Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej Laseczki,

    ale mnie zgaga dzisiaj męczy!!! normalnie piekło w gardle i to na siedząco, nie mogę!!!!

    Kończąc temat teściowej - największą zaletą mojej jest to, że mieszka ponad 450 km od nas Hi, hi

    jeśli słyszałyście jakieś opinie o Quinny Buzz 4 to dajcie znać póki jeszcze nie mam go w domu.


    Pozdrowionka

    ps. Witam nową Mamę!!!
    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



    Skomentuj

    •    
         

      Hej!!!ja tez juz sprzatam...ogolnie robie wszystko zeby miec jakies zajecie...i zeby ten czas szybko zleciał...
      Co do wieku to ja mam 24latka...wiec młoda jeszcze jestem...jeszcze...hihi
      Kurcze nudze sie jak mops...to siedzenie w domku mnie wykancza...czekam na dzidzie z niecierpliwoscia...kolezanka wczoraj urodzila...ale jej zazdroszcze..
      Boje sie porodu ale juz bym chciala miec mojego synka przy sobie...
      Mnie tez meczy zgaga,najczesciej wieczorem,wypijam na nia szklanke cieplej wody i ta metoda nawet pomaga...
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Ja dziś zjadłam jogurt z musli, bananem i jeżynami na śniadanie, kawałek arbuza i 5 delicji i znów mnie zgaga sieknęła.

        Wszystkie mamy zawsze mówią: Odpoczywaj póki możesz, bo potem będziesz padać na twarz ze zmęczenia i marzyć o wolnej chwili, ale tak się nie da. Teraz się nudzę często gęsto i już nie mogę się doczekać mojego synka. Nie da odpocząć na zapas.
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
          witam aguś i bronię jest nas coraz więcej napiszcie o Waszych przygotowaniach do przyjścia na świat maleństwa
          Witam wszystkie brzuszki;-)Ja mam termin na 22 listopada,obecnie 29 tydzień ciąży.Mam 9 letniego syn a teraz urodzę mała Weroniczke.Jestem od lipca na L4 bo fatalnie się czuję.

          Skomentuj


            Edka też jak tylko zaśnie, to budzi się po pół godziny i to też napewno przez dziąsła, bo budzi się z płaczem i zaraz: buch, łapki do buźki.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              jeśli słyszałyście jakieś opinie o Quinny Buzz 4 to dajcie znać póki jeszcze nie mam go w domu.

              Kara..ja słyszałam same pozytywne opinie o QUINNY BUZZ nie wiem jaka jest wersja 4 ale QUINNY ogółem wiem, że dobry wózeczek i moi znajomi np. są bardzo z niego zadowoleni..

              Ja mam x-landera i też jestem bardzo zadowolona;-)




              Skomentuj


                młoda:
                Nie będę Ci życzyć szczęścia, ponieważ jest przy Tobie.
                Nie będę Ci życzyć zdrowia, ponieważ, tak Tobie jak i Twoim bliskim, dopisuje.
                Nie będę Ci życzyć dobrych ocen, ponieważ nie oceny są ważne, lecz zdobyte doświadczenia i umiejętności.
                Nie będę Ci życzyć miłości, gdyż masz jej aż w nadmiarze. Miłość Boga, rodzicielska i przyjacielska przepełnia Cię całą.
                Więc cóż mam Ci życzyć?
                Odwagi - aby szła z Tobą krok w krok.
                Spokoju - aby siedział koło Twego serca dzień w dzień.
                Żebyś, będąc sama ze sobą, nigdy nie czuła się samotnie.
                Żeby przeciwności losu, ból i cierpienie pomogły Ci stać się silniejszą.
                Żebyś spokojnie dryfowała po falach swego życia, omijając przeszkody, a zatrzymując się na wyspach miłości i radości.
                Żeby podróż nie była zależna od statku, lecz od siły Twych marzeń.
                A gdy już opuścisz statek i staniesz na brzegu, żebyś nie miała ani jednej chwili, którą mogłabyś żałować...

