Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
    ja zamowilam taki komplecik juz 2 miesiac sie na niego czailam
    http://allegro.pl/item542971106_13_c...mamo_tato.html
    Też zamówiłam ten komplecik, serdeuszka w kremie, jest śliczny i jeszcze jeden z misiami :

    http://www.allegro.pl/item540557121_...yc_140x70.html
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Atusia ile ta glukoza kosztuje to Ci nie powiem bo nie pytałam dowiem się jak pójdę a za mocz płacę 10zł a morfologia 25zł.
      Akunia napewno wytrzyma bedzie dobrze ja tez tłumaczę mojemu Kubusiowi że niech się na swiat nie śpieszy w brzuszku ma ciepło nie musi się martwic o nic, bo my niestety mamy bardzo dużo teraz na głowie.

      Skomentuj


        A co tam u Was dziś na obiadek dziewczynki? Ja robię gulasz, zmiemniaczki i buraczki
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          nio to super widze ze mamy podobne gusty albo poprostu takie ladne sa te kompleciki mam nadzieje tylko ze sie nie zawiedziemy jak do nas poczta przyjdzie....
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            ja mialam dzisiaj na obiadek bigosik teraz cos by pasowalo zjesc na deserek slodkiego
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              ja mialam dzisiaj na obiadek bigosik teraz cos by pasowalo zjesc na deserek slodkiego
              Ja mam właśnie napad jakiś na jedzienie. Właśnie zjadłam kanapkę z serem zółtym, kawałek paszetu pieczonego i kawałek strucli francuskiej z serem Pycha, a to wszystko popiłam colą. Nie wolno mi gazowanych a zwłaszcza coli ale od czasu do czasu jak mam napad to mogę sobie pozwolić. Aż Niunia zaczęła szaleć od tego nawału jedzenia
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                od czasu do czasu i my mozemy sobie pozwolic na takie rzeczy a od nie wielkich ilosci naszym malutkim sie nic nie stanie musza wszystkiego sprobowac
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja sobie na obiadek zrobiłam duszone miąsko z ziemniaczkami i ogórasem konserwowym... ateraz lecę zrobić sobie budyń.
                  Wam powiem, że naprawdę te pościelki są słodziakowe.
                  A ja od wczoraj mam o WIELE mocniejsze upławy i mały się strasznie rusza Nie wiem czy to przez to, że sobie wczoraj polatałam? Wogóle mam słay dzionek...zaspać na badania to szczyt!!! Tym bardziej, że nie spałam przecież od 6 do 8...i nie wiem nawet co się stało i kiedy...

                  I jeszcze zaczął padać śnieg...ech i trzeba będzie znów odśnieżać...
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                    od czasu do czasu i my mozemy sobie pozwolic na takie rzeczy a od nie wielkich ilosci naszym malutkim sie nic nie stanie musza wszystkiego sprobowac

                    Święta racja Oczywiście wszystko z głową. A wiecie, że mój lekarz w Polsce mi powiedział, że jak kobieta w ciązy ma ochotę na małego drinka lub papierosa to może sobie na to pozwolić, bo taki stres i chcica związana z tą ochotą jest dla dziecka bardziej szkodliwa niż sam papieros. Głupie mi się to wydaje ale tak mi powiedział. Że jak się będę stresować i cały czas denerwować i myśleć o paleniu to to jest bardziej szkodliwe niz jak wezmę sobie maszka Oczywiście ja nie palę i nie paliłam nigdy ale on gadał o wszystkim, więc na ten temat tez dał mi wykład.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Ja mam właśnie napad jakiś na jedzienie. Właśnie zjadłam kanapkę z serem zółtym, kawałek paszetu pieczonego i kawałek strucli francuskiej z serem Pycha, a to wszystko popiłam colą. Nie wolno mi gazowanych a zwłaszcza coli ale od czasu do czasu jak mam napad to mogę sobie pozwolić. Aż Niunia zaczęła szaleć od tego nawału jedzenia
                      Ja to za łyka coli dam się zabić! szczególnie jak mam zgagę (czyli codziennie wieczorem)
                      Ale takie pół szklaneczki raz na jakiś czas...to przecież nic nie szkodzi ...
                      tak sobie tłumaczę
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                        Ja sobie na obiadek zrobiłam duszone miąsko z ziemniaczkami i ogórasem konserwowym... ateraz lecę zrobić sobie budyń.
                        Wam powiem, że naprawdę te pościelki są słodziakowe.
                        A ja od wczoraj mam o WIELE mocniejsze upławy i mały się strasznie rusza Nie wiem czy to przez to, że sobie wczoraj polatałam? Wogóle mam słay dzionek...zaspać na badania to szczyt!!! Tym bardziej, że nie spałam przecież od 6 do 8...i nie wiem nawet co się stało i kiedy...

                        I jeszcze zaczął padać śnieg...ech i trzeba będzie znów odśnieżać...
                        Pychotka obiadek. A zasoac to Ci teraz można i to codziennie
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Myszka te badania robisz w szpitalu? Bo ja ogólnie sprawdzałam w certusie chyba i tam mi wyszło, że za wszystko zapłace 69 zł. Pójde jutro to w sumie zobacze.

                          Akunia
                          Nasz Mały Aniołek opiekuje się całą rodzinką. A swoją siostrzyczką już zwłaszcza. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży poszłam na cmentarz i prosiłam, żeby sie opiekował mną i dzieckiem. Teraz jak stoje nad grobem Krzyśka to Michaska w brzuszku tak strasznie kopie, jakby wiedziała, że jest u brata
                          Last edited by xXxAtusiaxXx; 10-02-2009, 16:37.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Dziewczyny Ja cole piłam przez cały początek ciąży. Tylko dzięki niej przetrwałam pierwsze miesiące bo rzadko kto przechodzi je tak okropnie. Mdłości i wymioty miałam dzień w dzień, noc w noc i tak do połowy 4 miesiąca. Wszyscy w koło mi współczuli bo wyglądałam okropnie. Blada jak ściana i taka szara na buzi. Byłam poprostu wykończona. Potem już nie tknęłam coli ...ale licząc ten początek to sporo jej wypiłam
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                              Święta racja Oczywiście wszystko z głową. A wiecie, że mój lekarz w Polsce mi powiedział, że jak kobieta w ciązy ma ochotę na małego drinka lub papierosa to może sobie na to pozwolić, bo taki stres i chcica związana z tą ochotą jest dla dziecka bardziej szkodliwa niż sam papieros. Głupie mi się to wydaje ale tak mi powiedział. Że jak się będę stresować i cały czas denerwować i myśleć o paleniu to to jest bardziej szkodliwe niz jak wezmę sobie maszka Oczywiście ja nie palę i nie paliłam nigdy ale on gadał o wszystkim, więc na ten temat tez dał mi wykład.
                              Ja ostatnio wypiłam szklankę piwa. Miałam taką ochote już od dłuższego czasu. Spałam po tym idealnie nic mnie w nocy nie bolało. Czułam się idealnie i skoro Ja się tak dobrze czułam to napewno mojej kruszynce nie zaszkodziłam. A teraz już wytrzymam do lata spokojnie
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                olcm80 nareszcie na forum witam ponownie.
                                diabelecke mnie też ostatnio dzidzia szaleje , jak wstaje rano do szkoły wszczegolności w tramwaju jak jade, wiem że może to smieszne ale ja nigdy nie miałam zgagi jakie to jest uczucie, takie jakby gardło bol?, ja zwykle jeśli chodzi o dolegliwości w ciąży to mam chory pęcherz.... boże nienawidze tego!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X