Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    hehe to tak jak ja czekasz na matki boskiej pieniężnej
    Dokładnie Jeszcze teściowa ma mi dać drugą połowę obiecanej kasy, więc będę mogła trochę poszaleć. Gdyby nie ta kasa dodatkowa od Niej, to byłoby cienko. Bo wiadomo becikowe itp dopiero po urodzdeniu dziecka.
    Ale pociesza mnie fakt, ze kumpel męża ma mu robotę u siebie załatwić i dobrze płatną. Ale minus tego taki, że wtedy będzie weekendowym tatą
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Ja to już powiedziałam sobie że z datą 1 września zaczynam robić wszystko i już nie będę się oszczędzać
      To tak jak i ja. A że będziemy już u mnie to będzie mi łątwiej. Bo teściowej nie będzie a mama moja wie, że nie przegada mnie i muszę zrobić to co sobie zamierzyłam.
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        A propos becikowego to jeśli dochód nie przekracza 500zl na głowę to dostaje się je 2x . Czyli 2000zł. Moj maz bedzie zakladal firme dopiero w 2015 wiec nam przysluguje, bo nie jest zarejestrowany i wychodzi na 0 .

        Skomentuj


          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          A propos becikowego to jeśli dochód nie przekracza 500zl na głowę to dostaje się je 2x . Czyli 2000zł. Moj maz bedzie zakladal firme dopiero w 2015 wiec nam przysluguje, bo nie jest zarejestrowany i wychodzi na 0 .
          Ja właśnie na to liczę. Bo teraz mąż pracuje u ojca w firmie ale na czarno i nie ma legalnych dochodów wiec juz zacieram ręce. A pozatym chce tez troche zasilków powyciagac od panstwa a co się bede szczypac ...
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Ja tez! Pasożytnictwo rządzi hahaha

            Skomentuj


              Ja tego nie dostanę bo mam za wysokie dochody jak na mnie i moją niunię Tak to jest jak człowiek pracuje w stolicy

              Skomentuj


                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                Ja tez! Pasożytnictwo rządzi hahaha
                Za to ja mam nadzieje co nie co wyłudzić na samotną matkę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Za to ja mam nadzieje co nie co wyłudzić na samotną matkę
                  U mnie dochody beda liczyc na mieszkanie i osoby zameldowane. Ale ze moi rodzice biora renty, a my z mezem bez dochodow to tylko ich biora pod uwage. A jak zameldujemy małą to bedzie 5 osob i wtedy duzo ponizej 500zl jestesmy.

                  A Ty chyba z tego co sie orientuje mozesz dostac nawet 450zl zasilku socjalnego z tyulu samotnej matki. Ale to tylko tak cos we mgle mi swita.
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                    U mnie dochody beda liczyc na mieszkanie i osoby zameldowane. Ale ze moi rodzice biora renty, a my z mezem bez dochodow to tylko ich biora pod uwage. A jak zameldujemy małą to bedzie 5 osob i wtedy duzo ponizej 500zl jestesmy.

                    A Ty chyba z tego co sie orientuje mozesz dostac nawet 450zl zasilku socjalnego z tyulu samotnej matki. Ale to tylko tak cos we mgle mi swita.
                    No będę musiała się wszystkiego dowiedzieć, co gdzie kiedy i jak

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      No będę musiała się wszystkiego dowiedzieć, co gdzie kiedy i jak
                      Tylko, że w naszym kraju kochanym musisz czekać na pesel dziecka, bo bez tego ani rusz
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ok ja uciekam. Bo już za długo siedzę w kompie Męża wyprawiłam w kanpaki na ryby i niech se siedzi dzisiaj już mi obiecał, że najpóźniej na 23 wróci. Bo wie, że ostatnio przesadził. A już ostatnio i tak raz idzie, bo później wracamy do mnie do Kielc i nie będzie łaził na ryby.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          hej. co słychac? widzę ze zakupy na calego ida, ja wozek do malego kupie dopiero pod koniec wrzesnia alo w pazdzierniku. juz sie nie moge doczekac mojego malego skarba ale jeszcze 10 tyg, ale ten czas leci, pamietam jak bylam dopiero w 7tc. no i za miesiac juz będe po pierwszym dniu w szkole. nawet uz by mogl byc ten wrzesien bo juz mi sie ie chce w domu siedziec.

