Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie ranne ptaszynki !!!
    grygoranna ja też juterko musze iść na pobieranie krwi, ale najgorsze jest dla mnie pobieranie moczu bo w nocy budze sie kilka razy aby zrobić siusiu a jak mam oddać mocz rano to wnocy zawsze mnie tak jakoś ciśnie że o 5 rano musze wstać żeby sie wysiusiać bo nie moge wytrzymać
    Ja też żelazo biore od jakiegoś miesiąca
    tez mam zawsze ten problem dlatego specjalnie wieczorem nic nie pilam zeby w nocy nie latac grygoranna to ty tez masz szalne pomysly jak tak sobie badania poprawiasz milena nio to duza twoja mala bo moja jest tak z 3 tyg starsza a wazyla tylko 2 kg ... ale wazne ze zdrowe sa nasze Skarby
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
      Witam Wszystkie mamusie!!!
      Wczoraj wieczorkiem usiłowałam wejść na forum ale wystąpił jakiś błąd!
      Wczoraj znowu kolejny ząb zaczął mnie boleć masakra. Biegiem do swojej dentystki. Zapłaciłam 50 zł a na kolejną wizytę mam naszykować 250. Ale musze iść bo to 5 u góry. Jak Ja bym wyglądała gdybym takie coś zaniedbała i jeszcze ząbek by mi wypadł. Szkoda mi kasy bo tyle to łóżeczko kosztuje.
      Nadal jestem przeziębiona. Jutro wybieram się na badanie krwi i popołudniu na USG. Miałam iść dzisiaj z glukozą ale zapomniałam/ całkiem mi z głowy wypadło.
      Co do kasiorki to 1000 zł jest becikowego a ten drugi tysiaczek to też by się przydał. Ja pracuje (obecnie jestem na chorobowym oczywiście) a mój mąż pracuje cały czas na czarno. Gdyby tak w marcu zarejestrował się w Urzędzie pracy to może bym się załapała na dodatkowe pieniądze. Będzie trzeba pokombinować.
      po porodzie złóż papiery na rodzinne jak ci przysługuje to najprawdopodobniej dostaniesz drugi tysiaczek
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Hej Dziewczyny!

        PRzede wszystikim to witam Was Justynko i Akunio wśród majówek!

        Myszka
        Ja się cieszę, że się nie muszę przeprowadzać, bo też nazbierało mi się tyle gatów, że szok. Teraz znowu jest problem, bo trzeba się pozbywać np akkwarium, bo nie ma miejsca na łóżeczko. Oczywiście miałam manie kupowania sobie ciuszków, więc teraz trzeba szukać miejsca na ciuszki dla Małej. Strasznie mnie to przeraża...
        A jak bym miała wybierać czy chce mieszkać z mamą czy teściową - wiadomo, że z mamą. Mama zawsze pomoże. Z resztą w domu czujesz się swobodniej. Głowa do góry

        Ola
        Siostra męża zemdlała na tym obciążeniu. Też lekarz skieorwał ją do szpitala. Ale następnego dnia wyszła. Miała cukrzyce ciążową. Dostała zalecenia i było ok. Zawsze lepiej skontrolować wszystko i mieć pewność, że jest ok

        Liliana
        I takie podejście jest super! Każdy mówi inaczej, a Ty potem cała nerwowa... Ja też jak coś było przeglądałam całego neta i później do wizyty nerwówka.

