Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Myszka, nie przejmuj się. To nie jest za dużo, bo ok. 1 kg miesięcznie jest dobrze. Moja córeczka ma w tej chwili ok. 4800 g (wg. mojej wagi łazienkowej). Ma 12 tyg., ale startowała z 2650 g. Co lekarz - to inna opinia. W sumie my konsultujemy się z aż trzema i co do przybierania powiedzieli, że powinno być ok. 700-1200 g/miesiąc w pierwszych miesiącach. Poza tym każde dziecko jest inne. Jedno przybierze na początku szybko, a potem mniej i odwrotnie. Co do karmienia piersią i butlą też jest inne nastawienie. Na szczęscie nie spotkałam się z takimi przeciwnikami dokarmiania butlą. Głowa do góry - jak Mały ładnie się rozwija jest wszystko w porządku

    Skomentuj

    •    
         

      czy wszędzie dziś pada deszcz?
      U mnie dziś koncerty radia zet, mieliśmy się przejść, chociaż nie lubię takich spędów, może spotkać się ze znajomymi, ale ta wilgoć mnie odstrasza
      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

      Skomentuj


        Ja dziś zawiozłam męża o 4 na ryby i potem już nie spałam dobrze. Snujemy się po domu oboje nie przytomni, za oknem pada deszcz i nic się nie chce. Wieczorem jest koncert radia zet, nie lubię takich spędów, wolę zapłacić za bilet i żeby towarzystwo było lepsze, ale mieliśmy się wybrać ze znajomymi. Jest tak paskudnie mokro, że chyba zostanę w domu, LadyPank i Ewelina Flinta nie są tego warte
        Trzymajcie się
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          U nas przestało padać ale jest chłodno. Z przyjemnością bym się przeszła no ale nie mam nawet z kim, więc siedzę przed kompem i nic nie robię.

          Skomentuj


            hej
            a my wczoraj poszaleliśmy trochę ale w sumie z konieczności... obok naszego bloku jest taki wielki plac po byłej jednostce wojskowej no i wymyślili sobie koncert jakiś rokowy... od 16 godziny darło się jakieś badziewie tak że mały nie mógł usnąć i to nawet przy zamkniętych oknach było słychać a weź w taki upał siedź bez tlenu no i musiałam Filipa oddać do babci na noc, my sobie ze znajomymi zrobiliśmy imprezkę i co się okazało był też koncert Afromental super chłopaki no i kupiłam balonika dla synka teraz właśnie sobie leży na łóżku z tatą i ma przywiązanego tego balona do nóżki i się tak fajnie bawi. Jestem padnięta bo nie spaliśmy do 3 rano a o 10 do kościoła się umówiliśmy z babcią o jej jeszcze mnie głowa boli
            fajniutka ta przytulanka ja też o niej pomyślę

            do usłyszenia kobity
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              a i jeszcze mam pytanie wiecie jak pozbyć się zajadów u malucha? bo mój Fifi od tego ciućkania piąstek dostał takich brzydkich zajadów pewnie go bolą
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Cześć dziewczyny!

                Ebo witaj w naszym gronie!

                Ja też wstałam dzisiaj wstałam cała połamana. Ledwo co się z boku na bok przewracać mogłam tak mnie kręgosłup bolał. A w ciągu dnia większość przespałam. Teraz słonko u nas świeci i jest fajnie chłodno, więc idę na spacer.

                Pozdrawiam

                Monika



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  a i jeszcze mam pytanie wiecie jak pozbyć się zajadów u malucha? bo mój Fifi od tego ciućkania piąstek dostał takich brzydkich zajadów pewnie go bolą
                  moze zapytaj w aptece albo podejdź do przychodni i zapytaj tych położnych srodowiskowych które tam mierzą ważą i szczepią, ja tak zrobiłam jak lena miała jakąś dziwną plamę zeby nie ciągac po lekarzach to poszłam do nich i poleciła mi jedna maść i przeszło jej to
                  bo nie mam pojęcia co na zajady u takiego małego dziecka
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Jeśli masz nabrzmiałe piersi i twarde, tzn że pokarm się zbiera i masz zastoje. Nie robią Ci się grudki? Lepiej przystawiaj córcie jak najczęściej, lub odciągaj, możesz nawet wejść pod prysznic i masowac, wtedy powinno zlecieć - ja tak robiłam, bo od tego gorączki możesz dostać, a to jest okropne. Cycki bolą, są twarde jak kamienie i gorączka do tego!!!

                    Skomentuj


                      oj chyba wymasuje pod prysznicem , jak mowisz...
                      bo mleko sie saczy, wkladam te wkladki laktacyjne do biustonosza...
                      mala przystawiam, ale ma problem z chwytaniem bo mam wklesle sutki , poza tym malo pokarmu wiec jakos sie nie najada

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas dzisiaj padało. Właśnie jesteśmy u mnie, bo jutro usg (tak się go boję, że szok) Byliśmy na zakupach bo trzeba wykorzystać kiedy chłodniej, bo później w te upały to mi się nie chce, ale teraz znowu mnie te boleści złapały Dzisiaj noc nawet nawet przespałam, bo była burza i było później fajnie chłodniutko

                        Indra83 mój mąż też zapalony wędkarz, ale nie mam jeszcze?! tego problemu zeby o 4 rano wstac i zawozić.

                        Ewylynka nie przejmuj się, teraz to hormony rządzą Tobą... ja też tak czasem miewam i też mnie to wkurza, ale już powoli się przyzwyczaiłam.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Ja to chyba się nie przyzwyczaję, uważam że cały świat jest przeciwko mnie Ja jestem taka uparta że zawsze będę przy swoim i nie umiem odpuścić, teraz reszta oczekuje ode mnie żebym przeprosiła, a figa z makiem! Wolę być sama niż płaszczyć się przed kimś, tym bardziej moim zdaniem powinni mnie zrozumieć że to hormony mną rządzą!

                          Skomentuj


                            witam was kurde nie piszcie tyle bo nie nadazam z czytaniem
                            postaram sie jutro ndrobic bo dzisiaj jestem zmeczona straszna duchota
                            a to nasze nowe fotki
                            Attached Files
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Mój mąż -stary koń (32lata) nie ma prawa jazdy, twierdzi, że jest zbyt nerwowy i na mnie spada kierowanie naszą furą. Sama mam prawko niecałe 2 lata i cały czas jak prowadzę, to wysłuchuję od mojego lubego bez uprawnień zrób to zrób tamto, kierunek, hamuj... Trzeba mieć dużo cierpliwości
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                                oj chyba wymasuje pod prysznicem , jak mowisz...
                                bo mleko sie saczy, wkladam te wkladki laktacyjne do biustonosza...
                                mala przystawiam, ale ma problem z chwytaniem bo mam wklesle sutki , poza tym malo pokarmu wiec jakos sie nie najada
                                A skąd to stwierdzenie ze się nienajada?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X