                NIECH DZIŚ WIE CAŁY ŚWIAT ŻE KOŃCZYSZ 18 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  MLODA zycze Ci Sukcesów w dorosłym życiu,
                  Szczęścia w miłości
                  Dużo uśmiechu, dużo radości,
                  Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
                  Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
                  Last edited by olcm80; 31-08-2009, 14:17.
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    o dzięki wielkie,

                    powiedz sagapo jaka duża powinna być gondola, żeby była funkcjonalna?
                    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                    Skomentuj


                      Dla mnie smoczek to kolo ratunkowe i jakos same rece leca zeby dac małemu i jest cisza
                      olcm gratki dla matiego no i dla ciebie wkroczenia w wyzszy level usypiania no z mlekiem uwazaj bo po co mu niepotrzebny ból sprwiac choc wiemy ze kazde dziecie inne i moze matiego by brzuszek nie bolał
                      gabi fifi tez lubi nadworzu sapc ale w naszym ogrodzie bo samochodów to on nie lubi
                      wczoraj sukces poszedł spac o 23 mam sie z czego cieszyc nie
                      ja filipka nie musze usypiac na rekach zawsze sam zasypial no chyba ze cos mu dolega albo rozdrazniony no to wtedy trza lulac
                      mamnikosia i mamuszka znowu wsiąkly i justynka nie pisze och kobity!!!

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        o hej olcm mały spi ze buszujesz po necie?
                        mamuszka ciebie tez widze prosze sie tu ujawnic normalnie nie ma zkim pogadac!!!
                        Last edited by kurczaczek22; 31-08-2009, 14:27.

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          Hej dziewczyny.

                          Dzięki za wasze ochy i achy na temat mojego kota. Już jej powtórzyłam - jeszcze jej się w tyłku poprzewraca

                          Ja dziś mam bardzo aktywny dzień, pewnie wieczorem padnę na twarz, albo nawet wcześniej.

                          Posprzątałam już całe moje 32 m2.
                          Byłam na małych zakupach.
                          Zrobiłam obiad - dziś jemy żurek .
                          Wstawiłam i rozwiesiłam nasze pranie.
                          Zaraz biorę się za prasowanie tego co wyschło przez noc (pieluchy flanelowe, prześcieradełka, okrycia na przewijak)

                          Jutro wstawiam śpiworki i kocyki.

                          Współczuję wam z powodu zgagi, niestety nie podzielę się żadną dobra radą, bo ja nigdy w życiu zgagi nie miałam. Myślałam że w ciąży mnie dopadnie, ale na szczęście nadal nie wiem jakie to uczucie.

                          Kasiulina jutro będę mocno za was trzymać kciuki. Mam nadzieję, że Bartuś zniesie pierwszy dzień w przedszkolu w miarę bezboleśnie .





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Hmm kara .. no ja myślę, że dobry wózek - znaczy się gondola to tak z 80 cm długości powinien mieć..




                            Skomentuj


                              wszystkie te gondole mi się takie małe wydają

                              jestem tez wściekła bo byłam ostatnio w ikei i kupiłam kołderkę, kosztowała dużo bo 80 zł i do tego ma jakiś głupkowaty rozmiar 110 na 135, tylko poszewki z ikei się na nią nadają. do tego wyrzuciłam paragon i już nic nie zrobię

                              tak w ogóle to jakaś wielka ta kołdra, Mały się w niej utopi!!!!
                              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                              Skomentuj


                                Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                                wszystkie te gondole mi się takie małe wydają

                                jestem tez wściekła bo byłam ostatnio w ikei i kupiłam kołderkę, kosztowała dużo bo 80 zł i do tego ma jakiś głupkowaty rozmiar 110 na 135, tylko poszewki z ikei się na nią nadają. do tego wyrzuciłam paragon i już nic nie zrobię

                                tak w ogóle to jakaś wielka ta kołdra, Mały się w niej utopi!!!!
                                no ja mam kołdrę 135x100




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X