Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ja się nudzę i nie mam co robić a tak z nic nierobienia wklejam zdjęcia mojego wózeczka Pierwszy raz zmniejszałam zdjęcia na te forum więc nie wiem czy się uda jako tako pokazać
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Hejka
      moja Hanula je co 4 godz cyca i śpi cała noc od 19 do 5 albo 6:30 zalezy czy długo przy cycu nie wprowadzamy zadnych kaszek a już na pewno nie manna ona tylko tuczy,macie racje jak duża to i potem szczypiorek moja Maja urodziła się 4 kilo a teraz góra 16 wazy,
      z zupkami też na razie dam spokuj bo wczoraj mamusia pozwoliła sobie zjeść krówkę i moje biedactwo wysypane całe,czerwone swedzące plamy a do tego ból brzuszka pół nocy mi dawała jaka ja głupia mleka się wystrzegam a krówki jem idiotka normalna.
      Haniulke wystarczy wystawić na podwórko i śpi pół dnia a ja mam czas dla siebie albo probie coś w domku.po południu ide do kumpeli to mnie nie będzie a teraz spadam obiadek robić bo mężuś mnie zaskoczył i wrócił już z pracy dziś zupa wisniowa i sos z kurek oczywiście dla mężusia bo ja grzybków nie mogę
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Ewylynka: fajny ten wozek (ma pompowane kolka i malo rurek). Widze, ze obie mamy oliwkowe wozki
        Jak tam humorek dzisiaj?



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Taki sobie bo niezbyt lubię taką pogodę Czekam aż minie ten żar i wyjdę w końcu gdzieś

          Skomentuj


            Indra - podobno przy cukrzycy ciążowej nie dają zzo, ale nie wiem dokładnie, gdzieś to przeczytałam. Mam nadzieję że mnie wyślą na ponowne badanie, ale i tak zmieniam dietkę, bo przyznam szczerz że rzeczywiście czasem przeginałam z tymi słodyczami, lodami itp.
            Jak sobie przypomnę to w poniedziałek wieczorem (badania robiłam we wtorek rano) wciągnęłam dwa duże kawałki sernika i wypiłam sporo coca coli - przegięcie prawda???





            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

            Skomentuj


              A teraz przeczytałam na jakiejś mądrej stronie, że przy cukrzycy także ciążowej znieczulenie zewnątrzoponowe jest wręcz wskazane. Sama juz nie wiem co o tym myśleć. Tak czy inaczej mam wielką nadzieję, że nie mam tej cukrzycy, a mój wynik jest taki przez to co w siebie wcisnęłam poprzedniego wieczoru.





              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

              Skomentuj


                anulkapi a czemu tak sie nasawiasz na to znieczulenie że musisz je miec? napewno ten ból da sie wytrzymac,a zdrowiej dla dziecka pewnie bedzie jak nie bedzie tego znieczulenia.








                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                Skomentuj

                •    
                     

                  To znieczulenie wogóle nie szkodzi dziecku, a ja wolę mieć zaświadczenie że mogę mieć znieczulenie (po konsultacji z anestezjologiem). Nie muszę z niego skorzystać ale tak dla własnego spokoju wolę mieć. Plusem jest to, że u nas w szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest całkowicie za darmo. Płaci się tylko za konsultacje anestezjologa 70 zł i trzeba odbębnić 4 spotkania w szkole rodzenia 10 zł każde. Czyli w sumie zaświadczenie będzie mnie kosztować 110 zł.





                  Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                  Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                  Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                  Skomentuj


                    wiecie co my to mamy z rana jakąś wenę na pisanie a popołudniu nas wcina. U nas jest taka burza że głowa mała! leje od jakiejś godziny a u mnie pod blokiem po kostki wody bo studzienki nie nadążają odpompowywać tego, wszystko zalane nie ma jak wyjść w ogólę, współczuje tylko tym ludziom co muszą z psami na spacery biegać... ciekawe kiedy przyjedzie jakaś służba się tym zająć bo te nasze bloki stoją w takim dole i całą woda do nas spływa z ulicy jasny gwint dobrze że zaparkowałam trochę niżej to mi nie zalało auta ale zaraz wstawię zdjęcia to zobaczycie co się dzieje w tym moim wy********ówku
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Anulkapi spodziewam się syna, a na imię będzie miał Kajetan.

                      Dzisiaj o 17 mamy wizytę - w końcu zobaczę mojego karatekę wiem, że z Kajtkiem jest wszystko OK, ale zawsze przed każdą wizytą okropnie się denerwuję.

                      A mój mąż znowu szaleje z farbą olejną... ten remont to chyba nigdy sie nie skończy
                      Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A Wy Kobietki jak się czujecie w tak duszne dni? Ja to z domu nie wychodze...

                        Skomentuj


                          tak więc przedstawiam wam blok przy ulicy Alei Broni 14B
                          oraz zdjęcie mnie i Fifka zrobione dosłownie przed chwilą mały trochę zniesmaczony ale za chwilę miał iść lulu... a tak poza tym wasze dzieciaki też tak kochają pieluchy tetrowe? moj musi mieć stale przy buźce albo w rączce jakąś do kochania bo inaczej nie zaśnie hmm
                          Attached Files
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            mam pytanko jak dodac takie zalaczniki bo tez mam kilka fotek i chcialam wam pokazac.
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              slicznie wygladacie ania. no rzeczywiscie powodz u was a u nas sloneczko daje
                              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                              Skomentuj


                                Ja też siedzę w domu. Bez przerwy jest włączony wiatrak i kilka razy dziennie pakuję się pod prysznic. Jakoś daję radę, ale mam czarną wizję rodzenia w dusznej sali bez klimatyzacji..
                                Chciałabym już mieć to za sobą. Zaczynam się stresować.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X