Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a czy warto kupić od razu laktator, butelki, podgrzewacz?? zamierzam karmić piersią...

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny.

      Napisane przez Kiniak7 Pokaż wiadomość
      Heehehe mi też tylko to pozostało. teraz ta posucha nawet mi nie przeszkadza. Wieczorem brzuch tak mi ciąży, czuje się zmęczona po całym dniu, przekręcenie się z boku na bok to operacja logistyczna, więc w sumie to mi się nawet nie chce zaczynać "męczyć" - wolę się wyspać. Poza tym skoro widzę, że mąż nie chce i nie reaguje na tłumaczenia, że na pewno nam nic nie zrobi to co będę go zmuszała- jeszcze się chłopak zamknie w sobie Wiem, jestem okropna, ale śmiać się z tego mi łatwiej. Zresztą "do tanga trzeba dwojga" szanuje jego decyzje i nie mam zamiaru do niczego zmuszać.
      Ja mam dokładnie tak samo. Cały dzień Adriana nie ma w domu, a jak wieczorem wróci z pracy to ja już jestem tak strasznie dniem zmęczona i ociężała, że nawet nie myślę o sexie. Adrianowi chyba też się potrzeby wyłączyły. Tylko żeby po połogu wszystko wróciło do normy.





      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

      Skomentuj


        ja to myśłę że co by im nie dawał do "memlania" to i tak paluszki najlepsze sa Szymon to tak te swoje wyciumka że szok. A najlepsze jest to, żę tylko kciuk, wskazujący i środkowy są zawsze czyściutkie a pozostałe to jakby w ziemi gdzieś kopał tata sie śmieje że w kńcu ma ręce mechanika


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          czesc kolezanki,
          jakis czas tu nie zagladalam - bo aktywnie sie ostatnio czuje i na odwiedziny kolezanek i rodzinki mi sie zebralo
          Nadal jestem przed zakupem wozu dla Dzidzi, troche Ci zazdroszcze Jomada - ze masz to juz za soba... Uparcie szukam gondolki z wymiarami min 80 cm na dlugosc, niestety standardy to 70-73 cm... A Malego nie chce wciskac zima na sile w spacerowke. Jeszcze troche czasu zostalo wiec moze sie uda
          Lola - trzymam kciuki za postepy przy budowie domu, wiem cos o tym bo sami wykanczamy i w przyszlym roku chcemy sie z Malym wprowadzic. I podobnie jak Ty mialam dylemat co do mebelkow - zeby pomiescily sie w naszym mieszkanku i pasowaly do pokoju Malego.
          Super Laseczki wygladacie na fotkach, ja mimo usilnych prob nie moge zadnego zdjecia zmniejszyc Jak juz sie uda rozmiar - to siada rozdzielczosc...Trudno - nie pochwale sie brzusiem, bo taki ze mnie komputerowy "talent"
          Milego dzionka!

          Skomentuj


            dzięki Madzia za rade i link boje się, żeby nie zaszkodzić małej. Mam nadzieje, że wyrobimy się przed porodem i że chociaż tydzień zostanie na wietrzenie tych farb i lakierów. Kupiłam najmniej szkodliwy lakier do parkietów,ale wiadomo, że zawsze są jakieś z niego opary.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
              a czy warto kupić od razu laktator, butelki, podgrzewacz?? zamierzam karmić piersią...
              APROPOS ZNALAZŁAM LINK: na temat wyprawki - http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=wyprawka


              ja też zamierzam karmić piersią laktator podgrzewacz i butelki mam.. nie musisz mieć tego odrazu.. ale ja wiem że w pierwszej ciąży kilka dni po porodzie miałam nawał pokarmu i niestety musiałam odciągać pokarm - więc laktator się przydał bardzo!! butelki? mi się przydały do chociażby podawania herbatki rumiankowej czy koperkowej, a podgrzewacz jeśli masz mikrofalówke to może Ci się przydać i nie.. ja mam mikrofalówke ale kupiłam podgrzewacz by stał sobie na komodzie w pokoju Niuni bym w nocy nie musiała w razie czego wstawać i chodzić do kuchni - mi się i butelki i podgrzewacz bardzo przydały bo karmiłam tylko przez 3 miesiące - ( zanik pokarmu )i musiałam karmić mlekiem modyfikowanym z butelki niestety .




