierw prasuję, składam i pakuję w woreczki a teraz rozkładam i wieszam i znowu pakuję całość w wielki worek. Ciekawe ile tak jeszcze będę zmieniać
          Link do wieszaczków
          http://www.allegro.pl/item555536147_..._szt_2_zl.html
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            Madzik, fajniuni ten wozek, i jaki tani!!!
            Ja myslalam o czymś takim:
            http://www.allegro.pl/item548062648_...ka_gratis.html
            W sklepie stoja po ok 700- 800 zl.


            Skomentuj


              Fajny wózeczek

              Ja niestety nie mam narazie perspektyw na wózek bo uparłam się na tako jumper z nosidełkiem mocowanym w ramie. Jakoś wydaje mi się najbardziej odpowiedni dla nas. A kasy nie ma jak narazie bo kosztuje 1150 zł na allegro.
              http://www.allegro.pl/item549593281_...lik_maked.html
              Trochę kryzys mamy przez raty za mieszkanie. Na szczęście wzięliśmy kredyt na 3 lata więc może jakoś to zniosę.
              A wózek w sumie mogę w ostatniej chwili kupić bo teraz w kilka dni kurierem przysyłają.
              Chociaż też bym już chciała mieć go w domu i się cieszyć
              Last edited by gospi; 18-02-2009, 14:33.
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                kurcze, to moze mi juz opadl faktycznie, tylko stopniowo i nie zmiarkowalam. Tez mam odstep miedzy brzuchem a cycami, czesciej sikam, ale zgaga dalej meczy i strasznie szybko zadyszki dostaje...
                Hmmm, moze poprostu moj ksiaze wreszcie przyja wlasciwa pozycje i pakuje mi nozki w zoladek i przepone...
                Zapytam gina na nastepnej wizycie.
                Co myslicie o wozeczku??


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                  Ty mnie nie strasz bo z tymi piersiami na brzuchu to też już niedawno przestałam czuć. Nawet męża pytałam czy mi brzuch nie opadł bo wcześniej to mi leżały a też mam małe. Poza tym też ciągle sikam od tygodnia i mam wrażenie że mały skręca mi pęcherz i jak go czuję to tak nispo jakby chciał mi pokiwać przez dziurkę. Tylko że ja mam jeszcze czas

                  Wieszaczki są super. Nawet się roześmiałam że my babki w ciąży to porąbane jesteśmy bo pierw prasuję, składam i pakuję w woreczki a teraz rozkładam i wieszam i znowu pakuję całość w wielki worek. Ciekawe ile tak jeszcze będę zmieniać
                  Link do wieszaczków
                  http://www.allegro.pl/item555536147_..._szt_2_zl.html
                  dzięki za link. Mi się te kolorowe podobają. A Ty wzięłaś czarne???
                  To masz takie objawy jak ja, a mi wszyscy mówią, ze zszedł w dół...ale to już miesiąc temu zaczął się obniżać a teraz jest już komplet objawów. I dziś doszły mi bóle miednicy. Tylko wszędzie czytam, ze zgaga powinna przejść - a mnie jak paliła rura tak pali
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    CO DO TŁUSTEGO CZWARTKU TO JA MAM GO NA CO DZIEŃ KOCHAM PACZKI TERAZ TEZ SOBIE JEM PRZESUNĘŁAM DZIŚ ŁÓZKO I CHYBA COŚ MI SIĘ STAŁO BO MNIE PLECY BOLĄ PO LEWEJ STRONIE JA TO MĄDRA JESTEM NIEPÓŹNIEJ POWYGRYWAM TROCHĘ ZDJĘĆ TO PRZEŚLE SWÓJ BRZUCHOLEK ZOBACZYCIE JAKI PĄCZUŚ ZE MNIE

                    Skomentuj


                      to mi chyba tez sie opuscil chociaz mezek mowi ze normalnie wyglada
                      mnie strasznie wlasnie boli miednica do tego stopnia ze jak sie podnosze z lozka to nie moge ustac na nogi... jutro do lekarza ide to musze podpytac.
                      Ja sie zdecydowalam na taki wozek http://allegro.pl/item547533740_mega...k_gratisy.html
                      zalezalo mi zeby byl wiekofunkcyjny no i nosidelko tez dodaja, a i przede wszystkim dziadkowi sie podoba ze sie nazywa MERC hehe
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja wzięłam czarne bo chyba były tańsze. Z resztą było mi wszystko jedno. Kupiłam 50 szt ( dla mnie 30 ) ale chyba za mało jeszcze te 20 co wzięłam dla koleżanki by mi się przydało A myślałam że i tak już za dużo....
                        Zgagi teraz w ogóle nie mam ale w poprzedniej ciąży miałam do końca, nawet jak się brzuch obniżył . Była męcząca do tego stopnia że spałam na pół siedząco bo cofały mi się kwasy. Mam nadzieję że teraz nie będę tego miała.
                        Oby te moje dolegliwości o niczym nie świadczyły bo Ty jesteś miesiąc przede mną
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                          to mi chyba tez sie opuscil chociaz mezek mowi ze normalnie wyglada
                          mnie strasznie wlasnie boli miednica do tego stopnia ze jak sie podnosze z lozka to nie moge ustac na nogi... jutro do lekarza ide to musze podpytac.
                          Ja sie zdecydowalam na taki wozek http://allegro.pl/item547533740_mega...k_gratisy.html
                          zalezalo mi zeby byl wiekofunkcyjny no i nosidelko tez dodaja, a i przede wszystkim dziadkowi sie podoba ze sie nazywa MERC hehe
                          O widzisz, tego nie widzilam, cos w tym stylu jak mi sie podoba tylko ze jeszcze fotelik dodaja
                          Daj znac jutro co Ci gino powiedzial, bo widze ze masz podobne objawy. Ja mam wiztyte dopiero za tydzien, a juz mnie martwia te uklucia w dole brzucha. Robie sie coraz bardziej niepelnosprawna


                          Skomentuj


                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            to mi chyba tez sie opuscil chociaz mezek mowi ze normalnie wyglada
                            mnie strasznie wlasnie boli miednica do tego stopnia ze jak sie podnosze z lozka to nie moge ustac na nogi... jutro do lekarza ide to musze podpytac.
                            Ja sie zdecydowalam na taki wozek http://allegro.pl/item547533740_mega...k_gratisy.html
                            zalezalo mi zeby byl wiekofunkcyjny no i nosidelko tez dodaja, a i przede wszystkim dziadkowi sie podoba ze sie nazywa MERC hehe
                            miednica boli bo się rozłazi i niestety będzie już tak boleć do końca
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Wlasnie dzwonilam do kolezanki mojej mamy ona jest pielegniarka i mowila mi ze juz najwyzszy czas miesiac przed porodem zeby sie wlasnie miednica rozlazila i brzuchol opuscil, teraz takie bole i sikanie co 5 min to norma... a zreszta przypomniala mi ze jak ja bylam malutka to mialam problem z bioderkami (nosilam taka specjalna gipsowa pieluche) i moze tez dlatego mnie tak pobolewac
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                diabelecke
                                a jak tam twoje zdrowie?
                                dzisiaj miałam badanka krew mocz i glukozę mi robili no i toxoplazmoze powtórkę ... glukoze znaczy cukier mam w normie ... a na wyniki musze tydzień poczekać.


                                ale dziś pielęgniarka taka podła mi się trafiła ...
                                jak pobierała mi krew z ręki to jakoś przeżyłam , ale potem
                                z palca to dosłownie wbiła mi igłę z całej siły aż podskoczyłam
                                tragedia

                                Buziaczki Mamuśki
                                http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X