Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A jeszcze tak z ciekawości to Wam powiem, że spotkałam 2 dziewczyny dzisiaj, które już urodziły ale mówiły o tyciu. Jedna z nich przytyła w ciąży 40kg. a druga 60 Były ogromne - same tak mówiły. Więc moje 14kg. to jeszcze chyba nie tak najgorzej
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      yoenna no to super ze twoj maluszek jest zdrowy nio i duzy ale to dobrze
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        ja tez bede płaciła bo wszystkie badania robię prywatnie ale lekarz mi powiedział ze muszę sama sobie kupic ta glukoze

        Skomentuj


          to my jestesmy kruszynki podlug nich mozemy sie obrzerac wiesz yoanna az mi humorek poprawilas bo ja tu przezywam ze przytylam 11 kg a to jest nic wporownaniu z nimi ciekawe co one jadly? a nie wiesz ile ich dzieci wazyly jak sie urodzily?
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            A jeszcze tak z ciekawości to Wam powiem, że spotkałam 2 dziewczyny dzisiaj, które już urodziły ale mówiły o tyciu. Jedna z nich przytyła w ciąży 40kg. a druga 60 Były ogromne - same tak mówiły. Więc moje 14kg. to jeszcze chyba nie tak najgorzej
            o masakra
            to aż wydaje się niemożliwe. A ja myślałam że w zeszłej ciąży przesadziłam bo było +20. Teraz mimo że chciałam uważać na to co jem to nie potrafię się powstrzymać i już mam + 11. Ale w sumie mam to gdzieś. Zostało mi jeszcze trochę czasu i chyba nie przekroczę 20 kg.... mam nadzieję
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              No ja niestety też. A ile płacisz za tą glukoze? Ja musze zrobić dodatkowo morfologie, badanie ogolnie moczu i przeciwciała anty RH.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                no i oczywiście gratuluję zdrowego malucha
                najważniejsze że wszystko ok
                Roksanka 13-02-2005 r.


                Tymek- 10-05-2009 r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  najgorsze jest to ze te komody sa takie male a takie drogie teraz ma byc w biedronce nawet ladna i tania ale strasznie niska bo ma tylko 70 cm wysokosci jak by byla wyzsza to bym ja odrazu kupila
                  Ta którą sobie upatrzyłam kosztuje 380zł ale jest już naprawde ładna.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczynki Ja już po lekarzu, wyjątkowo szybko dziś poszło. Badała mnie Filipinka ale przemiła i bardzo dobry z niej lekarz, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, też łamaną angielszczyzną więc rozumiałyśmy się superNa poczatku się bałam do niej iść, bo wiecie, Filipinka - jakoś tak jej nie ufałam ale okzało się, że była super.
                    Moja Hania jest o 2 cm za wysoka jak na ten tydzień, ale tata ma 191cm więc doktor powiedziała, że to pewnie po nim. Ale mieści się w normach i wszystko jest dobrze. Powiedziała, że dziecko jest BARDZO ZDROWE No to mam dziś superowy dzień
                    Super,że wszystko ok
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczynki Ja już po lekarzu, wyjątkowo szybko dziś poszło. Badała mnie Filipinka ale przemiła i bardzo dobry z niej lekarz, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, też łamaną angielszczyzną więc rozumiałyśmy się superNa poczatku się bałam do niej iść, bo wiecie, Filipinka - jakoś tak jej nie ufałam ale okzało się, że była super.
                      Moja Hania jest o 2 cm za wysoka jak na ten tydzień, ale tata ma 191cm więc doktor powiedziała, że to pewnie po nim. Ale mieści się w normach i wszystko jest dobrze. Powiedziała, że dziecko jest BARDZO ZDROWE No to mam dziś superowy dzień
                      Jak miło mieć takie dobra wieści po lekarzu mam nadzieje, że Ja również będę jutro takie miała. Zobaczymy.Yoenne a ile waży Twoja Hanulka?
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No z mężem zakupki zrobione,bo sama dzwigać nie mogę..A niedługo jadę z mamą do sklepu,pooglądać wózeczki.Moje kochanie w pracy teraz to ja sie troszkę rozerwę Odezwę się wieczorkiem
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                          A jeszcze tak z ciekawości to Wam powiem, że spotkałam 2 dziewczyny dzisiaj, które już urodziły ale mówiły o tyciu. Jedna z nich przytyła w ciąży 40kg. a druga 60 Były ogromne - same tak mówiły. Więc moje 14kg. to jeszcze chyba nie tak najgorzej
                          Niteczko, niuni będzie się słodko i kolorowo spało. Ta pościel z serduszkami jest też prześliczna. Ja mam podobną tylko z miśkami zamist serc.

                          Yoenne, to cudnie, że jesteście zdrowiutkie i ładnie rośniecie. Ale co do tych kobitek, to ja w 8 m-cu cała z brzuchem nie ważę jeszcze 60kg, a co dopiero tyle przybrać
                          To chyba nie jest zdrowe??
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            glukozę kupuję się w aptece i wypija pół godziny lub godzine przed badaniem. teraz to nie pamietam dokladnie ile bo mialam robione we wczesniejszej ciazy. co do tesciowej to wiadomo ze lepsza mama. samej mi sie zdazy na swoja narzekac ale co jak co to dobra kobieta. wlasnie zajadam obiadek ugotowany przez nia. ja wyprawke dla malucha kompletuje tak powoli, duzo rzeczy z allegro i tak stopniow portfel odczuwa strate. myszka nie stresuj sie, jak u ciebie wszystko oki, nie ma żadnych kompliakcji to odrobina stresu tzw ciążowego nie zaszkodzi (większość kobiet się boi o wszytsko :-)) to bedzie dobrze. ja tez wierze ze moj maluszek wytrzyma u mnie w brzuszku chocby co najmniej do 36 tyg (mowie mu ze na swiecie kryzys i sie nie ma do czego spieszyc) zreszta staram sie nie myslec o tym ze mialabym miec powtorke z przed roku.
                            I wierzę w to co moj mąż powtarza że tam u góry opiekuje sie nami i naszym synkiem prywatny aniołek.
                            Last edited by akunia; 10-02-2009, 15:12.
                            Akunia

                            Skomentuj


                              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                              to my jestesmy kruszynki podlug nich mozemy sie obrzerac wiesz yoanna az mi humorek poprawilas bo ja tu przezywam ze przytylam 11 kg a to jest nic wporownaniu z nimi ciekawe co one jadly? a nie wiesz ile ich dzieci wazyly jak sie urodzily?
                              No mi się też poprawił jak to usłyszałam A z tego co wiem, to waga ich dzieci było ponad 3 kg. czyli w normie. 40 kg. to już nie raz słyszała, ale 60 to pierwszy raz mi się zdarzyło, nawet się jej pytałam czy się jej coś nie pomyliło ale nie, powiedziała że 60 ważyła + 60 przybrała
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                Jak miło mieć takie dobra wieści po lekarzu mam nadzieje, że Ja również będę jutro takie miała. Zobaczymy.Yoenne a ile waży Twoja Hanulka?
                                Nitka nie podali mi wagi dokładnej Hani ale powiedziała, że waży w normie, idealnie tylko, że długa jest 2 tyg. temu ważyła 1035gram, to wiem z USG 4D i to była waga idealna dla niej, tak mi lekarka powiedziała.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X