Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    olcm zyjesz?? jak tam juz jest ok?
    a ciekawe gdzie mloda? na wakacjach juz??
    nasze malenstwo caly dzien spalo a teraz wojuje oczywiscie ja to juz nie wiem ale wydaje mi sie ze on tak marudzi z nudow czy jak bo chyba nic go nie boli raz mu odpowiadaja raczki a innym razem jego lozeczka i trza nam wszystkiego próbowac a cwaniak steruje nami jak tylko chce...

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
    .

    Skomentuj

    •    
         

      No to dobranocka!
      Do jutra
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Hej dziewczyny, dziś też pospałyśmy o dziwo Lena tylko leżała ale dała pospać. Teraz też się bawi. Ale w tej Legnicy narobiło, nie wiem czy czytałyscie o trąbie. U nas też wczoraj nagle się zerwał taki straszny wiatr późnym wieczorem a w nocy walnęło parę razy porządnie ale ja oczywiscie to przespałam Lenka też
        Tylko śniła mi się burza hehe

        No dobra zmykam po kawkę i mam nadzieję że się tu ktoś pojawi
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
          to ja też zmykam coś zjeść, bo ostatnio jadłam o 12. Ostatnio niechce mi się wogóle jeść, jem jak sobie przypomne.
          Pozdrowienia:*
          Ja mam to samo, topewnie przez te upały.

          A w ogole to dzien dobry! W koncu jestem pierwsza! Ha!

          Skomentuj


            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
            No to Carin remont w taki upał.. szczerze wspólczuje.. My chcemy w jednym pokoju ściany pomalować na taki specyficzny zółty kolor ale coś się zebrać nie możemy i pewnie we wrześniu jak już chłodniej będzie to mąż się za to zabierze..

            U mnie w Rzeszowie dzisiaj były 32 st. normalnie jakaś masakra.. nie dość że się nie dało oddychać bo było mega duszno to jeszcze co się wykąpałam ( a w sumie 3 razy ) to byłam znowu cała mokra.. ;( nie lubie kiedy jest tak gorąco..

            Teraz czekam na męża.. bo miał przywieźć nowego kompa drukarkę i skaner ale zadzwonił mi, że zajmie mu jeszcze z godzinę:/ więc idę spać dziewczynki;* Słodkich Snów;*
            Maz i tak budowlaniec to mu ekstremalne warunki nie straszne!
            Postanowilam w ramach podziekowan za wychowanie zrobic dla mojej mamy taki album w ktorym beda moje rysunki z malenkosci, zdjecia no i oczywisci napisze z serca jakis wiersz, a moze nawet wiersze. I jeszcze cos wymysle.

            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              W polo markecie sprzedają 1,5 kg proszku dzidziuś i kolorowy i biały za 9.99 zł
              Czyli na to samo wyjdzie.

              Skomentuj


                No ja już też jestem wprawdzie na chilkę ale zawsze was 'posłucham' trochę

                wczoraj nie miałam jak wejść na laptopa bo Filip się zrobił ostatnio taki aktywny i energiczny że zasypia o 20-21 a potem dopiero o 23-5 tak więc jak on już zacznie kimać to ja razem z nim na siedząco...
                wstawiam wam fotki ostatnio robione
                Attached Files
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry...

                  Jak się macie ?? mnie coś dopadł zły humorek a może raczej powinnam napisac smutny... ehh

                  Kawka zrobiona

                  Buziolki :-*
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    a co to za zły humor jamirka?
                    ja to muszę się dobrze nastawić bo pogoda paskudna, w pracy dużo roboty, jestem niewyspana i potargana ale świat jest piekny
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      ja jestem teraz dopiero
                      musiałam się małą zająć bo tata czyści akwarium
                      ale kawusię mam
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a tak jakos mi smutno jest buu...
                        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                        Skomentuj


                          Jamirka też czasem mam taki podły humor i cholera wie skąd sie bierze bo budzę się z takim
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            oj dziewczyny grunt to dobra mina do złej gry ja to mowi pan mąż : jak się chce góry przenieść to się je przeniesie

                            pijcie sobie kawusię kochane ja lecę już się szykować do pracy.
                            ja też chcę dane na nk jak można

                            nosy do góry !
                            pozdrawiam
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Oj cos ta ósma nie wypaliła... My też zaspałyśmy... A teraz nawet kawki nie zrobiłam tylko lecę zobaczyć ile tron przybyło, bo pewnie tyle was zasiadło z kawką.

                              Może przełożymy na popołudnie? Np o 15????

                              Dobra idę się ubrać i wezmę tego małego piszczaka bo juz mnie uszy bolą. Wasze maluchy też tak piszczą????? Leży na macie i piszczy do królika na spiralce hehe




                              Skomentuj


                                Ania miłego dnia w pracy oby szybko zleciał
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X