Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć Mamuśki

    Inka witam serdecznie, moja Ala też jest waga ciężka, nie ma się czym przejmować, wszystko się wyrówna z czasem; moja Amelka też od urodzenia była poza centylami, a teraz fajnie wyrosla i robi się szczuplutka, tylko bardzo wysoka jest jak na dwa lata - nosi rozmiar 98-104,
    moja siostra tez skończyła historię sztuki - fajne studia, a gdzie studiowalaś?

    Majorka kochana nie przejmuj się, Hania na pewno tak bardzo nie głoduje, przecież by płakała, juz nie będe powtarzać za dziewczynami, ale dobrze Ci radzą, a z chłopem tak zrób, powiedz że masz coś do zalatwienia i wyrwij się z domu, zostaw go z trójką dzieciaków i z garami - zobaczysz jak Cię doceni
    ja ostatnio poszlam sobie na basen, nie było mnie 3 godz, tatus został z córami, po powrocie powiedzial że mnie podziwia, jaka to ciężka praca w domu z dziećmi; chociaż on chętnie zostaje, a mnie wygania żebym sobie odpoczęla i zrobiła coś dla siebie - złoty facet

    nator no to fajnie Ci teściowa pomaga
    moja z kolei o tyle jest fajna że nawet nie daje sobie herbaty zrobic jak przyjdzie, bo nie chce głowy mi zawracać; juz nawet jej nie pytam tylko robię i już

    jeśli chodzi o zajęcie to ja pracuję w wywiadowni gospodarczej, a skończylam ekonomię; planuję nie wracać do tej firmy - juz mnie to trochę znudziło, a poza tym dojazd w dwie strony zajmował mi 3 godz pociągiem, przy dwójce nie mogę sobie na to pozwolić, w styczniu biorę się za szukanie nowej pracy, a w październiku idę na kurs na samodzielną księgową - juz dawno o tym myślalam a teraz będę miala czas siedząc na wychowawczym
    Last edited by Negri1; 25-07-2009, 14:00.
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      Majorka trzymaj się i niczym się nie martw wszystko samo się ułoży.
      http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-07/5d929165/moje pierwsze prawdziwe uĺ›miechy.jpg.html mój skarbuś miał wtedy 2 misiące i 3 dni


      Nareszcie jakiś sposób na pokazanie wam mojego skarba
      Last edited by zosia236; 25-07-2009, 13:13.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        juz się miałam Wam pochwalić, że moje włosy się na razie glowy trzymają, a tu od wczoraj jak zaczęły wychodzić - są wszędzie, a mam długie i czarne, chyba czas do fryzjera, bierzecie coś żeby tak nie wychodziły?
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          A to moja siostrzenica z Matim


          http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/20...00796.jpg.html

          http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/20...ddc3bf97/kopia dsc00790.jpg.html

          http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/20...00775.jpg.html
          Last edited by zosia236; 25-07-2009, 13:22.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Mi też strasznie wychodzą . Pamiętam, że miałam sposób na to wcześniej
            -olejek rycynowy
            -sok z połowy cytryny
            -żółtko
            Poza tym włosy się po tym świecą i zdrowiej wyglądają
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              nitka nie doczytałam że też pytalaś o te włosy, chyba spróbuję ta maseczkę z jajka, kiedys też to stosowalam, tylko mi z kolei wlosy się po niej przetłuszczały;
              muszę przede wszystkim skrócić no i chyba częściej nosić związane, tylko nie cierpię mieć skrępowanych włosów, brrr

              fajny Twój maluch - kawał chłopa z niego
              ciężka waga jak moja Ala, a to my: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/ea5b25fb.jpg
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                Ha ha Negri faktycznie gabaryty mają podobne te nasze bobasy. po tej maseczce też mi się włosy przetłuszczały szybciej ale jak się ją jakiś czas stosuje to powinno wszystko wrócić do normy. Zobaczymy.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny, jak dzisiejsze nastroje, bo u mnie dzisiaj jakoś wyjątkowo kiepsko może to przez pogodę, jest chłodniej (a to akurat dobrze), trochę pada i nie ma słońca



