Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    elo
    tylko na chwile wpadlam
    moze mnie nie byc kilka dni zobaczymy- wojna w domu trza mezowi zabawki pozabierac bo zero zaangazowania w zycie z jego strony wszystko na mojej glowie zachowuje sie jak dziecko to tez tak biedzie traktowany
    buziaczki

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      hej pierwsza:


      Nator po Fifiego pojechaliśmy o 19 a jak go nie było to obrzerałam się delicjami, w ogóle ostatnio mam taką ochotę na czekoladę i słodycze że szok! Wczoraj przy kawie zjadłam całe opakowanie samiuteńka i jeszcze mało tego jak się skończyły ciasteczka to się przerzuciłam na lody i bach pół pudełka ni ma

      Filip kładzie się spać ok 20-21 i spał zawsze do 6 a ostatnimi czasy budzi się o 4 i tak marudzi marudzi a jak tylko zabieram go do swojego łożka to słodko zasypia... nie wiem czemu tak się budzi czy potrzebuje mamy czy za wcześnie go kładę... nie wiem

      lecę na drzemkę z synalkiem bo już marudkuje na kolanach.
      do później
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Dzień dobry,
        lecę wstawić pranie, umyć głowę i zaraz siadam z kawką poczytać wszystko
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          heh kurczaczku a myslalam ze tylko ja czuje sie jak mama ktora sama wychowuje dziecko...u nas to wyglada tak ze 5 min po przyjsciu z pracy jest ti ti ti synusiu a po 5 min juz mu sie nudzi i odklada go do lezaczka i bardziej sie steskni za kompem niz za dzieckiem a jak przyjdzie weekend to juz wogole echh
          wracaj do nas szybko kurczaczku
          Mloda to moze idz do lekarza zeby Ci sie tam znowu cos nie narobilo...
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            mamuszka u mamy a mamanikosia gdzie Ty sie podziewasz?
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              No dziewczyny widzę ze Wasze dzieci też odmawiają jedzonka czasem, to chyba przestanę się martwić że lenka mi odmawia. ona je:
              5-6 mleko(210ml)
              pomiedzy rannymi karmieniami deserek
              10 mleko z kaszką (czasem 210 czasem 180)
              15 obiadek czyli jakiegoś słoika
              20 mleko też ok 210

              tak przynajmniej jadła ale ostatnio coś odmawiałą mleka ale z tego co wiem to wróciło do normy, pije też mało ale jak już coś tyo prędzej woda lub herbatka bo ostatnio jak poczuje soczek obojętnie jaki to ją ciągnie na wymioty

              My wit D w ogóle nie bierzemy bo pediatra mówił że jak ona na modyfikowanym to już nie trzeba bo w mleku jest

              Majorka już jej się to nie przytrafiło więc może ona się wtedy przestraszyła a ja wcześniejszych pojękiwań nie usłyszałam przez wodę bo ona czasem jak się obróci na brzuch to jej łapka zostaje pod brzuszkiem i czasami nie potrafi jej wyciągnąć i wydaje mi się że tym razem też tak było i pewnie jęczała sobie a nikt nie przyszedł z pomocą. Zobaczymy ale mam nadzieję ze już nie bedzie takich sytuacji

              Spóźnione ale szczere życzonka dla Nikodemka, Hanuli i Kacperka

              Sylka, Ola odzywajcie się częściej

              A i my dziękujemy za życzonka, Lenka dostała super komplecik spodnie, bluzka i kurteczka z okazji naszej 5-cio miesiecznicy

              Ja na zimę zostaję przy moim wózku bo ma duże koła i wydaje mi się że bedzie się dobrze prowadzić tylko czekam kiedy będę mogła założyć część spacerowa

              Syrwunia ślicznie wyglądałąś na tym weselichu a na swoim bedzie jeszcze ładniej wyglądać

              Zdjecia dzieciaków waszych super takie słodziaki fajowe

              Jeśli chodzi o Panią Quinnmother to ma dziewczyna 18 lat i jak widać wierzy we wszystko co jej babcia i mama powiedzą ehh szkoda słów