              Skomentuj


                Hej Tulipanek, fajnie, ze sie pojawilas, bo juz myslalam, ze zaczelas rodzic

                Ja pomalowalam juz raz deche do szafy, wysprzatalam kuchnie i umylam male okno w przedpokoju. Teraz pozeram serek homogenizowany i za chwile biore sie za wieksze okno w kuchni.



                Rosne...
                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                16.11.2009 5620 gr, -
                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                17.06.2010 9250 gr, -
                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  aha dzięki sporo tych wydatków ... to jeszcze poradź mi czy do wózka zakupuje się specjalną pościel?? i jakie ciuszki będą najlepsze dla naszych listopadowych maluchów?? tzn body+kaftanik+śpioszki czy inne zestawienie a może pajacyki?? a pod to coś się jeszcze zakłada?? mam od tego mętlik w głowie

                  Skomentuj


                    ja już Ci napisałam na wątku "wyprawka" na temat pościeli..;-)

                    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=wyprawka

                    co do ubranek na listopad.. to ja kupowałam i body i śpioszki i rampersy, sukienki, spódniczki, rajtuzki, skarpetki, sweterki, kaftaniki.. itd.
                    wszystkiego po kilka szt. no i kupiłam jeszcze taki otulaczek.. bo małe dzieci lubią być ciasno owinięte wtedy czują się jak w łonie matki.




                    Skomentuj


                      hej.

                      dzisaij odebrałam prawko

                      lola1 ja tez teraz bede w 4 klasie technikum 19 koncze we wrzesniu.

                      a jaki profil masz?? bo ja technik organizacji uslug gastronomicznych.








                      http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć dziewczyny
                        ja dzisiaj kupiłam butelke lovi o której pisała nichol, taka miękka z łyżeczką na końcu, łyżeczka też miekka siliconowa,może ta moja mała cholera sie przekona i zacznie jeść jakieś zupki, postanowiłam dać jej narazie samą tą łyżeczke do ciućkania niech pozna co to jest to może potem z zupką pozwoli sobie to pyska włożyć oj co ja sie nakombinuje przy tej moje gwieździe to szo
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          a dzisiaj idziemy sie ważyć ciekawe ile przybrała ???
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            mi już przeszedł szał sprzątania, więcej zostawiam dla męża
                            tuliXpanek jak w czasie malowania i cyklinowania będa okna otwarte to szybciej się wywietrzy, oby tylko nie padało. Jak nam cyklinowali to własnie padało i okna były zamknięte dopóki lakier nie przysechł-smród niestety przez to dłużej się utrzymywał.
                            AMSW a nie przeszkadza Ci zapach farby?? Peter nie krzyczy że malujesz?? Ja to bym się nasłuchała od swojego U nas też zawsze dłużej trwają naprawy (jak mój Andrzej się za nie bierze) bo musi mieć wenę
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                              aha, jeszcze jedno-Wasze dzieciaczki też sie tak rwą do siadania??? bo Szymon jak by mógł to już by nawet na nogach sobie postał
                              czytałam ze do siadania nie mozna zmuszać no ale jak on sam sie podnosi jak sie złapie za ręce to chyba to chyba w porządku? i juz nawet sie nie kiwa główka na boki jak tym pieskom w samochodach.
                              no moja non stop tylko głowe dźwiga i do przodu i na kolanach też tylko siedzenie a jak nie to od razu nerwy są
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                dzięki mam tyle pytań i wątpliwości... pewno dla Was są one błahe ale dla mnie to czarna magia... a jaka jest różnica między body a kaftanikiem?? czy można to stosować zamiennie?? czy coś się ubiera pod spód?? dostałam dużo kaftaników ale nie bardzo wiem do czego one służą i czy coś pod spód czy na wierzch się jeszcze ubiera??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X