Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry My dzisiaj wyspane już po śniadanku właśnie ciastka wcinamy bo się zachciało Tylko kurka już jest taki żar na dworze w co to będzie później?? Chyba w ogóle z domu nie wyjdę.

    Skomentuj

    •    
         

      a oto moja piękność
      Attached Files
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Witajcie Mamunie
        Ale nastukałyście stron, nie idzie nadrobić. No u mnie goście powoli wyjeżdżają. Ale ja czekam na dzień kiedy zostaniemy juz tylko we trójkę. A to już w niedzielę będzie. Zmęczona jestem dziewczyny jak pies tymi odwiedzinami, uwielbiam gości ale tegoroczne wakacje to były pracowite. No to odsapniemy i za 3 tyg. my jedziemy do Polski chrzciny zrobić więc też nie będzie leniuchowania.
        Moja Hanula waży już 6 kg. i ma 63 cm. Bardzo dobrze się rozwija, żadnych kłopotów z nią nie mam i już za 2 dni skończy 4 mce.
        Nic lecę zrobić pranie i posprzatać po gościach.
        Odezwę się potem.
        Buziaki dla Was :*****
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          A ja przysnęłam i obudziłam się ponownie dopiero teraz. U nas słońce mocno grzeje, włączyłam właśnie zmywarkę i zaraz zaczynam pakować rzeczy na wyjazd weekendowy, bo dziś wybywamy odezwę się jak ze wszystkim się obrobię
          Miłego dnia dziewczynki




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            hej, nasza noc była męcząca (jak wszystkie ostatnio), ale przynajmniej mogłam podziwiac piękną pełnie-ja chyba trochę dziwna jestem bo jak jest pełnia to mi się wogóle spać nie chce i tylko gapiłabym sie w ten księżyc. My tez ustalilismy że kąpielą Weroniki zajmie się tata. Jak z nim rano rozmawiałam czy oswoił się na 100% z myślą o dziecku to powiedział że chyba tak ale wolałby móc juz ja dotknąć
            Weronika 19-09-2009

            Skomentuj


              Nas czeka ciężki dzień i weekend.
              o 12 umówiłam się z mężem w galerii, bo musimy chrześniakowi dokupić książeczkę z teletubisiami do płyty (mały zwariował na ich punkcie, ale przynajmniej wybrał coś edukacyjnego)
              A wieczorem jedziemy do rodziców na cały weekend, a tam spotkania, głupie pytania i czekanie kiedy będę mogła wrócić do domowej ciszy ach i w między czasie przyjęcie urodzinowe chrześniaka... ech już mi sie nie chce jak o tym pomyślę
              Weronika 19-09-2009

              Skomentuj


                JA to mimo wszystko zamieniłabym się z chęcią żeby móc gdzieś jechać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie Mamusie
                  Ja rano poleciałam oddać krew i mocz do badania, zobaczę jeszcze dziś czy trochę lepiej z moją hemoglobiną.
                  Potem zaszłam na rynek po ogórki i sliwki i truskawki jeszcze znalazłam
                  Zjadłam michę z maślanką i musli na śniadanie, a teraz czekam na moją uczennicę i jeszcze sobie funkcje trygonometryczne przypominam, jak dobrze, ze sama już się tego nie muszę uczyć.
                  Dziś zaczynam 32 tydzień
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Za tydzień u mnie zaczyna się reggae festiwal, mam nadzieję, że uda nam się zdobyć bilety i pobujać trochę do muzyki
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Ja dziś spałam sama w moim dużym łóżku i jakoś tak mi za luźno było. Niech ten mój Arkadiusz wraca szybko, bo już nie umiem spać sama
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oglądałyście taką stronę tatusiowie.pl ?
                        Są tam filmiki o różnych aspektach opieki nad dzieckiem, nie wszystko mi się podoba, ale warto obejrzeć w wolnej chwili
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez yoenne Pokaż wiadomość
                          Witajcie Mamunie
                          Ale nastukałyście stron, nie idzie nadrobić. No u mnie goście powoli wyjeżdżają. Ale ja czekam na dzień kiedy zostaniemy juz tylko we trójkę. A to już w niedzielę będzie. Zmęczona jestem dziewczyny jak pies tymi odwiedzinami, uwielbiam gości ale tegoroczne wakacje to były pracowite. No to odsapniemy i za 3 tyg. my jedziemy do Polski chrzciny zrobić więc też nie będzie leniuchowania.
                          Moja Hanula waży już 6 kg. i ma 63 cm. Bardzo dobrze się rozwija, żadnych kłopotów z nią nie mam i już za 2 dni skończy 4 mce.
                          Nic lecę zrobić pranie i posprzatać po gościach.
                          Odezwę się potem.
                          Buziaki dla Was :*****
                          No witaj Kochana, jak ja Cie dawno nie widziałam! Aż się stęskniłam!!!
                          No reszte towarzystwa oczywiście też witam.
                          A ja siedze nad kawa a oczy i tak mi sie zamykaja! Dziś Kacper przeszedł siebie i nie spał od 2 do 5
                          Ja już nie wiem co mam zrobić. Juz kombinuje ze go róznie ubieram, przykrywam kocykiem, zmieniam na kołdre, albo próbowałam bez przykrycia, daje na noc sztuczne...i nic Brak mi już pomysłów na niego!
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Cześć dziewczynki

                            Nator u nas na szczęście w nocy nic się nie dzieje, Mały zasypia koło 20 i śpi do 8 rano [odpukać, bo jak go pochwalę to nie wiem co będzie potem ]

                            od wczoraj zamiast jednego mleka Wojtek dostaje kaszkę, zobaczymy co z tego będzie, narazie wcina i nawet nie wypluwa

                            coś jeszcze chciałam ale już zapomniałam...

                            no nic, zaraz zmykam na spacerek i zakupki bo zachciało mi się łazanek

                            buźki :*
                            Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                            Skomentuj


                              aaa, już wiem co chciałam...

                              Syrwunia i Majorka, śliiiiiiiiiiiiiczne laleczki
                              Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                              Skomentuj


                                Wrocilam z miasta i wiecie co? Zrobilam cos glupiego!
                                Poszlam do niemieckiego fryzjera i zaluje!
                                Te dupki nie potrafia scinac Nie ma to jak moj polski fryzjer - mowie babie, ze nie chce zeby mi wlosy suszyla na szczotce i jeszcze do tego goracym powietrzem a ona swoje. Pierwsze co zrobilam po przyjsciu do domu, to wlozylam leb pod kran. Teraz siedze z mokrymi wlosami i czekam az same wyschna - zobaczymy jak mnie ta babura spitolila
                                Jaka ja glupia jestem!!!!!



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X