Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co od szkoły rodzeni ato z racji lezenia w wyrku ot sie nie wybieram, no i z drugiej strony nie bede miala naturalnego porodu wiec wiem jak to jest bo juz mialam cc
    Akunia

    Skomentuj

    •    
         

      notor1 a wiesz może jak to jest w innych szpitalach ??? czy tylko u nas panują takie dziwne zasady z ktg ? Mam nadzieję ze nie będę musiała do nich jeździć. Poza tym jak sobie ostatnio przypomniałam że po porodzie co chwile przychodzi pielgrzymka i zagląda między nogi to aż mi się odechciało. Niestety to nieuniknione
      Przesrane mamy my kobiety...
      Ostatnio jak mam doły to myślę o tym jak się poświęcamy. Rezygnujemy z własnych planów i realizacji i rodzimy facetom dzieci a później się nimi zajmujemy a oni i tak tego do końca nie docenią. Oczywiście bardzo kocham moją córkę i bardzo chciałam synka ale czasem wpadam w jakieś takie deprechy i jestem zła na cały świat.
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Ja musiałam mieć pobieraną krew na czczo przed glukozą.
        Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
        http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
        http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

        Skomentuj


          diabelecke masz w zupełności racje.
          wiesz nawet już nie chodzi o to że on jest ojcem dziecka , trudno .. jeśli bedzie mi zle... i nie wytrzymam tego to odejde .

          Skomentuj


            Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
            notor1 a wiesz może jak to jest w innych szpitalach ??? czy tylko u nas panują takie dziwne zasady z ktg ? Mam nadzieję ze nie będę musiała do nich jeździć. Poza tym jak sobie ostatnio przypomniałam że po porodzie co chwile przychodzi pielgrzymka i zagląda między nogi to aż mi się odechciało. Niestety to nieuniknione
            Przesrane mamy my kobiety...
            Ostatnio jak mam doły to myślę o tym jak się poświęcamy. Rezygnujemy z własnych planów i realizacji i rodzimy facetom dzieci a później się nimi zajmujemy a oni i tak tego do końca nie docenią. Oczywiście bardzo kocham moją córkę i bardzo chciałam synka ale czasem wpadam w jakieś takie deprechy i jestem zła na cały świat.
            No z tego co wiem, to w Bydgoszczy nie pobierają opłat za ktg (jak masz ubezpieczenie), bo zgodnie z prawem to nawet jak go nie masz opieka prenatalna, porodowa i poporodowa jest za darmo!!! Dlatego chcę napisać skargę na to co się dzieje w Toruniu, bo moim zdaniem to skandal! Nie dość,że jest jedna porodówka, to jeszcze nam utrudniaja życie. Podobno w jakiejś przychodni na Rubinkowie i Naszym Lekarzu robią KTG za darmo, ale tylko dla ich pacjentów, a teraz juz późnawo aby się przepisać... No mamy przechlapane Gospi!
            A z tym zaglądaniem między nogi to mówiła mi Iwona i mówiła, ze to boli jak sprawdzaja... A faceci nigdy nie zrozumieją... oni to jak zatwardzenie mają to już krzyk jakby rodzić mieli
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Dziewczyny za 3 dni TŁUSTY CZWARTEK
              Właśnie przeczytałam...... hi to moje ulubione święto
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                witam wielorybki, czytam i czytam zaglegle posty- myslalam juz ze nie dobrne do konca.
                [B]Syrwunia[B] Ja to sobie postanowilam juz dawno (i uprzedzilam o tym M) ze jak uslysze od tesciowej typowe "a nasz Kacperek jak byl taki jak on" - Kacper czyli syn jej corki, to odrazu jej powiem ze to nie jest ich Kacperek tylko nasz Krystianek i nie zycze sobie zadnych porownan. Tez swoje przeszlam z tesciowa i szwagierka, obie sa nieziemsko falszywe, o wszytsko zazdrosne, mieszkamy na swoim 1,5 roku, tesciowa byla u nas moze 3 razy i mierzyla wszystko wzrokiem, szwagierka nie byla ani raz (!). I mam je w d....
                [B]Gospi[B]ja to wczoraj mialam taka zalamke ze mi sie samo plakalo. Zmeczona juz jestem tym ze tyle mi nie wolno i tyle nie dam rady zrobic nawet jesli bym mogla. I czasem tez tak sobie mysle ze jakby maly sie pojawil tak 2 lata pozniej, to moze byloby duzo lepiej i wtedy lapie mnie jeszcze wiekszy dol, ze nie nadaje sie na matke jesli tak mysle. Ale ostatnoio wyczytalam, ze to jest normalna rzecz, ze w ciazy pojawiaja sie takie mysli. Nasaze zycie w jedny momencie staje do gory nogami, i ciezko jest kiedy zdajemy sobie sprawe ze juz nigdy nie bedzie tak jak przed ciaza. Ale potem zle mysli mijaja i znow obrastamy w piorka myslac o swoich skarbach
                Last edited by Nichol; 16-02-2009, 12:46.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  No z tego co wiem, to w Bydgoszczy nie pobierają opłat za ktg (jak masz ubezpieczenie), bo zgodnie z prawem to nawet jak go nie masz opieka prenatalna, porodowa i poporodowa jest za darmo!!! Dlatego chcę napisać skargę na to co się dzieje w Toruniu, bo moim zdaniem to skandal! Nie dość,że jest jedna porodówka, to jeszcze nam utrudniaja życie. Podobno w jakiejś przychodni na Rubinkowie i Naszym Lekarzu robią KTG za darmo, ale tylko dla ich pacjentów, a teraz juz późnawo aby się przepisać... No mamy przechlapane Gospi!
                  A z tym zaglądaniem między nogi to mówiła mi Iwona i mówiła, ze to boli jak sprawdzaja... A faceci nigdy nie zrozumieją... oni to jak zatwardzenie mają to już krzyk jakby rodzić mieli
                  No to z ktg nie będę miała problemu bo jestem w Naszym Lekarzu....dobre i to...
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    Co do dziwnych objawow- narazie (odpukac) dokuczaja mi tylko te zygniecia w pachwinach. Jeszcze nie mam tych skurczy przepowiadajacych, ale szczerze to im blizej terminu tym mam wiekszego cykora. Boje sie ze jak zaczna sie objawy porodu to spanikuje