              Kala nie martw się za dużą główką skoro miała badania to wszystko jest ok skoro nic nie wyszło a moja kuzynka jak była mała też tak miała a teraz jest zwykłą zdrową normalną dziewczyną a wtedy nie było takich dobrych badań i straszyli moją ciocię ze ma wodogłowie, kto by nie zobaczył to jej głupot naopowiadał

              kurcze fajna sprawa z tym basenem chyba też się jednak skuszę bo mam blisko w Katowicach specjalne zajęcia w specjalnym basenie a lena uwielbia wode

              nie wiem co tam jeszcze chciałam napisać
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                W sumie to mało robiliśmy zdjeć na wyjeździe, szczerze powiem że nawet nie było kiedy i dobrze że Leny nie wzięliśmy bo by się tylko namęczyła bo ciągle gdzieś jeździliśmy ale wstawiam fotki znad jeziorka i widoczek z balkony na trzy korony, których nie widac bo była mgła
                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej ja tylko na moment, bo Juleczka na macie jęczy i chyba trzeba do łóżeczka zanieść mojego śpioszka.
                  Zrobiłam z rana 3 słoiki brzoswinki dla niuni, nakarmiłam ją brzoskwinką bo troszke zostało. A teraz czekam aż mężuś się obudzi i będziey meblować pokoik niuni i jak dobrze pójdzie dzisiaj będzie spać już u siebie

                  Aniu fajne foty, tylko mało!!!




                  Skomentuj


                    Napisane przez mlodam17 Pokaż wiadomość
                    Cześć!

                    i znowu mam zmartwienie.
                    Boje się strasznie ...
                    znowu mam spuchnięty brzuch i boli mnie jedna część.
                    Oby to nie były te sprawy..co mnie nie dawno spotkały.
                    Kurdę mam cholerny uraz.
                    [

                    Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,56 cm 13.30
                    mloda chyba powinnaś iśc do lekarza skontrolować to co za konowały w tej matce polce cie obsługiwały , pamietasz nazwisko ?? jak można coś przy cesarce zostawić ???? ja miałam swojego lekarza prowadzącego i powiem ci że już dawno zapomniałam że miałam cc, zero dolegliwości, czasmi miałam wrażenie lekkiego odretwienia wogół szramki ale to na początku, jak byłam na kontroli po 8 tyg u innej lekarki to sie zachwyciła mają szramą że taka równiutka i cieniutka !!!
                    no ale matka polka to wielki szpital i pewnie nieudaczników nie brakuje, poprostu źle trafiłaś, tylko żeby juz te twoje komplikacje sie skończyły !!!
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Katarzyno ciekawa jestem jakie macie te mebelki no i wstaw zdjęcie końcowego efektu

                      a moich zdjeć mało bo mało zrobiliśmy a i tak połowa to alb takie same albo do skasowania
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Powiedzcie mi bo ja głupiutka jestem, co ma w sobie gluten?? czy np. kasza manna taka błyskawiczna ma gluten i czy można ją wprowadzać do zupek jako ten gluten????
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                          Powiedzcie mi bo ja głupiutka jestem, co ma w sobie gluten?? czy np. kasza manna taka błyskawiczna ma gluten i czy można ją wprowadzać do zupek jako ten gluten????
                          ANKASOS jak najbardziej kaszka manna ma gluten i powinnas dodawać ją do zupki.Moja zupki z kaszką manną bardzo lubiła natomiast na mleku jej nie pasiła,zbierało ją na wymioty


                          Skomentuj


                            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                            ANKASOS jak najbardziej kaszka manna ma gluten i powinnas dodawać ją do zupki.Moja zupki z kaszką manną bardzo lubiła natomiast na mleku jej nie pasiła,zbierało ją na wymioty
                            Dziękuje
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Aniu ja też na początku dawałam kaszę do zupki. przez pierwszy tydzień, może dwa bawiłam się w gotowanie jednej łyżeczki w 100ml wody, potem już kupowałam kaszkę manną np bobovity albo kaszkę glutenową hippa (np tę w słoiczku, są ciekawe smaki) i jak do mleka trzeba było dadać 5 miarek kaszki, to dawałam jedna miarkę glutenowej i resztę bezglutenowej, a po miesiącu już się w to nie bawiłam i dawałam normalnie. możesz też kupić jabłuszko z kaszą manną gerbera, albo są też zupki (chyba hippa) z kaszą.

                              Skomentuj


                                Halooo?? Czy wszyscy jeszcze śpią czy może mamuśki i ich brzuszki na porodówce się znalazły?? U nas dzisiaj lipna pogoda więc pewnie utkwimy w domu. Poza tym moja mała budzi się już regularnie co 3 godzinki (3,5) na jedzonko(pytanie do mam jak długo wasze pociechy ciągną z cycka?? Bo moja potrafi jeść 40 min i dłużej) Teraz właśnie nakarmiona i przebrana poszła dalej spać więc mamusia musi szybko robić zaległe rzeczy bo te godziny tak szybko mijają że sama nie wiem kiedy jak i gdzie... Ciekawa jestem co u Madzi?? MA ktoś z nią kontakt?? Urodziła już czy jeszcze ją męczą na tej patologii??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X