Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć
    Ja pojechałam dziś z rodzicami nad morze do Krynicy Morskiej. Pospacerowaliśmy, trochę, zjedliśmy i wróciliśmy. Dziś piękna pogoda, więc było super Tylko Staś całą drogę uprawiał gimnastykę i usiłował mi udowodnić, że moje żebra są elastyczne i mogę je trochę na boki rozsunąć
    Ja dalej nie mam żadnych objawów, czasem te skurcze bolące trochę jak okres, ale bardzo nieregularnie. Myślę, że jeszcze trochę to potrwa.

    Anulkapi - super te butki, dla chłopców też są takie piękne rzeczy, że tylko kupować
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      mamusie nie bądzcie takie surowe dla dzieciaczków;p one potrzebuja nas a my ich
      kurcze ja to nie umiem byc twarda ani wytrwała od kilku dni mamy dwa łózeczka po to aby filip w nocy mógł spac u nas w pokoju ale sam i pierwszej nocy taki mi sie serce krajało ze on musi sam biedny lezec normalnie zasnąc nie moglam teraz jest tak ze spi u siebie tak do 5-6 a potem z nami a jak mąz jedzie na noc do pracy to całą noc ze mną
      Last edited by kurczaczek22; 19-09-2009, 15:55.

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Napisane przez magda197666 Pokaż wiadomość
        Iga ważyła 4400 i mierzyła 59 cm.
        Gratuluje sily! urodzic "4400gr" to wyczyn!



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Widzę, że kolejne maleństwa na świat przychodzą. Gratuluję zdrowych pociech i szczęśliwych porodów. My mamy termin za tydzień

          Skomentuj


            Nooo dziewczynki..:P ale się rozpisałyście..;O nie wierze normalnie..;]

            My dzisiaj z mężem złożyliśmy łóżeczko.. już położyłam ładnie pościel..ochraniacze.. także już wszystko wszystko jest złożone ułożone i czeka na poród..


            Jedynie czego nie mam zrobionego to jeszcze nie pakowałam torby do szpitala.. ale z tym mi się jakoś bardzo nie spieszy..:P to najwyżej poczeka jeszcze ze 2-3 tygodnie .. i się spakuję..
            Last edited by sagapoamore; 19-09-2009, 17:11.




            Skomentuj


              heh ja to tez nie umiem byc taka surowa jakby plakal dluzej niz minute to chyba bym nie wytrzymala ja o tyle mam dobrze ze mati do tej pory nie domagal sie noszenia na raczkach a to ze zasypia sam w lozeczku to sie ciesze bardzo ale jakby trzeba bylo go lulac to bym go lulala u nas tez tak jak u kurczaczka Mati do 5-6 sam w lozeczku a pozniej juz z mama tyle ze on o 6 juz jest wyspany bo przeciez chodzi spac o 19 to ile mozna spac w tym dwa razy sie budzi na jedzenie
              mamanikosia a moj Mati zjada 100 wiec niewiele wiecej niz Nikos jedyne co na noc to zje 150 i to jest moje mleko wiec napewno mniej tresciwe niz takie modyfikowane wiec wcale taki niejadek z Nikosia to nie jest
              MLoda a ja tam ciagam Matiego wszedzie ze mna zeby mnie widzial i czul sie bezpiecznie przeciez te nasze bejbiki maja dopiero po 3-4 miesiace bedzie jeszcze czas na wychowywaniekuruj sie kuruj zeby sie Polcia od ciebie nie zarazila
              Gabcio i Justynko udanych imprez czekamy na fotki
              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







              Skomentuj


                I co ? I tyle?
                Pół dnia mnie nie było a tu ledwo 2 posty więcej?!
                No baaaaby, gdzie wy jesteście cholera?

