Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oo! i udało sie dodać fotkę
    juto wrzuce coś jeszcze


    Skomentuj

    •    
         

      no i co tu tak pusto

      na bitwie było super mówie wam nogi miałam czarne i nie wspomnę że z wózkiem po polu pod góre za wojskiem szłam w japonkach

      Hania spała cały czas od 15 do 19 za to zasnęła dopiero o 21 30

      jutro jadę do mamy nie widziałam ich tydzień a to dla mnie za długo i nie będzie mnie,może jeszcze rano zajrzę bynajmniej sie bardzo postaram ale już spadam bo nie wysiedze taka jestem skonana ale było warto

      Dobranoc kochaniutkie szkoda ze was dzis nie było nie ma co poczytać może jutro coś nastrugacie pa
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        kurczaczku my narazie szczepilismy matiego tylko na zoltaczke takze i tak jest do tylu bo powinien ja dostac w szpitalu
        moj Mateuszek tez zaczal jakis czas temu gaworzyc i tak smiesznie czasami otwiera buzie jakby chcial mi odpowiedziec i wydaje smieszne dzwieki pierwszy byl gru gru wiec smialismy sie ze golabek z niego a jak gdzies wyjde to krzyczy ajjjjjj ejjj:0 zeby mama szybko wracala a wasze tez tak nozkami kopia? bo moj nie ulezy w spokoju caly czas macha i sie wierci ale to po tacie ma...wszyscy moja ze to caly Robet jest
        a mialam pytac ile jedza wasze dzieci bo moj 110 ml z butli i jeszcze cycka ciagnie bo jak mu sie w butelce skonczy to jest placz w nieboglosy
        mamuszka takie krwawienia to ja tez mam ale nie takie jak okres:/ tabletek nie biore wtedy juz bym wogole nie schudla
        justynko a czemu wy nie pojechalyscie do tesciow? nie proponowal czy ty nie chcialas? my tez sie klocimy i sa zle i dobre chwile jak w kazdym zwiazku mysle ze powinnas pojsc za rada kurczaczka
        kurcze dostalam takich krost po porodzie na rekach i udach jakies dziwne tak brzydko wygladaja ale nie wiem czym to smarowac bylam wczoraj u fryzjera za tydzien to wesele tylko znowu bedzie problem w co sie ubrac
        a jeszcze wasze bejbiki tez sie tak slinia? bo moj Mati strasznie smieje sie ze chyba juz mu zeby ida
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          hej, ja na moment ledwo zyje nie śpie od 4 rano bo mnie obudził ból brzucha, a jak przestał to Weronika zaczęła i tak do 8. Później wyrószylismy nad morze, tak kilka godzin na plaży a później na jarmarku dominikańskim. Na koniec jak już dojeżdżalismy do domu to się okazało że kolejni goście czekaja pod blokiem, z nimi jeszcze na 1,5 godziny na miasto (pokaz świateł) i normalnie padam, a im raczej jeszcze nie zbiera się na sen. Mała chyba tez juz ma dosyc bo conajmniej od 3 godzin tak się pręży i wygina jakby przez pępek chciała wyjść, a moje nogi to dwie bardzo tłuste parówki. Mam nadzieję że niedziela będzie mniej aktywna (przynajmniej tak Sobie założyłam)
          Weronika 19-09-2009

          Skomentuj


            Hejka

            i pierwsza no w końcu

            laseczki proszę o pomoc moją małą coś ugryzło pod okiem i spuchło

            dałam jej wapno ale nie wiem czy jest coś żeby posmarować niby fenistil można ale boję się bo to przy samym oczku (powieka dolna)

            może któraś wie coś o tym NATORKUtyś obcykana w lekach wiesz co na ukąszenia dla niemowląt

            no i zaraziłas mnie bólem pleców tylko u mnie jest od połowy klatki aż do głowy przechodzi też na ramie i klatkę piersiową z prawej strony cała noc się męczyłam z tym bólem normalnie jak reumatyzm,tak promieniuje że zmiana pozycji nawet nie pomaga,jade do mamy to może ciotka mnie wymasuje ona potrafi
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Gordiana - oj kochana... moja Lila tez byla cudowna i kochana przez pierwsze 2 tygodnie :P teraz zaczyna juz wojowac
              wczoraj skonczyla miesiac rowniutko
              za 6 dni mamy slub ... ciekawe jak zniose rozlake przez caly dzien z dzieckiem... oby dobrze...

              Skomentuj


                Witam.
                Moja Gabrysia też jest bardzo ruchliwa, nie uleży spokojnie tylko musi cały czas machać rączkami i nóżkami, mój mąż śmieje się że to po mnie, ale większość osób mówi że Gabi jest podobna do tatusia. Pocieszam się że chociaż nosek ma po mamusi. Gabi też zaczęła się troszkę ślinić, a co do gaworzenia to jeszcze nie mówi aguu tylko ej , aj, g, ea. Ja tak samo dopiero w tym tygodniu wybieram się do ginekologa, ale tak mi się nie chce. Po porodzie to mam uraz do badań, bo leżałam 24 godziny na porodówce i bez przerwy mnie badali a niektórzy to robili bardzo boleśnie.
                Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich mamusiek.


