Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Może jeszcze podgrzewacz do butelek ( mam z 2 końcówkami - można podłączyć do zapalniczki w samochodzie), odciągacz do pokarmu ( mam ręczny jest do du...), sterylizator do butelek ( ja mam taki do mikrofali), i nianie - przyczepia się do łóżeczka i jak dzidzia płacze zapala sie światełko i grają melodyjki

    Ja zastanawiam się nad kupnem monitora oddechu, bo po tym co przeszłam z Mają...................
    podgrzewacza raczej nie będę potrzebować bo będę karmić piersią,chyba że herbatkę,odciągacz też miałam ręczny ale zastanawiam się nad elektrycznym,a niania mi nie potrzebna bo mała będzie spała z nami,chyba że mój mąż wyremontuje nam jeszcze jeden pokój którego nie używamy,ale z tego co widzę to na razie nie ma kiedy i muszę poczekać,może zacznie od marca
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      notor1
      Ja w toruniu chodzę do NASZEGO LEKARZA. Prywatna przychodnia ale można wcisnąć się na kasę chorych. Mają najlepszy sprzęt i wszystko co trzeba robią na miejscu. Mają też usg 3D i 4D. Tak na przyszłość piszę bo teraz to już i tak bez znaczenia ale jakbyś planowała kiedyś drugiego maluszka to tam warto iść. Usg mam robione na każdej wizycie i co najważniejsze nic nie płacę. Doktor Migda który tak przyjmuje jest ginekologiem położnikiem i dla mnie najlepszym fachowcem. Miałam problemy na początku ciąży ale z nim byłam spokojna ( inny lekarz uważał że serduszko nie bije i trzeba będzie zrobić zabieg ). Dodatkowo Migda ma jakąś specjalizację związaną z prenatalnym leczeniem chorób serca ( nie pamiętam dokładnie ).
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        mój gin przyjmuje też państwowo tylko rano ale mi się nie opłaca jechać taki kawał do niego a potem z powrotem na usg jak mi wystawi skierowanie,więc chodze prywatnie i co wizyte mam usg,tylko na wyniki jeżdże dodatkowo ale te co mi teraz dał to chyba zrobie u siebie za małą dopłatą ale i tak taniej niż zasuwać tam
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          gospi jesteś z torunia,ja mam tam kuzynkę a pod toruniem resztę rodziny z taty strony
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Dziewczynki czy proszek do prania może się przeterminować? Jelp kupiłam w październiku 2007 r, niestety nawet go nie otworzyłam. Nie ma na nim daty przydatności , więc może sie nieprzetermnowuje.
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              gospi jesteś z torunia,ja mam tam kuzynkę a pod toruniem resztę rodziny z taty strony

              Z Torunia
              Niestety mam torunianek prawie nie ma

              Co do proszku do prania to ma datę przydatności i na moim który kupiłan niedawno jest około 2 lata. Na upartego można wykożystać taki z 2007 r.
              Last edited by gospi; 09-02-2009, 11:32.
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                Dziewczynki mam pytanko: jutro idę na badania - HBs i nie wiem czy muszę być na czczo? Czy któraś z Was wie może? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
                Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                Skomentuj

                •    
                     

                  zazwyczaj wszystkie badania krwi robi się na czczo,lepiej nie ryzykować
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    co do proszku to zazwyczaj chemia ma 3 lata od daty produkcji ale nawet jak się przeterminuje to nic się nie stanie,może tylko dobrze wypłucz pranie i będzie ok
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      ja tez jutro ide na to badania i wydaje mi sie ze trzeba byc nadczo...
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                        Dziewczynki czy proszek do prania może się przeterminować? Jelp kupiłam w październiku 2007 r, niestety nawet go nie otworzyłam. Nie ma na nim daty przydatności , więc może sie nieprzetermnowuje.
                        sylwia ja tez mam jelpa i tam jest napisane że data ważności minimum 36 miesięcy od daty produkcji, patrz stępel na opakowaniu
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Witam nową Mamuśkę!!!
                          Ja chodzę do lekarza prywatnie i płacę 50 zł ( z USG -80), ale nie żałuję, bo lekarz jest super!
                          Dopiero wstałam i od razu po śniadanku zjadłam 3/4 czekolady! Nie mogłam się powstrzymać!Taką mam ochotę na słodycze!!!!!!!!
                          TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                          Skomentuj


                            A mi wydaje się że na hbs nie trzeba być na czczo ale pewności nie mam. Z tego co pamiętam to badanie na żółtaczkę i jeśli się ma to zjedzone śniadanie nic nie zmieni
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                              A mi wydaje się że na hbs nie trzeba być na czczo ale pewności nie mam. Z tego co pamiętam to badanie na żółtaczkę i jeśli się ma to zjedzone śniadanie nic nie zmieni
                              Też tak uważam. To jest badanie na nosicielstwo żółtaczki. A jeżeli ktoś jest nosicielem to nic mu nie pomoże, że przyjdzie na czczo
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                martula ja miałam już to badanie i wykonuje sie je na czczo
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X