Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin na to wychodzi ze tylko my jeszcze zostałyśmy
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
      Carin na to wychodzi ze tylko my jeszcze zostałyśmy
      Może Antosi tak dobrze, że woli zostać. Albo daje Ci czas na zregenerowanie sił, a gdy się urodzi da Ci popalić .

      Skomentuj


        Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
        ja tez mialam gencjane do dzisiaj dol lozeczka mam lekko fioletowy bo malej w czasie pedzlowania pepuszka zachcialo sie kopac ale dosc szybko po tym kikut odlecial szkoda tylko ze do dzisiaj nie m oge go znalesc ....
        Haha no co Ty Kubolka został na pieluszcze.
        Nie twierdze, że gencjana nie działa, ale strasznie brudzi, a efekt taki sam jak przemywanie wódką (my specjalnie kupiliśmy taką małą piersióweczkę).

        Skomentuj


          serio mowie przebieram mala a tu mi czegos brak przeszukalam wszystko i nie bylo pewnie potem podczas sprzatania zniknol na zawsze w odkurzaczu hehe




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Wróciłyśmy )

            My już nie w dwupaku Madzia urodziła się 9.09.2009 o godz. 11:10 przez cesarskie cięcie, niestety nie obyło się bez komplikacji ale już sytuacja opanowana i całe i zdrowe wróciłyśmy do domku

            Pierwsza kąpiel też za nami i nie było tragedii - Taty ręce są znakomitą podporą, a starszy brat potrafi szybko zainteresować mnie jak płaczę. Madzia potrzebuje towarzystwa i jak się do niej gada to jest całkiem spokojna, kołysanie jest narazie zakazane i obywamy się bez niego ( chyba że Tatuś dopadnie i jak mama nie widzi to małą nyna ).

            Mamy małe kłopoty z karmieniem i chciałam Was prosić o radę, pierwsze dziecko karmiłam krótko i wiele nie pamiętam. Mała budzi mi się strasznie różnie na karmienie, czasem co 1,5 h a czasem co 4, staram się karmić ją piersią ale jak ona co 1,5 woła to po 3 razie nie mam pokarmu albo znów jak się naje to mi śpi 4 godziny i ja mam tyle pokarmu i tak w kółko, jak to unormować??
            Chciałabym ją karmić tylko piersią ale boję się że stracę pokarm albo ona będzie głodna, a nie chcę ją dokarmiać, doradźcie mi coś proszę...
            Ona też bardzo szybko zasypia przy piersi i nie działa na nią ani głaskanie po policzku, ani przewijanie, jak śpi to śpi jak zabita i nic nie działa.

            Buziaki dla Was i Waszych pociech, a tym które czekają życzę cierpliwości i rada, śpijcie ile możecie na zapas
            ADRIANEK 30.09.2003

            MADZIA 9.09.2009


            KOCHAM WAS SKARBY

            Skomentuj


              Hej hej
              Nie mam w ogole czasu zagladac bo Tymus ciagle na cycku dynda Przeczytałam kilka poprzednich stron i glosno sie smialam bo ja mam takie same problemy z moim synkiem co Wy ze swoimi maluchami. Ciagnie dlugo i mamle piers. Dzisiaj nie chcial w ogole spac i musialam go zabawiac przez kilka godzin. Drzemal tylko po pare minut. Masakra! Pocieszajace jest to ze u Was tak samo
              Carin, dzieki za rady co do karmienia. Juz mam troche wiecej pokarmu bo czesciej go przystawiam. Z jednej piersi odciagam ale na drugiej mam taki pieprzyk wystajacy i boje sie go podrazniac laktatorem.
              Karolaina, glowa do gory! Juz niedlugo dolaczysz do grona mamusiek

              Uff, znowu nocka, juz sily nie mam ...Dobranoc.
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                o kurcze ale temat sie rozwinął ja nakładki dopiero kupie jakbym juz nie dała rady normalnie karmi a tak to narazie nie ma po co przeciez zawsze do sklepu mozna kogos wyslac.
                ja sie dizisaj zaczelam pakowac i jeszcze musze dokupic pare rzeczy ale takie drobiazki a macie 2 czy 1 piedzame rozpinana z przodu do szpitala?? ja mam narazie jedna ale 2 planuje kupic tylko tak sobie mysle czy sie w ogole opłaca no ale z 2 strony.. juz sama nie wiem .