                          A ja dzisiaj na kolacje robie pizze

                          a tak w ogole to na dworze teraz nie idzie wysiedziec i chyba ta pogoda tak dziala na mnie bo caly dzien mnie glowa boli i tak dziwnie sie czuje.

                          A u was jaka pogoda??

                          Ja za chwile zrobie liste rzeczy jakie mi jeszcze brakują do malenswa i do mnie, no i trzeba zrobic kalkulacje. Ale duzo chyba tego nie bedzie.
                          A macie juz kombinezony dla dzieci takie na zime???








                          http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                          Skomentuj


                            Hej laseczki

                            Napisane przez Kiniak7 Pokaż wiadomość
                            Co do anulkapi powinna mieć zakaz pisania o tym co pichci, bo nas na złą drogę sprowadza i smaki robi
                            Hehehe ja sama zabroniłabym sobie pisania takich rzeczy, nie mówię już o pichceniu, ale to wszystko z nudów. Lekarz zabronił mi jedzenia słodyczy, ale piec mogę. Czasem się skuszę na malutki kawałeczek ciasta, byle nie za dużo.

                            Katinkaw serduszka jak najbardziej pasują dla chłopca, to jest taki uniwersalny wzorek, przecież to nie są kwiatki, ani laleczki. Mój wózeczek ma powyszywany w kilku miejscach motyw misiowej główki - też taki uniwersalny.
                            Snem się nie przejmuj, podobno sny z soboty na niedzielę spełniają się na odwrót (tak słyszałam, ale osobiście w to nie wierzę)

                            Kamim a Ty kupuj wózek pod swój gust, a nie swojej siostry, przecież on powinien się Tobie podobać, a nie wszystkim na około. Twojej siostrze jak się nie podoba, to niech sobie kupi taki jaki ona chce.

                            Indra w panelu sterowania musisz sobie język zmienić na "polski programisty", jest jeszcze na to jakiś skrót klawiszowy, ale ja nie wiem jaki.

                            Przed chwilą wyszła ode mnie teściowa, siedziała 2 godziny i strasznie chciała poczuć jak Kubuś się rusza, a on akurat spał. Teraz jak sobie poszła to się obudził i szaleje , i teściowa znów go nie poczuła. hehehehehe





                            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Kiniak7 Pokaż wiadomość
                              A i ustaliliśmy imię - Daria, Dusia moja kochana
                              Śliczne imię. Aktualizuję listę.

                              Szamana_____________synek Beniamin__________ 3 października
                              Jomada______________synek__________________ 3 października
                              Elo1232____________________________________ 4 października
                              Kiljan______________________________________ 4 października
                              Malinka4____________________________________4 października
                              Zina20______________synek Kajetan___________ 4 października
                              Indra83______________synek Staś_____________ 8 października
                              Ebo _______________synek Cyprianek__________ 11 października
                              Kola492____________________________________ 12 października
                              Mopa______________________________________ 12 października
                              Justawas___________________________________ 12 października
                              Anulkapi_____________synek Kubuś_____________ 12 października
                              Angelikaanna_________synek__________________ 15 października
                              Kiniak7_____________córeczka Daria____________16 października
                              Katinkaw____________________________________18 października
                              Milenka82___________________________________ 18 października
                              AsiulaW78___________________________________ 18 października
                              Milkadz______________córeczka_________________20 października
                              Asia166______________synek___________________22 października
                              Aniulaaaa____________synek Olafek______________22 października
                              Kamim_______________synek Mikołaj_____________23 października
                              Aamka_______________synek Kubuś_____________24 października
                              Madzialena81________synek Nikoś_______________25 października
                              Fusia______________córeczka Rózia_____________27 października
                              Kasiulina____________synek Oskarek_____________30 października





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Och jak ja bym chciała wiedzieć kogo mam w brzuszku. Imiona juz dawno ustalone, a ja nie wiem jak mam do tego Maleństwa się zwracać. Czekam na wtorek z nadzieją, że tym razem się uda...
                                Mateuszek 07.09.2005
                                Jaś 08.10.2009


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X