                  Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                  Skomentuj


                    a ile Twój teraz waży? pewnie pisałaś, ale nie doczytałam
                    moja dwa tyg temu ważyła 6850 a karmisz cycem czy butelką?
                    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                    Skomentuj


                      AMSW i jeszcze do tego co napisała Carin trzeba dodać coś słodkiego, pudełko czekoladek albo cuś uszy do góry, a może powiedz swojej bratanicy wprost, że teraz nie najlepszy okres na jej odwiedziny, a jak nie chcesz zeby sie obrazila to wymysl jakies małe kłamstewko, czasem to lepsze niż męczenie sie przez kilka dni z niechcianym gosciem
                      Madzia - 2 grudzień 2007
                      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja dzisiaj jade do siostry na imieninki i buzia mi sie cala smieje na mysl o tym jak sie najem pysznosciami, mniam mniam. Od razu korzystajac z okazji wezme od niej male ubranka i zaczne może w przyszlym tygodniu prac.
                        Madzia - 2 grudzień 2007
                        Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny!

                          Majorka Ty cholero! masz sie nie lamac! Itak niezly z ciebie harpagan. Nator ma racje- trojka dzieci w tym niemowle, dom na glowie, sprzatanie, gotowanie, zakupy, simsy () dumna z Cebie jestem ze tak dajesz rade i itak naprawde dluuugo udalo Ci sie karmic tylko piersia. A butelka wcale nie oznacza konca cyca. Poki sie da mozesz karmic mieszanie i bedzie git!

                          Nator, Moj Krystiano tez budzi sie nieraz co godzine w nocy. Czasami tez widze ze kwili przez sen i ma zrywy. Nie wiem co z tymi naszymi szkrabami
                          No i co do sciagania- jak karmie malego to tez pryska po calej sypialni jak mlody wypuszcza cyca z buzki, a jak probuje odciagnac to ledwo 30 ml sie udaje. Pyszczek malucha jest niezastapiony widocznie

                          Ja z witamin zazywam Feminatal N- dla kobiet w ciazy i matek karmiacych, ale itak paznokcie rozpiecione i wlosy rozsypane po calym domu. Juz postanowilam- w przyszym tygodniu skracam mojego baranka, bo juz sie nawet krecic nie chca tylko sa pomiete. Zobaczymy, moze odpoczna i beda fajniejsze


                          Skomentuj


                            No i widze ze Krystian daleko za Waszymi maluchami z waga i dlugoscia- 4 miesiace i na ostatnim szczepieniu 6800g i 61 cm. W centylach sie niby miesci, jest prawie idealnie, ale w porownaniu z niektorymi kwietniowymi bobasami...


                            Skomentuj


                              Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
                              AMSW i jeszcze do tego co napisała Carin trzeba dodać coś słodkiego, pudełko czekoladek albo cuś uszy do góry, a może powiedz swojej bratanicy wprost, że teraz nie najlepszy okres na jej odwiedziny, a jak nie chcesz zeby sie obrazila to wymysl jakies małe kłamstewko, czasem to lepsze niż męczenie sie przez kilka dni z niechcianym gosciem
                              Teraz to takie pudełko czekoladek to można zjadać bez wyrzutów sumienia . Ja tonami pożeram Nutellę .

                              Skomentuj


                                Napisane przez androsia Pokaż wiadomość
                                Ja dzisiaj jade do siostry na imieninki i buzia mi sie cala smieje na mysl o tym jak sie najem pysznosciami, mniam mniam. Od razu korzystajac z okazji wezme od niej male ubranka i zaczne może w przyszlym tygodniu prac.
                                Ja zastanawiałam się nad prasowaniem dzisiaj, ale sama nie wiem czy mi się chce . Trochę ogarnęłam pokój, teraz czeka mnie to co lubię najmniej ZMYWANIE GARÓW!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X