                Ja też sie ozapierdzielałam troche, niedługo mykamy na kąpańsko i zostajemy z młodym sami bo Dodo ma nocke

                My mamy 2 pokoje- Jeden duży- gościnny, drugi nasz i tez wszystko na kupie.- nasze wyro, łożeczko, meble, krzesełko, bujaczek, zabawki.....

                spadam bo mój książe siedzi na łóżku i piszczy dopóki sie nie popatrze


                Skomentuj

                •    
                     

                  Kochane MADZIAMA URODZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!Dzisiaj o 15:50 Malutka Weronika waży 3450 i mierzy 56 cm

                  Skomentuj


                    Świeżo upieczonej mamusi serdecznie gratulujemy !!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      Amsw Twoje dziecię to chyba jakieś złote jest Mój diabełek nigdy tyle nie przespał raz się zdarzyło że 4 godziny przespała. Teraz nadal śpi a ja nie wiem o której ją wykąpię Carin a TY w końcu mogłabyś swoją fotkę dać a nie się ukrywasz, już za czasów brzuszków nam obiecałaś a nadal cisza... Poza tym troszkę u mnie z humorem już nie tak, bo znowu z moim facetem niezbyt się układa Ostatnio w ogóle nie przyjeżdża jedynie dzisiaj odwiedził nas ze swoją matką żeby na spacer z małą iść, kurde jak już mnie to wszystko wkurza! Awantury to potrafi robić, ale już przeprosić to po co, a ja się nie ugnę i mam już to gdzieś za dużo przeżyłam w ciąży a jeśli jemu nie zależy na rodzinie to mówi się trudno wolę być samotną matką!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no właśnie co tu sie dzieje a właściwie nie dzieje sie nic
                        zaglądam co jakiś czas a tu pustki ,nie ma co czytać, moja Pola już śpi, Gabi sie kąpie i zaraz idzie spać, no nic zajże jeszcze później
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Cześć.

                          Delff i Blanka witam serdecznie.

                          A ja w końcu usiadłam wczoraj udało mi się tylko trochę poczytać a dzisiaj dokończyłam, więc już jestem na bieżąco.
                          A jak zwykle zalatana bo i pogrzeb, wizyta u neurologa,załatwianie rehabilitacji na szczęście dla mnie a nie dla dzieciaczków, no i goście jedni potem drudzy i w końcu sami i cisza w domu, ale nie powiem było bardzo wesoło i fajnie, gdyż znajome które nas odwiedziły to przebojowe babki.

                          No widzę, że Edzi strasznie smakują paluszki i oczywiście cudnie wygląda na zdjątku, ale to nic takiego moja siostrzenica też tak susała palucha ale po około 3 miesiącach znudziło jej się.

                          A Adaś złości się czasami gdy chce mu dać smoka , ja mu smoka a on obrażony pomruczy trochę smoka wypluje i już wszystko w porządku.
                          A jak zaśnie to od razu go wypluwa i na szczęście nie chce go z powrotem.

                          Ola_ska widzę, że twój mężuś chyba nie chce być gorszy od twego brata i chce pokazać, że przecież on też potrafi zaopiekować się Kubusiem.
                          No i tak powinno być w końcu będziesz miała więcej czasu dla siebie a twój M zobaczy ile pracy przy takim bobasie.

                          Myszka gratuluje mieszkanka i czekamy na relacje, ale ci zazdroszczę własnego m. bez teściów jak to u mnie jest.

                          No a Atusia zabiegana, ale już widziałam, że jutro coś napisze, więc czekamy i szerokiej drogi dla twojego M.

                          No i jak zawsze już kończę bo się znowu rozpisałam tak to jest ze mną nie mam czasu wejść tutaj, a potem piszę i nie mogę skończyć.

                          Miłego wieczorku mamusie a dzidziusie kolorowych snów.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny
                            ja tylko na chwilę bo normalnie padam na ryja dziś...mały po tej szczepionce nie dość że marudny to jeszcze gorączkę dostał i od 3 w nocy mieliśmy praktycznie po spaniu. a w dzień też nie było wiele lepiej, najlepiej cały czas nosić na ręcach, kręgosłup i ręce tak mnie bolą że szok.
                            a wrócił mężek nie powiem żebym się nie stęskniła,a i on zresztą też więc się trochę działo


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Tyle się napisałam i komp mi padłteraz oglądamy mam talent z moimsyneczkiem który nie może spać




                              Skomentuj


                                Tyle się napisałam i komp mi padłteraz oglądamy mam talent z moim syneczkiem który nie może spać




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X