Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej kolezanki
    Ja troche boje sie porodu, tzn. najbardziej naciecia albo cesarki. Nigdy nie lezalam w szpitalu a atmosfera szpitalna troche mnie przytlacza. Ale coz, nie da sie ominac.

    Mam dzisiaj niesamowitego powera! Biegalam po sklepach i kupilam sobie t-shist do porodu i kocyk dla Malego. W ciuchlandzie znalazlam swietna tunike i musze ja przerobic troche (zwezic). Jest super. Czasem fajne cuda mozna znalezc w takich miejscach.

    Mam dzisiaj dobry dzien bo ciagle slyszalam komplementy ze pieknie wygladam w ciazy A nam teraz takie slowa sa potrzebne, prawda? Z reszta ja staram sie teraz wyjatkowo ladnie ubierac i to chyba skutkuje bo ludzie patrza na mnie, a faceci zwlaszcza Czasami jak widze dziewczyny w ciazy w takich "rozmemlanych" ciuchach to wstydze sie za nie! To taki stan ze trzeba o siebie szczegolnie dbac.
    Tymoteusz - ur. 03.09.09

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      moja mama w tym roku obchodzi 50 urodziny 4 października i mówi, że będzie miała cudowny prezent w postaci wnusi to nic że urodzi się kilka tygodni wcześniej niż jej urodziny
      ja już na początku września mogłabym rodzić nie moge się już doczekać!!!
      A moja ma urodziny 28 lipca. Czyli tez jakis prezent .

      Skomentuj


        kurde tyle sie napisalam i sie mi usunelo
        teraz napisze to co pamietam a reszte doczytam puzniej
        kala moze nie chciala jesc dlatego ze napila sie wody za duzo...
        mojarka cudne masz dzieciaczki
        ankasos jakie twoja niunia ma pucie fajne
        nie pamietam co tam jeszcze pisalam...
        no wiec tak nam zle nocki mijaja niunia caly czas marudzi ja juz nie mam sily
        witam nowe mamusie
        coraz nas wiecej i postow
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
          Hej kolezanki
          Ja troche boje sie porodu, tzn. najbardziej naciecia albo cesarki. Nigdy nie lezalam w szpitalu a atmosfera szpitalna troche mnie przytlacza. Ale coz, nie da sie ominac.

          Mam dzisiaj niesamowitego powera! Biegalam po sklepach i kupilam sobie t-shist do porodu i kocyk dla Malego. W ciuchlandzie znalazlam swietna tunike i musze ja przerobic troche (zwezic). Jest super. Czasem fajne cuda mozna znalezc w takich miejscach.

          Mam dzisiaj dobry dzien bo ciagle slyszalam komplementy ze pieknie wygladam w ciazy A nam teraz takie slowa sa potrzebne, prawda? Z reszta ja staram sie teraz wyjatkowo ladnie ubierac i to chyba skutkuje bo ludzie patrza na mnie, a faceci zwlaszcza Czasami jak widze dziewczyny w ciazy w takich "rozmemlanych" ciuchach to wstydze sie za nie! To taki stan ze trzeba o siebie szczegolnie dbac.
          A ja nie lubie jak ktos komentuje to jak wygladam . Tez nie lubie rozmemlanych babek w ciazy, ale i nie tylko.

          Skomentuj


            Ja tam lubie jak ktoś mi powie, że ładnie wyglądam A w ciąży czuje się taka wyjątkowa wkońcu teraz serca mam dwa
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              A ja nie czuje sie wyjatkowo .

              Skomentuj


                Ja czuje sie wyjatkowo! Lubie byc w ciazy Moze dlatego ze oprocz brzuszka w ogole wizualnie nie zmienilam sie. Ciaza nie jest tez dla mnie czyms ciezkim bo dobrze znosze.
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tylko pozazdrościć, ja się czuje ociężale strasznie... Poza tym lubię eksperymenty łóżkowe i w ogólę takie przebieranki itp., a w ciąży nie ma takiej frajdy

                  Skomentuj


                    Cześć dziewczyny!!

                    Ja dzisiaj pomimo niższej temperatury czuję się jakby mi ktoś w głowę dał
                    Miałam jechać na zajęcia na basenie do Krakowa ale po prostu stwierdziłam, że po pierwsze mi się nie chce, a po drugie godzina na basenie b mnie chyba jeszcze bardziej dobiła.

                    Nawet obiadu mi się nie chciało zrobić. hihi Zjadłam płatki z mlekiem a rybkę wieczorkiem usmażę.

                    Pozdrawiam

                    Monika



                    Skomentuj


                      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                      Tylko pozazdrościć, ja się czuje ociężale strasznie... Poza tym lubię eksperymenty łóżkowe i w ogólę takie przebieranki itp., a w ciąży nie ma takiej frajdy
                      Dlaczego nie możesz się przebrać! Potrzebna jest fantazja, bo "fantazja jest od tego aby bawić się, aby bawić się na całego"
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                        Dlaczego nie możesz się przebrać! Potrzebna jest fantazja, bo "fantazja jest od tego aby bawić się, aby bawić się na całego"
                        Bo w nic seksownego nie wchodzę xD.

                        Skomentuj


                          Mi też jest czasem ciężko, chodzę jak żółw,ale mimo wszystko podoba mi się ten stan
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            przypomnialo mi sie nator ja zawsze poznaje po tym ze cyc prawie pusty jak mam takiego zwisa jak stara babcia
                            ja jeszcze zawodu nie mam jestem tu najmlodsza bo dopiero ruszam na studia na pedagogike o kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
                            inka z tego co pamietam to sylki Nikos tez je ponad norme i lekarz jej zabronil dawania tyle ale co zrobic jak dzieckop glodne masz raacje ze dajesz jesc tyle co chce bo kazde dziecko jest inne
                            majorka ostATnio tez myslalam o grygoranie ciekaew jak jej wakacje mijaja teraz jak wroci to bedzie miala czytania tyle piszecie
                            no i jak tam reszta mamusiek ciekawe dlaczego sie nie odzywaja mam nadzieje ze u nich wszystko dobrze
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Uciekam bo mężuś właśnie przyszedł
                              Miłego wieczorku
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Ja się czuję jak taki chodzący pulpet Już nawet nie pamiętam jak wyglądają na prawdę moje stopy, zawsze są opuchnięte, mocniej albo słabiej ale zawsze są. Poza tym z trudnością robi mi się coś przy piętach ostatnio mam takie twarde i brzydkie bo muszę chodzić w japonkach (tylko one mnie nie uciskają) . Jedyne co to fajne że czasami w kolejkach nie muszę stać(ale tylko w sklepach takich jak galerie gdzie jest specjalna kasa dla kobiet w ciąży) w banku czy na poczcie to każdy się odwraca i udaje że nie widzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X