Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
    Dziewczyny, mam pytanie. Koncze 33 tydz, i coraz czesciej twardnieje mibrzuchol i czuje nieprzyjemne skurcze. Pomijam ze moj brzuch rzadko jest okragly- przewaznie maly wypina sie w takich pozycjach, ze az smiesznie to wyglada. Powinnam powiedziec o tym twardnieniu lekarzowi czy to normalka na tym etapie ciazy??
    no, ja też jestem w 33tyg i mam twardnienie i skurcze. Powiedziałam o tym mojej G. i podobno to normalne, nie mniej mam brać magnez i no-spę, żeby nie przeszło to w poród. Lepiej zawsze przy badaniu o takich rzeczach mówić... lepiej mieć spokojną głowę! Ale nie jesteś sama Ja dziś w nocy miałam akcję (opisywałam wcześniej), że już się bałam...ale się uspokoiło
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      cześć wszystkim
      no i juz wiemy bedzie Filip!!!!!! tak chcieliśmy i tak będzie ale sie cieszę a najważniejsze ze wszystko jest ok
      a i mam pytanko termin mam na 26 czerwca a z dzisiejszego usg wychodzi 13 czerwiec któremu terminowi wierzyć??

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
      .

      Skomentuj


        Kurcze Myszka nie smuć się! Mówię Ci, że jeszcze wszystko się ułoży, a za jakiś czas będziemy sie śmiać z tych problemów
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Jest dwa lata starszy. Ja również pracuje co prawda teraz jestem na zwolnieniu lekarskim ale płatnym. Do pażdziernika mam zapewnione pieniądze ale moja pensja jest bardzo mała. To mąż więcej zarabiał i zawsze nam starczyło na wszystko, a teraz jak jego pensja zmalała o połowę to niewiem jak utrzymamy dom pozostałe rachunki a jest ich sporo. No i nasze kochane maleństwo. Całkowicie powoli sie załamuje.

          Skomentuj


            Mój mąż jest o 4 lata starszy i trzeba mu oddać, że jest odpowiedzialny i martwi się jak coś jest nie tak. Ja jestem wieczną optymistką i dla mnie nie ma rzczy niemożliwych. Twierdze, że nawet jeżeli teraz jest źle to za jakiś czas będzie dobrze, tylko potrzeba troszke czasu.
            No i nie wierze, że rodzice Wam nie pomogą. Też pewnie będą robić niespodzianki swojemu wnuczkowi
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Kala coś mi się wydaje, że niepotrzebnie Cię nastraszyli. Malutka wcale nie jest aż taka bardzo malutka. Bez przesady z tym wcześniejszym porodem. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze i nie myśl o tym. Wiem łatwo mi mówić jak sama przez cały czas od 22 tygodnia myślę o serduszku mojego synka i boje się każdej wizyty i USG.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                A my to pesymiści obydwoje jesteśmy. Moja mama mnie wspiera i też mówi zebyśmy narazie sie nie przejmowali, ale to tak ciężko. Kubuś wie że jest coś nie tak bo strasznie wierci mi się w brzuszku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja własnie zamówiłam sobie hamburgera ostregowiecie co mam takie okrutne zachciewajki ze szok

                  Skomentuj


                    dzieki dziewczyny za wsparcie i pocieszenie, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i poprostu moja dziewuszka ma taką urodę i jest drobna i szczupła w talii , ja i mąż urodziliśmy sie w terminach i każde z nas z wagą 2700 g więc może ma tak po nas
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Dobra idę położę się może zasnę choć wątpie bo mam tyle na głowie. Pozdrawiam Pa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                        dzieki dziewczyny za wsparcie i pocieszenie, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i poprostu moja dziewuszka ma taką urodę i jest drobna i szczupła w talii , ja i mąż urodziliśmy sie w terminach i każde z nas z wagą 2700 g więc może ma tak po nas
                        Kala na pewno ma to po was i nic sie nie denerwuj
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Co porabiacie Mamuśki? Ja obiad na jutro robię, bo jutro na cały dzien na zakupki jedziemy to jak wrócimy to bedzie jak znalazł
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            DZIEWCZYNY KTÓRE MAJA JUŻ DZIECI MAM PYTANKO CZY JAK ROBILIŚCIE USG TO NIE BYŁO POMYŁEK ZE LEKARZ MÓWIŁ NP O JESTEM PEWNY NA 100% ZE BĘDZIE CHŁOPCZYK A TU PRZY PORODZIE OKAZUJE SIĘ ZE DZIEWCZYNKA

                            MOJA INTUICJA JESZCE JAK DOTĄD MNIE ZAWIODŁA ALE MAM JAKIEŚ DZIWNE PODEJRZENIA ZE MOŻE TO BĘDZIE DZIEWCZYNKAALE JA BYM BYŁA SZCZĘŚLIWA O JEJCIUALE JA CAŁY CZAS MÓWIĘ DO BRZUSZKA SYNUŚ TYMUS MÓJ KOCHANY MALUTKI I WOGULE I TAK ŚMIESZNIE BY SIĘ STAŁOWIEM ZE NAJWAŻNIEJSZE TO ŻEBY BYŁO ZDROWE I TAK DŁUGO SIĘ WYCIERPIAŁAM ŻEBY ZAJŚĆ I UTRZYMAĆ CIĄŻE

                            Skomentuj


                              Ja już po kolacyjce jestem i teraz leże już w łóżeczku oglądam tv i na necie siedze
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                                No, no, no syrwunia suknia śliczna i pewnie sensacje z brzusiem zrobiłaś
                                dzieki nawet nie wyobrazasz sobie jaka... wszyscy pokazywali mnie sobie palcami swiatla reflektorow byly skierowane na mnie bylam w 100% uwadze ale nie obchodzilo mnie to ze sie tak wszyscy patrza jak na jakiegos wyrostka bo ja sie nie maialm czego wstydzic napewno nie mojej coreczki! zadarlam glowe tylko do gory i sobie skikalysmy do muzyki
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X