Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczynki
    Co do tego jak nasz synek się począł to tatuś zrobił sobie prezent na swoje urodziny dokładnie 5 lipca zrobił sobie synka
    Wiecie co ja też miałam w nocy jakieś dziwne skurcze ale to tylko jak się przekręcałam na prawy bok to za chwilkę miałam 2 takie z 30 sekundowe skurcze ale jak się znów przekręciłam na lewo to mi przeszło... dziwne
    Ja dziś poprasowałam resztę ubranek i już mam poukładane w szafie wszystko jeszcze uprać torbę, spakować i wsio
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      Cześć dziewczynki
      Co do tego jak nasz synek się począł to tatuś zrobił sobie prezent na swoje urodziny dokładnie 5 lipca zrobił sobie synka
      Wiecie co ja też miałam w nocy jakieś dziwne skurcze ale to tylko jak się przekręcałam na prawy bok to za chwilkę miałam 2 takie z 30 sekundowe skurcze ale jak się znów przekręciłam na lewo to mi przeszło... dziwne
      Ja dziś poprasowałam resztę ubranek i już mam poukładane w szafie wszystko jeszcze uprać torbę, spakować i wsio
      Ania ja w nocy mialam idento! Na prawej stronie bol nie do wytrzymania (pomijam ze mlody sie wkurzal i strasznie kopal), a jak sie przekrecilam na lewa (co mi zajmuje ostatnio kupe czasu) to po chwili bylo ok
      Podobno zdrowiej dla nas i dla maluchow jest spac wlasnie na lewej stroonie, ale ja cholipka nie umiem....


      Skomentuj


        w czwartek ide do gina to sie dowiem co i jak
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Hej Mamusie. Już jestem. Byłam z mężem u dentysty. Nie jest za wesoło, musi trochę ząbków poleczyć. Tak mi go szkoda, to dla nas tak pracował ciężko, nie dojadał, nie dosypiał i teraz ma problemy ale ciągnę go do lekarzy i leczymy wszystko i dbam o niego bardzo
          Zjadłam bułę z szynką i 2 snikersy, teraz ledwo stoje,spac się chce, brzuch ciężki, jednym słowem obżarstwo
          Chyba sobie miętkę zaparzę.
          No i skurcze się zacęły, coraz cięższy brzuchol i zadyszka, wogóle to jak wejdę po schodach na górę do sypialni to muszę siąść żeby odpocząc bo od razu nie daję rady zejść
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Yoenne ja mieszkam na 4 piętrze i muszę wchodzić codziennie
            a ja wcinam takie zbożowe ciastka z czekoladą (już połowę paczki opróżniłam)
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
              Yoenne ja mieszkam na 4 piętrze i muszę wchodzić codziennie
              a ja wcinam takie zbożowe ciastka z czekoladą (już połowę paczki opróżniłam)
              No ja też zawsze latałam i biagałam, ćwiczyłam, pływałam a teraz wejście po schodach to dla mnie nie lada wyczyn. Jutro jadę kupic dla mojej Niuni łóżeczko i jutro przywiozą mi komplety pościeli Juz się nie mogę doczekać
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Yoenne ,mięta w ciąży jest nie wskazana!Lepiej rumianku sobie zaparz.A mnie taki leń dopadł,że nic mi się nie chce....I jeszcze się wkurzam,bo mieli przysłać ten wózek i dzień za dniem mija i nic! Dzwoniłam do nich w piątek-miał być wczoraj,wczoraj dzwoniłam i powiedzieli ,że dzisiaj........i nadal nic! Wku.... się tylko
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja jestesm tak zrypana po tych zakupach, ze ledwo trzymam pion. Ide chyba pod prysznic i bede sie toczyc pomalutku do lozka. Trzymajcie sie cieplutko mamuski. Dobranoc


                  Skomentuj


                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    Yoenne ,mięta w ciąży jest nie wskazana!Lepiej rumianku sobie zaparz.A mnie taki leń dopadł,że nic mi się nie chce....I jeszcze się wkurzam,bo mieli przysłać ten wózek i dzień za dniem mija i nic! Dzwoniłam do nich w piątek-miał być wczoraj,wczoraj dzwoniłam i powiedzieli ,że dzisiaj........i nadal nic! Wku.... się tylko
                    No tez tak słyszałam, ale podobno w małych ilościach można się napić a ja tak raz, góra dwa w tygodniu piję więc nie zaszkodzi chyba
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Yoenne,oby nie zaszkodziło.

                      Idę do łóżeczka,Spijcie dobrze,do jutra
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Młoda plodna ta twoja szkola
                        Gdybym nic nie dostala to faktycznie nic bym nie miala, bo do glowy by mi nie przyszlo zeby takie ilosci ubranek teraz kupowac, a ze daja to biore, a i tak musze dokupic.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                          Yoenne,oby nie zaszkodziło.

                          Idę do łóżeczka,Spijcie dobrze,do jutra
                          A kurcze madzik nastraszyłaś mnie Dupa z tą miętą. Nie będę jej piła
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            No jakoś mnie cos naszło i robię sałatkę z krewetkami, będzie na śniadanko bo teraz to już nawet kubka herbaty nie wcisnę
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              diabelecke
                              hehe tą dziewczyne znam od 4lat kiedyś się przyjazniłyśmy, teraz już nie
                              w ciągu tych 4 lat była około 3 razy w ciąży^tzw. urojonej chyba^ , teraz chyba jest 4 raz ... ale już na prawde ... nie wtrącam się w to .. ona mnie tylko wyśmiewa że ja jestem w ciąży i obgaduje z koleżanką z ławki.


                              http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png

                              Skomentuj


                                Mój mąż ma wolne i stwierdził, że nie ma na co czekać. Wynieśliśmy wszystko co mieliśmy u siebie: talerze, szklanki, kubki, kieliszki, kino domowe, TV, komputer, wszystko oprócz szafek. Zawaliliśmy mieszkanko rodzicom. Brat pojechał na obóz więc mamy gdzie spać Jutro będziemy malować. Ale od rana jedziemy do lekarza, żeby interpretowali te moje nieszczęsne wyniki...
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X