Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam dziewczyny,wkoncu sie wyspalam,maly pospal do 4.30 zjadl mleczko i dalej kimalismy do 9.Zajrzę póżniej bo maly nie da mi pisac
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
      Madzik zdjęcia superowe, ale czy to przypadkiem nie Iława?? któraś kiedyś wspominała że ma w tych rejonach rodzinkę bo jeśli tak to całkiem niedaleko ode mnie
      Tak ,tak to Iława,tam mieszkają moi teście i bracia męża.Bardzo lubię to miasto,może kiedyś tam się przeprowadzimy
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Madzik popatrz jaki jednak ten swiat mały też mam rodzinę w Iławie, mój tato z tamtąd pochodzi,więc może przy okazji następnej wizyty spotkamy się na kawusie nad Jeziorakiem
        do zobaczenia później


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          katarzynar jeśli chodzi o obcych to Szymon raczej z rezerwą podchodzi, tzn.najpierw się musi dobrze poprzyglądać a potem z reakcją to różnie,ale zazwyczja w końcu zaczyna się uśmiechać. Generalnie nie lubi osób w czapkach i okularach, nawet na mnie dziwnie spogląda jak mam okulary na nosie


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Hejka, ja mam zamiar zawieść dziś zwolnienie do pracy,tylko zebrać się muszę no i do stoenu muszę w końcu podjechać bo od dwóch lat nie potrafią sami zmienić nazwiska i danych. Może jak pojade z wielkim brzuchem to coś się zmieni.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              A tak z innej beczki - wydawało mi sie ostatnio, że brzuch stanął w miejscu -że nie rośnie.
              Ale to ułuda.
              Sprawdziłam z naszego forum obwód brzucha na wysokości pępka.
              16.06 - 102
              26.07 - 110

              znaczy rośnie




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                ja o 6 wyprawiłam męża i poszłam dalej spać.
                Plan na dzisiaj - zrobić coś ze skrzynką moreli z części napewno dżem, ale co z reszta to zobaczymy.
                Przyjemnego dnia życzymy
                będzie Weronika

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczynki, ja jakoś tak od wczoraj weny nie mam i tylko podglądam co piszecie. Doła złapałam i nie umiem jakoś przestać o niczym innym myśleć. U nas też nocka ok, toalety już nie wspominam bo u mnie to już przyzwyczajenie. Ja na szczęście mam całe łóżko dla siebie więc jest "nam" wygodnie. Postanowiłam nie odzywać się w ogóle do mojego "F", zobaczymy co to da. Ja właśnie mam ochotę na jakieś ciacho, ale zanim się ubiorę, umyję i z domu wyjdę to minie pół dnia, więc chyba sobie odpuszczę. Posiedzę jak co dzień. U nas pogoda jakaś taka w kratkę a chciałam prać rzeczy dla mojej niuni żeby w końcu coś zacząć robić! Jeszcze większości rzeczy nie mam i nic nie zrobione

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny!
                    Przystopujcie trochę Teraz każdy dzień w brzuszku mamusi się liczy. W kwietniu leżałam w szpitalu z dziewczyną w 30 tyg. ciąży, która dostała skurczy. Jak ona chciała donosić do końca tę ciążę, tymbardziej że jej pierwsze dziecko było wcześniaczkiem. Cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości
                    Pozdrawiam
                    Mateuszek 07.09.2005
                    Jaś 08.10.2009


                    Skomentuj


                      Moje Maleństwo dostało dawkę słodyczy i teraz bryka
                      Mateuszek 07.09.2005
                      Jaś 08.10.2009


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jomada Pokaż wiadomość
                        ja też zaczynam rozglądać się za wózkami, ale kupię dopiero we wrześniu. I tak myślę nad x-landerem x3, coś o nim słyszałyście? Podoba mi się jeszcze bebe car lub mutsy (chociaż ten trochę mniej) lecz są droższe.
                        Hej dziewczyny!Jeśli chodzi o x-landera to kobieta w sklepie mi odradziła ze względu na bardzo małe wymiary gondoli.Jest ona krótka i bardzo wąska i zimą dziecku w kombinezonie jest ponoć bardzo ciasno...

                        A tak w ogóle to parę dni mnie tu nie było,bo jeździłam troszkę po rodzinie.A co do wózków to pójdę dziś albo jutro obejrzeć tako jumpera x na zywo Ciekawa jestem jak wygląda,cena w sklepie taka sama jak na allegro,tylko że termin realizacji zamówienia w tej chwili jest na wrzesień!!!!Lecę na śniadanko
                        Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

                        Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

                        Skomentuj


                          Inka super pomysł,ja kocham to miejsce i spacer nad Jeziorakiem.I pomyśleć,że mój mąż zostawił to wszystko i przyjechał do Łodzi Ale naprawdę poważnie myślimy o przeprowadzce na Mazury,być może już w przyszłym roku.Tylko znów trzeba by było zmienic synowi szkołe,poszukać pracy itd...

                          A Ty daleko mieszkasz od Iławy?
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            no więc witam spowrotem

                            Wchodząc do salonu zastałam na biurku rozmówienie w sprawie pracy. Oczywiście pani G. zwana potworem z loch ness uzasadniła dość donośnym głosem (aby klientka która leżała z maseczką na twarzy usłyszała) że cytuje:

                            ''Pani Anno właśnie wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie moja droga koleżanka której natychmiast zaproponowałam pracę. Tak więc proszę opróżnić szafeczkę ponieważ ona będzie panią zastępowała a jak pani się orientuje potrzebuje tylko jednego pracownika"
                            Ja mówię że ok, że miło się pracowało (przez 2tyg nikt mi nigdy tak nie zjechał psycha...) i że przepraszam że moje kwalifikacje nie są zbyt duże jak dla niej a ona mnie zabiła tekstem:
                            "tak moja koleżanka skończyła szkołe w warszawie a nie w jakimś tam olsztynie" ja pierdziu ona to ma nierówno pod sufitem jednak.

                            Jest mi trochę przykro ale jednocześnie cieszę się niesamowicie że nie muszę juz widywać wielkiej uczonej z hamburga... a w ogóle moja teściowa mi powiedziała że tak naprawde to ona ma tylko jakieś kursy które robiła tam w niemczech a chwali się niewiadomo jakim wykształceniem a teściowa zna jej ciotkę która właśnie jej to powiedziała

                            z resztą dziewczyna tak zniszczyła moją wiarę we własne umiejętności że nie mam słów
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Ja wiem, ze teraz kazdy dzien sie liczy tak sobie tylko sie niecierpliwie.
                              To jest wozek, ktory kupuje http://www.allegro.pl/item696767305_...er_gratis.html
                              Chce ten czekoladowy z pompowanymi kolami
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                A mój brzuch i waga stoją od 4tygodni w miejscu jak zaczarowane. Byłam 2 tygodnie temu u mojej gin, to powiedziała, że wszystko ok. Teraz idę za 2 tygodnie,ale już się niecierpliwię. Mały trochę się poruszał rano, ale jest raczej spokojny.
                                Moze jutro, albo w środę przejadę się do Olsztyna do pracy, muszę posprzątać biurko i przekazać moje obowiązki komuś innemu. Po sklepach bym pochodziła sobie
                                Groźnie na mnie patrzy góra garów do zmywania, muszę się z nimi zmierzyć, teraz albo nigdy
                                A to wózek, który wybrałam (czekoladowy, z pompowanymi kołami), oglądałam go w sklepie, Pan mi go poskładał i pokazał wszystkie funkcje, ale na allegro jest 130zł tańszy:
                                http://www.allegro.pl/item696767305_...er_gratis.html
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X