Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nichol nieźle Lena tak samo reaguje na swoją rozwrzeszczaną kuzyneczkę, czasem na moją siostrę bo ona jak mówi to krzyczy a jak się śmieje to strasznie piszcząco i na ciotkę Piotrka która jak ją wzieła na ręce to tez był niesamowity wrzask a ta nią jeszcze trzepała, moment jej wyrwałam z rąk i powiedziałam ze śpiąca jest
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      SPREZI - Gratulację!!!
      Miałas termin 1 dzień po mnie, a ja jeszcze zapakowana jestem. Mam nadzieje że już niedługo
      Czekamy na zdjęcia Maluszka
      Trzymam kciuki za Waszą całą rodzinke

      Skomentuj


        Kala8 dokładnie - jeśli jest radosna i pogodna to wszystko ok gorzej jakby marudziła. Może nie karm jej na siłe tylko jak sama zgłodnieje... mi moja pediatra ostatnio powiedziała że mała jest nieźle nabita... to chyba grzecznościowo że jest gruba... i jeszcze spojrzała na małą i mówi : ona ma anemie a ona od urodzenia miała jasną skóre - po mamusi po czym zajrzała jej w spojówki i mówi a nieee wszystko w porządku.... extra....
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Kochane teściowe.... widzę że wszystkie je uwielbiamy a zwłaszcza nasze dzieci
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Nicholsorry ale moja mała taka maruda że z ledwością czytam a tata zamiast po pracy sie dzieckiem zajać by mama odpoczęła to położył się i spał a potem z synkiem pojechali szukać skarbów wykrywaczem a ja kota dostaje i mam już dość nie dość ze gorąco jak diabli to jeszcze wszystko boli już sił mi brakuje ale za raz idą spać a ja sobie odpoczne.
            a więc co do cyca to robisz dobrze nie trzeba do końca opróżniać bo sie i tak nie da jak widzisz ze już cmoka to po prostu daj mu drugą nie ma reguły ja też daje jeden a jak widzę ze mi skóra zostaje i ona już cmokac zaczyna to drugą serwuje i nie raz wypija dwie szczególnie przez sen
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Dobra to ja jutro po 8 zasiadam z kawką i mam nadzieję ktoś mi tu potowarzyszy a że piję dwie dziennie to popołudniu też chętnie się napiję a teraz zmykam kąpać tą marudę małą

              miłego wieczorku i do jutra bo zapewne już się nie pojawię
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Fajnie z tą kawką Tylko czy dzieciątka nam pozwolą ją w spokoju wypić???
                Jak nie na pierwszą to załapię sie na drugą

                Majorka basen fantastyczny. Za rok też będę taki miała. Zawsze można powiedzieć, ze kupiony dla dziecka

                Idę się kapać a wy coś nadrukujcie to poczytam jak wrócę.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja dopiero zasnęła mimo że kąpana o 19... ten upał nie tylko mnie wykończy ale małą też... ehh...

                  Ankasos jutro zasiadamy przy kawce, to akurat mniej więcej moja godzina jej picia

                  jak jutro będzie tak samo to zwariuje...

                  chyba idę się myciu i dobranoc też sobie powiem bo już lekko padnięta jestem... zmęczył mnie ten dzień....
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Krystian tez mial problemy z zasnieciem. Jeszcze dluuugo opowiadal cos swoim raczkom zanim padl.
                    No i ja tez juz lece na twarz wiec spadam do wyrka.
                    Dobrej nocki mamuski :*


                    Skomentuj


                      No tak każda się zmyła a ja mimo że zmęczona to i tak do 24 będę siedzieć bo nie umiem iść tak wcześnie spać,synuś uszykowany jedzie do babci na wakacjetroche luzu psychicznego będe miała ale jak on jest to zawsze pomoże jak nie pokołysać to popilnuje Majki a tak to sobie sama będę musiała radzić i tak źle i tak nie dobrze.

