Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
    Aby oszacować wagę urodzeniową należy podwoić wagę z 33 t.c. ( tak powiedział lekarz położnik)

    Sytuacja jak u ANKASOS - obsuwa mi się łożysko. Jeżeli rozciągająca macica nie podciągnie go w góre - to cc. Nie może być tak , że najpierw rodzi się łożysko a potem dziecko.
    Jeżeli Malutki nie zmieni położenia to też cc.
    to znaczy że moja klucha może osiagnąć 4 kilo??
    ja następną wizytę mam za dwa tygodnie i zobaczymy co z moim łożyskiem bo mi cały czas idzie w dół od początku ciaży

    a moze spróbujesz tak jak ja obrócić dzidzię?? posiedziałam trochę z pozytywką miedzy nogami ale podziałało
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć dziewczyny
      Jestem tu nowa ale też mam maleństwo w drodze na koniec kwietnia- początek maja.
      Mam pytanie:
      podobno w czasie ciąży nie można leżeć na plecach i na prawym boku.
      Chciałabym wiedzieć co wy na to i jak sobie radzicie w nocy.
      To moja druga ciąża. Pierwszą jakoś udało mi się przetrwać w tej pozycji natomiast teraz nie mogę spać. Boli mnie w nocy ten lewy bok i ciągle się budzę. W dodatku jak obudzę się na plecach lub na prawym boku to zaraz mam jakieś shizy.... za dużo się naczytałam
      Być może już poruszałyście ten temat ale chyba nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego
      Pozdrawiam
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        hej dziewczyny!!! mówicie że trzeba podwoić,ja jestem w32 a moja dzidzka waży już ponad 3kg,to nie możliwe,bo jak ja rozmawiałam z lekażem to góra trochę powyżej 4kg,jak by tak wychodziło jak mówicie to 6kg-ego potworka bym urodziła
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
          Cześć dziewczyny
          Jestem tu nowa ale też mam maleństwo w drodze na koniec kwietnia- początek maja.
          Mam pytanie:
          podobno w czasie ciąży nie można leżeć na plecach i na prawym boku.
          Chciałabym wiedzieć co wy na to i jak sobie radzicie w nocy.
          To moja druga ciąża. Pierwszą jakoś udało mi się przetrwać w tej pozycji natomiast teraz nie mogę spać. Boli mnie w nocy ten lewy bok i ciągle się budzę. W dodatku jak obudzę się na plecach lub na prawym boku to zaraz mam jakieś shizy.... za dużo się naczytałam
          Być może już poruszałyście ten temat ale chyba nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego
          Pozdrawiam
          zazwyczaj każą spać na lewym boku bo lepiej krew krąży i dociera do dzidzi,ale nie ma przeciwwskazań do spania jak ci wygodnie,ja na plecach raczej spać nie moę bo mnie brzuch przygniata i rano nie mogę się ruszyć z powodu bólu kręgosłupa.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            hej dziewczynki wspolczuje wam tego lozyska co sie wam opuszcza.... sylwia b wazne zeby bylo zdrowe pisalam wczoraj wlasnie ze moja kolezanka urodzila taka mala kruszynke nie cale 3 kg wazyla ale zdrowa
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              ale jestem miła Witam nową mamusie!!!
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Witam Ja już nie śpię od 6 ,bo syna do szkoły musiałam wyprawić..Wczoraj jakaś rozdrażniona chodziłam po południu,nie mogłam znależć sobie miejsca.Może dlatego ,że się przejmuję tym ,że ten brzuch się już opuścił.Dzisiaj też sprzedawczyni w sklepie to zauważyła A ja jeszcze nie mam wszystkiego dla maluszka,w razie gdyby...wcześniej się urodził. Za tydz. w poniedziałek mam usg a we wtorek wizytę u lekarza,mam nadzieję,że doczekam

                Kochana nie przejmuj się tak. Nie wiem czy Wam o tym pisałam, ale gdy z Majką byłam na forum, jednej dziewczynie brzuch obnizył się w połowie lipca ( a termin miała na 8 sierpnia). Od czasu jak się obniżył to codziennie rodziła Ostatecznie urodziła 20 sierpnia i to przez cc bo mały nie chciał wychodzić
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  co do małych dzieci są słodzutkie i takie malutkie,zawsze chciałam mieć takie,ale niestety tylko syn ważył 3600,
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    gospi jak polezysz na prawym boku albo na placach to nic sie nie stanie ciezko jest wytrwac w jednej pozycji caly czas.... polez raz tak raz tak i bedzie git
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      hej dziewczyny!!! mówicie że trzeba podwoić,ja jestem w32 a moja dzidzka waży już ponad 3kg,to nie możliwe,bo jak ja rozmawiałam z lekażem to góra trochę powyżej 4kg,jak by tak wychodziło jak mówicie to 6kg-ego potworka bym urodziła
                      Nie zawsze się to sprawdza. Maja w 33 tc ważyła 1, 5 kg po urodzeniu 2600g czyli niby za mało. Może dlatego,że nie dotrwałam do 40 tc - poród był indukowany w 38.
                      Faktycznie o 6 kg dzieciach nie słyszałam, ale mój tatko ważył 5 kg. Teraz to największy suchelec w rodzinie

                      I tak z obserwacji wydaje mi się, że dzieci dziedziczą wagę po tatusiach. Maja mamcia 3, 2kg ( malutka) tatko 5 kg ( duży) i JA 4, 2kg . Mój mąż niecałe 3 kg - Maja 2, 6kg
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Madzik mi się opuścił już z dwa tygodnie temu,tak dziwnie zwisa,ale nie ma się czym przejmować,moja jak narazie nie ma zamiaru wyjść,a co do rzeczy dla małej to mam troche ciuchów i nic poza tym,nawet dla siebie nie mam co do torby włożyć tylko sexi majteczki wielorazowe
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          ja ważyłam 2700,mój mąż trochę więcej a nasze dzieci nie wiem po kim poszły u mnie w rodzinie nie zdarzają się takie duże
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Kurcze ja czasami śpie na brzuchu- lekarz powiedział ,że jeżeli mi tak wygodnie............
                            Oto moje pomiary z okazji ukończenia 30 tc: w brzuchu na wysokości pępka 106cm ( z Mają 120 w 38 tc) , do przodu 16 kg ( z Mają 25kg w 38 tc). Z Mają miałam wielowodzie.....................
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              ja ważyłam 2700,mój mąż trochę więcej a nasze dzieci nie wiem po kim poszły u mnie w rodzinie nie zdarzają się takie duże
                              Pewnie po dziadkach
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Witamy gospi !!!
                                Maja znajoma też cały miesiąc przed porodem chodziła z takim wiszącym brzusiem
                                Sylwia oby z tą wagą urodzeniową tak do końca po tatusiu nie było bo ja ważyłam 3.600 ale moje kochanie to był kolos i 4.200
                                Co do tego leżenia na lewym boku to też kiedyś straszny film mialam że tak trzeba i tak mnie cała lewa strona bolała że też w nocy sie budziłam ale przeczytałam że można zmieniać pozycje i leżeć na prawym boku bo przecież niemożliwa jest leżeć ciągle na jednej stronie
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X