                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                Skomentuj

                •    
                     

                  No I Nie Bylismy U Lekarza..ma Urlop Nic Musimy Czekac Do Nastepnego Czwartku, Do Przychodni Nie Pojde Bo Ta Lekarka Umie Tylko Zabawiac Dzieci A Nie Leczyc...
                  Jakis Zly Humor Mam..wiec Lece Napic Sie Winka I Ponarzekac Troche Mezowi..a Co Niech Wie, Ze Ma Babe!
                  Milej Nocki


                  Skomentuj


                    Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
                    o kurcze ale temat sie rozwinął ja nakładki dopiero kupie jakbym juz nie dała rady normalnie karmi a tak to narazie nie ma po co przeciez zawsze do sklepu mozna kogos wyslac.
                    ja sie dizisaj zaczelam pakowac i jeszcze musze dokupic pare rzeczy ale takie drobiazki a macie 2 czy 1 piedzame rozpinana z przodu do szpitala?? ja mam narazie jedna ale 2 planuje kupic tylko tak sobie mysle czy sie w ogole opłaca no ale z 2 strony.. juz sama nie wiem .
                    chyba lepiej dwie ja coprawda uzywalam tych szpitalnych ale uwiez tak c zy siak mozesz jedna zabrudzic krrwia wiec ta druga na pewno sie przyda




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      no, Młody odpadł już przy butelce
                      ale sobie strzeliliśmy dzis trase na spacerek. Poszliśmy do lasu, powiedziałabym szlakiem turystycznym, po piskach i trawkach. Może i nie było aż tak strasznie daleko ale od tego pchania po piachu to wszystko mnie boli...ale stwierdziłam że asfaltem już nie będe chodzić chociaż też przez las jest bo jeżdża tam samochodami jak wariaci! a tam niedość że wąsko to jeszcze zakręty, więc na pewno jakiś palant mógłby nas trafić. a większość tycj kierowców to chłopaczki co dorwali się do samochodu tatusia i szaleją.
                      Majorka, no nie moge sie napatrzeć na loczki jednej i kiteczki drugiej córuniale z tymi lokami to pewnie masz troche roboty co?


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Heheh, skubana ta Majka!
                        Ja też sie ucieszyłam ostatnio, bo od jakiegoś czasu Krystian śpi ze mną (z mężem itak nie mam ochoty) i bałam sie że nie przestawie go spowrotem na łóżeczko. Ale spróbowałam i było ok. Nawet sam w nim usnął po wieczornym cycu

                        Kiya, super że wstawiłaś ta stronke zrzuciłam sobie na pulpit i w pierwszej wolnej chwili biore sie za pichcenie

                        Katarzynar, wrzuc prosze fotki swojej dekoracji z przedszkola. Musze jeszcze cos wykombinować na szyby które wychodzą mi z sali na korytarz, a wogóle nie mam weny.
                        To jest moja trzaśnięta na szybkiego przed radą pedagogiczną (coby sie p. dyrektor nie pieniła). Nawet nie chce mi sie juz nic poprawiać. Przez jesień powisi:

                        dekor.JPG


                        Skomentuj


                          Ania2288! Jesteś wielka normalnie . Jak przeczytałam twój tekst do Królowej na wątku "poród w wodzie", to oplułam sie herbata i spryskałam nią całe biurko ze smiechu
                          No żałosne dziewcze!
                          No chyba że to celowa prowokacja kogoś, komu spodobały sie pikantne jazdy miedzy forumowiczkami


                          Skomentuj


                            Co do tych nakładek, to ja wiem tylko tyle, że położna na szkole rodzenia powiedziała, żeby kupić te małe nakładki, bez względu jakie są sutki, bo tych większych po prostu dziecko do buzi nie zmieści
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              Bimarko o pokarm sie nie martw to sie w koncu samo unormuje. Jezeli malutka nie moze zlapac brodawki ze wzgledu na przepelniona piers odciagnij troszke laktatorem!
                              I cos na pocieszenie. NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK PUSTA PIERS! ZAWSZE WYLECI NASTEPNA KROPLA!

                              Skomentuj


                                Witam Mamusie! Ja dziś wróciłam ze szpitala z synkiem, urodziłam we wtorek o 6:10, waga:3220 i 56cm Nie było lekko, ale tak to jest z porodem... A co tam u reszty wrześnióweczek? Wszystkie rozpakowane? No nic idę coś zjeść, ale nie wiem co, bo się boję ze względu na pokarm... Pozdrawiam serdecznie!
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X