                      Jedziemy jutro do Neonatologa z mała i skierowanko do alergologa od razu wezmę no i zwazy mi ja to będę wiedziała ile przybyła mam nadzieje że trochę waży.

                      Katarzynar my go kupiliśmy w tamtym roku i naprawde się przydał a jak pozbędziesz się dzidzi na jeden wieczór to z mężkiem możesz chłodzonego szampana wypić w baseniku ja jestem zadowolona w 100%
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja na dzisiaj koncze moja sesje na forum. Tym, ktore sie tu jeszcze dzisiaj pojawia, zycze milej nocy i do nastepnego "napisania"



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          No to Carin remont w taki upał.. szczerze wspólczuje.. My chcemy w jednym pokoju ściany pomalować na taki specyficzny zółty kolor ale coś się zebrać nie możemy i pewnie we wrześniu jak już chłodniej będzie to mąż się za to zabierze..

                          U mnie w Rzeszowie dzisiaj były 32 st. normalnie jakaś masakra.. nie dość że się nie dało oddychać bo było mega duszno to jeszcze co się wykąpałam ( a w sumie 3 razy ) to byłam znowu cała mokra.. ;( nie lubie kiedy jest tak gorąco..

                          Teraz czekam na męża.. bo miał przywieźć nowego kompa drukarkę i skaner ale zadzwonił mi, że zajmie mu jeszcze z godzinę:/ więc idę spać dziewczynki;* Słodkich Snów;*




                          Skomentuj


                            Cześć Kobietki,
                            ale sie tu dzieje... zanim poczytałam to uciekłyście...
                            Nichol, ja to karmi jedną i jak mały zaczyna sie wkurzac, to daje drugą... czasem weźmie bo szybciej leci a czasem po prostu ma dość, bo chciał się tylko napić.
                            Kala, a tak szczerze, to nie wiem co za baran poradził Ci wodę z glukozą? jak karmisz sztucznym mlekiem to dopajaj samą wodą! Przecież glukoza "oszukuje organizm", że sie najadł i to jest "pusta energia". I na prawde USPOKÓJ SIE - TYLKO SPOKÓJ MOŻE wAS URATOWAĆ!!! Początkow może nie chcieć samej wody, ale bądz wytrwała. I też odpuść na razie soczki.
                            Aniu, u mnie ostatnio po raz pierwszy poszła zupka i Kacper zachwycony. Te jabca są kwaśne, a zupa to taka bezpłuciowa papka i chyba lepiej dzieciątka tolerują jedzenie bez smaku.
                            A ja dziś się wku... i kupiłam wózek! Szlak mnie trafił, bo mam starego klumpa od "kochanej" teściowej (czytaj: Jagi), a kupiłam Quinni Zappa i jest świetny do marketu, ale na naszych nierównych chodnikach to się boję, że młody wstrząsu mózgu dostanie na tych małych kółkach i kupiłam Quinny Buzz. Może w końcu będzie jeden porządny. Tak to jest jak czlowiek chce oszczędzić, a wychodzi jeszcze gorzej
                            a u nas znów burza. Cały dzień duchota taka, że człowiek nie wiedział jak się nazywa, a teraz leje... a jutro znow ma być sauna... Dobrze, że dziś Kacper jeszcze jakoś to znosił. Dopiero wieczorem marudki
                            Oj, Majorka, taki basenik to skarb... by sie tam popluskało z milą chęcią.
                            Ankasos, ja to o 8 smacznie śpię (mam nadzieję) a później się kuzynka z dzieciątkiem zapowiedziała, więc ja pewnie znów na noc usiąde.
                            Sylka, melduje, że ja dziś kompleksowo zajęłam się szponami u rąk i nóg - nawet zaczynam z bliska czlowieka przypominać!

                            Się rozpisałam... hi hi
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              O czyli nie dużo miałam do czytania. No nic to w takim razie idę spać i zjawię się jutro

                              Skomentuj


                                no to ja na pożegnanie Dobranoc powiem i do jutrzejszego wieczorka pa kochaniutkie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X