Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
    Tak sobie dziś pomyślałam ze chyba dla świętego spokoju zacznę pakować torbe do szpitala, niech sobie leży ale wiem ze jakby tak się coś posypało (tfu, tfu wypluwam) to mój się bidny nie połapie w tym co mam mieć bo ostatnio nawet nie mam czasu mu poopowiadać co jest do czego ale jak zobaczył te wielgachne podkłady poporodowe to się śmiał wiec mu się dostało ze zaraz mu każę przejść się z tym po pokoju i już mu nie bedzie do śmiechu i oczywiscie urażona walnęłam wykład zeby nie próbował mówić ze my kobiety mamy lepiej i łatwiej bo musimy takie upokarzające rzeczy przechodzić i tak się nagadałam ze już się nie śmiał z niczego , potem razem się uśmialiśmy z koszuli do karmienia z rozcieciami po bokach ze bedzie w sam raz na erotyczne wieczorki zamiast seksownej bielizny
    czy sexowną bieliznę taką jak majteczki jednorazowe też już kupiliście.
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Norma to 140 z tego co się dowiedziałam od ginki po dzisiejszej wizycie najpierw babka pobiera krew na czczo później wypija się glukozę czeka sie godzinę i znów pobiera się krew ja miałam wypić tylko 50glukozy wiec czekałam godzinę a babki co piły po 75 czekały 2 godziny

      no ale tak wynik mam następujący na czczo 70 po wypiciu 50glukozy wynik mam za duży bo 144 i ginka mówi ze złe ze będę musiał Jeszce raz robić i niestety wypić 75glukozy ohyda tak mnie dziś wkurzyła ze myślałam ze wyjdę po 5minutachona stwierdziła żeby zrobić usg i podać wymiary dziecka to ona potrzebuje 40 minut na to idiotka normalnie wogule by mi tego usg nie zrobiła bo stwierdziła ze nie potrzebna jest mi waga dziecka i pomiary jak się wszystko dobrze rozwija a ja na to ze chcę być spokojniejsza i w końcu zobaczyć jego raczki nóżki i wogule mówiłam jej ze moje koleżanki jak chodzą na wizyty co miesiąc to ich ginekolodzy robią im usg co wizytę i nie maja pretensji a ona żebym zmieniał sobie gina bo ona niema na to czasu żeby siedzieć tyle co za babsztyl normalnie tak mi tam serducho waliło ze masakra z nerwów pokazała mi w końcu jego główkę nóżki raczki paluszki ale nawet mi zdjęci nie dała znalazłam lekarza innego bo sadze ze jak dalej będę chodzić do niej to szybciej urodzę przez nią jutro będę dzwonić rejestrować się do innego ginekologa także wieczór pełen wrażeń

      Skomentuj


        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        czy sexowną bieliznę taką jak majteczki jednorazowe też już kupiliście.
        ooo tak wysokie i niskie do wyboru
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          No ja już mam torbe spakowaną, wsztystko leży i czeka. A jakie wkłady poporodowe kupiłyście? Bo ja Bella ale nie wiem czy będą dobre. Nie można ich przykleić do majtek i boję się, że będą się przesuwały.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            ja mam zwykłe i spodenki,te drugie sprawdziły sie w 100%,niewiem jak u was ale w moim szpitalu na wizyte trzeba zdejmować,okropieństwo.
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Ja nie kupuje bo są w szpitalu jedynie do domu,koszule też szpitalne dają bo swoich nie można,tylko kapcie szlafroczek i skarpetki muszę kupić.
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Kończę bo zaczynają się gotowe na wszystko a to jak czytałam jest ostatni odcinek,więc do jutra laseczki
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale będziemy seksowne w szpitalu w tych koszulach i z tymi podkładami
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    ja mam bella i do tego majty z siateczki wielorazowe bo i tak bede musiała sciągać przy wizycie bo jest zakaz noszenia majtek ale i tak kazda nosi bo bez przesady nie będę popierdzielać po korytarzu zaciskając nogi i dreptać jak gejsza zeby mi to i owo nie wyleciało, a bella poleciła mi moja siostra są najlepsze
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Sam sexte majteczki są takie śliczniutkietorbe do szpitala też już spakowałam a co do podkładów też mam bella za 1 razem sie sprawdziły




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No to chyba dobrze wybrałam skoro Bella najlepsze. Ja mam listę rzeczy,które musz mieć ze sobą jak będę szła do szpitala. Koszule moge mieć swoje, wogóle to wszystko jak chcem moge mieć swoje i tak wolę więc już się zaopatrzyłam
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                          ja mam bella i do tego majty z siateczki wielorazowe bo i tak bede musiała sciągać przy wizycie bo jest zakaz noszenia majtek ale i tak kazda nosi bo bez przesady nie będę popierdzielać po korytarzu zaciskając nogi i dreptać jak gejsza zeby mi to i owo nie wyleciało, a bella poleciła mi moja siostra są najlepsze
                          U nas też jest zakaz noszenia zwykłej bielizny,ale zakazy są po to żeby je naginaćja nosiłam swoje tylko na poranny obchód miałam te smieszne siateczki




                          Skomentuj


                            ankasos aż przerwać na film nie mogę bo czytając twoją wypowiedz to aż się płakać ze śmiechu chce
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              A ja się dziś jeszcze pokłóciłam z mężem więc na "zabawe" z brzuchem nie ma co liczyć. Wydaje mi się, że to może przez płeć. Może gdyby był chłopczyk to by się bardziej intresował. No i ostatnio mi powiedział, że tylko ja się będę zajmować dzieckiem. Ja nie pracuje więc mam czas i siły. On chodzi do pracy i zarabia pieniądze. Więc mam sobie nie myśleć że on będzie wstawał do dziecka w nocy... Jak to usłyszałam to myślałam, że padne ze śmiechu... Ale jak on tak się teraz zachowuje to się zastanawiam, że może on to jednak mówił na poważnie... Ale ponieważ ja jestem wredna to jak nie będzie pomagał to pożałuje. Chociaż pewnie na końcu świata nie będzie poza córcią widział...

                              Liliana
                              Jestem w szoku. Moj ginekolog - ON, sam robi mi usg bez pytania. Mierzy sobie wybrane części ciała dla swojej pewności, że jest ok. Mój doktorek dał mi swoją wizytówke na pierwszej wizycie ze wszystkimi numerami, godzinami w jakich przyjmuje. Kazał dzwonić jakby sie coś działo. Co wizyte pyta jak sie czuje, jak dziecko, o ruchy, kiedy najwięcej, pyta o moje ciśnienie, wage... No o wszystko. A jak robi USG to patrzy, żeby zdjęcie mi zrobić. Ale moja córuś nie zawsze chce się ułożyć do zdjęcia. Sam odwraca mi monitor żebym popatrzyła na dziecko, mówi co gdzie ma. Jedyny minus jest taki, że tam nie dają skierowania na bezpłatne badania krwi I za to muszę troszke płacić. Ale poza tym nie spotkałam jeszcze lekarza który by dbał o swoje pacjentki. Wszystko pamięta i o wszystko zapyta.

                              A co do tej gluzkozy to aż się boje... Bo ja cały czas słodkie jem. I nie moge iść do szpitala bo do końca lutego mam sesje... Zostały mi jeszcze dwa przedmioty do zaliczenia.

                              A forum się rzokręca bo coraz bliżej do rozwiązania
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                ja jeszcze do szpitala dla siebie nie mam nic Kiedyś to dawali po porodzie ligninę i trzeba było ją nosić bez bielizny.Teraz chyba kupię te podkłady belli skoro polecacie( do kupienia w aptece,tak?)
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X