        A ja wczoraj oddałam Paulinke rodzicom. Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa gdy wróciłam do cichego domu. Z tym moim brzusiem to się troszke szybciej męczę, a krzyki i wygłupy Pauli to troszke mnie drażniły. Na szczęście gdy mąż widział, że już nie mam siły to brał Paulinke i zajmował sie nią. Moi rodzice się śmiali, że taka mała dziewczynka zmęczyła całą rodzinke (mnie, męża i mijego brata). No i stwierdzili, że mamy się przyzwyczajać. Ale przecież wiadomo, że dziecko nie urodzi się takie duże Inie będzie tak wariować od początku. Będąc z dzieckiem 24h to będę przyzywczajona do krzyków wygupów itd a nie tak jak z Paulą.
        Ale dziś też nie mam wolnego. W weekend mam dwa egzaminy - historie administracji i makro- i mikroekonomie. Pierwsze ok. Da się ściągać itd. Ale babka od ekonomii to młoda kobieta, za poważnie traktuje swój przedmiot. Daje taki materiał jakbyśmy studiowali ekonomie a nie admionistracje. Boję się troszke, ale nie zamierzam się zbyt martwić, bo ewentualnie poprawke będę mieć. Zero stresu - dziecko najważniejsze!
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          No właśnie będę musiała pokombinować bo tak darować jak się należy to szkoda. Już bym coś za to mojemu skarbusiowi kupiła.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            nio wiadomo ze kazdy grosz dla naszych maluszkow by sie przydal
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              ja z niecierpliwością czekam na zwrot z podatku,to już wszystko pokupuję dla niuni,tak mnie korci, może już za tydzień,oby mi się upatrzone aukcje nie pokończyły
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                ja z niecierpliwością czekam na zwrot z podatku,to już wszystko pokupuję dla niuni,tak mnie korci, może już za tydzień,oby mi się upatrzone aukcje nie pokończyły
                Majoreczko, jak się kończą aukcję to możesz napisać do sprzedawcy, czy istnieje opcja zapłaty za tydzień np. Ja kiedyś tak się dogadałam jak kupowałam kołyskę.
                I Wam powiem, że zrobiłam na tej kołysce interes życia kupiłam z 3 kąpletami poscieli, kołyska kolcraftu za 120zł (150z wysyłką) a teraz nic nie ma tańszego niż 300zł z tego rodzaju To mi się trafiło he he!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też się cieszyłam, że dostane zwrot z podatku ale jak zwykle: Skarbówka mi zabiera!!! Za mandaty mojego męża. On ma DAR dosłownie. Ostatnio znowu znalazłam mandat z września na 200zł ale miał schowany (nie zapłacony) bo niby nie chciał mnie denerwować. Tak jest co roku!!!
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    A ja wczoraj kupiłam materac ale chyba się pospieszyłam bo dzis wyciągnęłam ten po córce i jest całkiem dobry. Myślałam że się nie nada a jednak...
                    No cóż, najwyżej sprzedam ten nowy. Może chociaz częśc mi się zwróci
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      A oglądacie na TVN Style "porady mądrej niani" i "Mamo to ja"???
                      W sumie są powtórki i czasem myśle że głupotki opowiadają, ale w sumie fajna sprawa.
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                        A ja wczoraj kupiłam materac ale chyba się pospieszyłam bo dzis wyciągnęłam ten po córce i jest całkiem dobry. Myślałam że się nie nada a jednak...
                        No cóż, najwyżej sprzedam ten nowy. Może chociaz częśc mi się zwróci
                        Ja bym raczej maluszkowi zostawiła nowy. W sumie to dla dobra jego kręgosłupa, a pare godzin poleży na nim. Poza tym miedzy dzieciaczkami masz trochę różnicy wieku i nie wiadomo co tam się "wykluło" w tym po córci materacyku.
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Dziewczyny tu mam cały komplecik który mi się podoba. Chyba taniej już nie dostane co?
                          http://www.allegro.pl/item539690736_...nka_kokos.html
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            Może i racja
                            Ten stary jest dużo lepszej jakości bo wtedy kupowaliśmy wszystko co najlepsze ( i najdroższe ) a teraz ogólny kryzys
                            Rozłożyłam ten stary na części pierwsze i wszystko wyprałam i przeprasowałam. Jeszcze tylko pianka schnie. Myślałam nad tym aby wykożystać oba bo ten nowy ma tylko jedną warstwę kokosa i boję się że będzie się zniekształcał.
                            Zobaczę.....
                            Mały będzie miał jak księżniczka na ziarnku grochu
                            Jak pianka wyschnie to pokombinuję.
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny tu mam cały komplecik który mi się podoba. Chyba taniej już nie dostane co?
                              http://www.allegro.pl/item539690736_...nka_kokos.html
                              oferta całkiem przyzwoita tylko to łóżeczko słabe

                              A ten materac to taki jak wczoraj kupiłam kokos pianka ( ja mam DANPOL ) ale po przemyśleniu boję się że jedna strona kokosa może być za słaba i tam gdzie jest sama pianka będą odbniatać się szczebelki
                              Last edited by gospi; 10-02-2009, 12:46.
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny tu mam cały komplecik który mi się podoba. Chyba taniej już nie dostane co?
                                http://www.allegro.pl/item539690736_...nka_kokos.html
                                Super zestawik i w super cenie. A na którą pościel się czaisz??
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X