                    Skomentuj


                      A ja nie miałam pobieranej krwi na czczo przed glukozą normalnie w domu wypiłam i za godzinę poszłam na pobranie krwi, ale jak widzę każda z nas ma to inaczej robione. Ja wcześniej dzwoniłam do laboratorium gdzie miałam to robione i pytałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ojcem dziecka moze byc zawsze, twoim mezem nigdy. Zastanow sie nad tym wszytskim z anim bedzie za pozno. Malzenstwo powinno istniec z milosci, a nie obowiazku, bo w takim ukladzie nikomu nie bedzie dobrze, nawet dziecku. Mamy XXI wiek, skonczyly sie czasy gdzie panna z dzieckiem dziwi.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Wróciłam z Biedronki - kurtki nie kupiłam - straszny szajs
                          Kochany Nikodem 2009.04.07.

                          [/url][/url]

                          Skomentuj


                            diabelecke masz racje tylko to smutne bo ja go kocham bardzo.
                            napewno będzie mi ciężko.
                            chciałabym żeby się wszystko ułożyło ale jeśli się nie da to trudno.




                            http://www.suwaczek.pl/cache/63100100dc.png
                            Last edited by MłodaM.17; 16-02-2009, 14:02.

                            Skomentuj


                              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                              No to z ktg nie będę miała problemu bo jestem w Naszym Lekarzu....dobre i to...
                              To daj mi znac, czy rzeczywiscie maja ktg. Moze warto bedzie sie jednak przepisac?!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Sama miloscia czlowiek nie wyzyje
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X