                Skomentuj

                •    
                     

                  hej
                  Twój Kubuś jest słodki, na tej Fotce wydaje się być taki drobniutki tak jak pisałam wcześniej wszystko to tylko kwestia czasu...wszystko się ułoży i mały w końcu się przestawi ze noc jest od spania,ja mam o tyle dobrze ze jak karmie małego to zawsze gadam do niego,uśmiechamy się do siebie a on mimo to później zaśnie , także nie martwię się ze go rozbudzę. A masz wystarczająco ciemno w pokoju? bo ja zauważyłam ze jak nie spuszczę rolet to Kuba o 7 wstaje a jak spuszczę i w pokoju bardzo ciemno to lula do 9. Spróbuj jeszcze z maskotką,mój Kuba to straszny pieszczoch i jak tylko położę maskotkę przy twarzy to wtula sie w nią cały i usypia od razu. Może twój bobas jest po prostu małym uparciuchem zycze powodzenia bo wyobrażam sobie jakie katusze przechodzisz..ja tak spalam przez 2 miesiące i miałam dosyć,chodziłam nerwowa,wszystko w kolo mnie drażniło i nawet żyć się nie chciało czasami, teraz jak człowiek wyspany to inaczej patrzy na rożne sprawy

                  wczoraj byliśmy nad jeziorkiem troszkę sobie poleżeliśmy. a wy dziewczyny pewnie tez poza domem skoro tu tak cicho.
                  Pozdrawiamy
                  Attached Files
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    zobaczcie jaki grubasek z mojej Gabuni
                    Attached Files


                    Skomentuj


                      ale mam malutkie te fotki , muszę powiedzieć mężowi żeby mi tu coś poprzestawiał
                      Kubuś ur. 28.05.2009

                      Nasz synuś ma już...
                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        GRATULACJE !!!!!!Gordiana
                        moi chłopcy byli grzeczni nawet cały miesiąc a potem się zaczęło, ale teraz nie jest tak źle w nocy śpią, raz tylko jedzą ale nie ma problemu z zsypianiem, tylko w dzień coraz więcej uwqagi się domagają co bywa trudne przy dwójce ale dajemy radę, najgorzej będzie do czasu aż zaczną się bawić razem. We wtorek umawiamy się na rehabilitację(mają słabe napięcie mięśni), mam nadzieję, że szybko będzie można ćwiczyć w domku, bo ogólnie ich stan pan doktor określił na bardzo dobry jak na wcześniaki z 32 tygodnia.


                        Skomentuj


                          Cześć Kochane,
                          Wpadłam tylko na chwile, bo kurcze wróciłam od mamulki i juz mam gości i nawet nie mam mkiedy poczytać.
                          Ale może wieczorem nadgonie.
                          Majorka, jak przy oku to ja bym niczym nie smarowała, bo jak oślini łapkę i potrze do oka, to moze się bałagan narobić. Jak już, to troszke chłodzić.
                          A na plecy nie możesz używać Capsiplastrów (tych rozgrzewających) jak karmisz, bo tam jest ekstrakt z Belladonny i on przechodzi do mlecycha. Ja polecam masaże! Przyjedz Kochanie do mojego kuzyna - on jest cudotwórcą (w 3 dni mnie postawil na nogi)

                          lece, bo nie elegancko tak jak goście, a ja tu z Wami... no ale tak mi teskno do posłuchania co u Was
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Cześć brzuchatki!
                            My dziś mieliśmy wyjątkowo dobrą noc!
                            Zero jakichkolwiek bóli i tylko 2x na siku .
                            Maluszek rano się przywitał ze swoimi rodzicami i poszedł dalej spać .

                            Skomentuj


                              Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
                              Dziękuję dziewczynki
                              Muszę przyznać że mój Maluszek jak na razie jest bardzo grzeczny i spokojny. Troszke mam problemu z Natalką, ale nie chodzi na szczęście o zazdrość, ale o opieke nad Oliwierkiem. Wszystko chciałaby robić to co ja, a to bardzo męczy!!!
                              Mam nadzieje że jakoś damy rade, a Córcia szybko się nauczy czego wolno a co nie
                              Pozdrawiam Was Mamuśki :
                              Zaproponuj jej żeby na swojej ulubionej lalce robiła te same czynności co Ty przy małym .

                              Skomentuj


                                Hej
                                Wczoraj miałam kiepskie popołudnie bo pokluciłam sie troche z tesciami. Ostatnio nie moge sie upilnowac i nerwy mi puszczaja!

                                Coraj dokladniej wsluchuje sie w swoje cialo i zastanawiam sie czy zacznie sie wczesniej. AMSW, Twoja polozna podala zlote metody ale podobno czasami to nic nie pomaga. Na mnie chyba dziala sex bo wczoraj takich skurczy po nim dostalam ze juz myslalam ze bede sie zbierala ale przeszlo.

                                Dzisiaj wybieram sie z mezem nad jeziorko chwile posiedziec ale brzuszek mam twardy. Chcialabym urodzic wczesniej...
                                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X