Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ania powodzenia w pracy i koniecznie napisz jak było

    Sylka my też mamy w planach jutro grilla i póki co u nas od rana słońce praży wiec ciekawe jalk będzie jutro. A w domu mamy tak gorąco że już się stopiłam 3 razy

    Lena śpi w samym body na krótki rękaw, okno w nocy otwarte w obu pokojach i nawet jest w miarę a w dzień to tylko w pampersie leży jak jej jest za gorąco to też się wierci i kreci
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Aniu powodzenia. Zazdroszcze Ci bardzo,że wracasz do pracy. Nie myślałam, że tak bardzo będę tęskniła za moją pracą i ludzikami którzy za mną pracowali:-)
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Hej dziewczyny, co tutaj takie pustki?? Wszystkie rodzą czy powyjeżdżały?? Od wczoraj nic się nie dzieje, myślałam że jak dzisiaj wejdę to chociaż któraś coś napisze a tu zonk U nas znowu gorąco, ja już nie chce takiej pogody, a zaraz muszę się ubrać i na miasto bo z mami swoją się umówiłam. Miłego dnia!

        Skomentuj


          Napisane przez misiakowska Pokaż wiadomość
          Oj wiecie co, mi się tak wydaje że te problemy to wynikają z pogody.
          Ja czuję sie ok, tylko mój tata mnie zaraził i chodzę zakatarzona koszmar!

          Carin, dokładnie współczuje. Ale się poprawi na pewno.

          A ja byłam na USG dzisiaj ^^ i na pewno będzie CHŁOPIEC! ;]
          No to misiakowska - moje GRATULACJE;-)

          Dziewczynki pasowałoby zrobić listę mam - kiedy każda z nas rodzi (tj. termin porodu wyznaczony) i czy chłopiec czy dziewczynka - ew. imie..:-)

          kto się za to zabierze?:P




          Skomentuj


            Aniu życzę miłego dnia w pracy!!!!!

            Tez mnie to czeka już niedługo, za niecałe 2 tyg. Z jednej strony się ciesze, a z drugiej nie chcę zostawiać małej, co prawda tylko na 5 h ale jednak zawsze....

            Majorka fajnie ci, Twoja Hania śpi sobie w dzień, u mnie poodbnie jak u Nator kilka razy po kilkadziesiąt minut i tyle. No a jak nie spi to ja też ciągle z nią, chyba musi nauczyć się sama bawić...

            A ja wywołałam sobie fotki Julki, sztuk 44 format taki duuży 13x18. I teraz mam pytanko, nie wiecie czym je przykleić do albumu, wiecie takiego zwykłego na przyklejane foty???




            Skomentuj


              hej dziewczyny,
              ja dzisiaj poleżałam sobie w łóżeczku do 10.00 zjadłam śniadanko i miałam w planach prasowanie, ale chyba sobie odpuszcze bo jest straszny gorąc. Ugotuje obiad, posprzątam i kłade się do łóżeczka i poczytam jakąś książke.
              Miłego dnia
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość

                A ja wywołałam sobie fotki Julki, sztuk 44 format taki duuży 13x18. I teraz mam pytanko, nie wiecie czym je przykleić do albumu, wiecie takiego zwykłego na przyklejane foty???
                Jeżeli jest to taki zwykły duży album z grubymi kartkami to kup sobie klej się nazywa czarodziejski lub magiczny, bardzo dobrze skleja różne faktury ze sobą w różnych kombinacjach w papierniczych sklepach jest ( ponoc nawet szkło klei) nie jest drogi a wiem ze dobry bo nim sklejałam moją kartkę i jak wysycha to zmienia się z białego w przeźroczysty. Albo taśma dwustronna
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć
                  I znów żar się z nieba leje
                  Lubię lato, ale bez przesady, nic mi na szczęście nie puchnie, ale pocę się strasznie, dłonie mam klejące, fuj.
                  Dziś popędziłam rano na rynek i kupiłam jeszcze truskawki
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Mniam a ja mam brzoskwinie i się nimi zajadam
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Anulkapi - nie zamartwiaj się. Wiem, że taka już nasza kobieca natura. Ja wczoraj też przed wizytą miałam staracha, ale jak zwykle niepotrzebnie. U mnie wszystko gra, moje maleństwo waży juz 1500g i ma cudowny nosek - chyba po teściowej hi hi hi.

                      Ja dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy przed urlopem, już nie wyrabiam bo chcę wszystko zapiąć na ostatni guzik. Z resztą to już jest chyba mój ostatni dzień w pracy przed porodem. W czoraj mój lekarz stwierdził, że chyba wystarczy już tego szlaleństwa w pracy i czas iść odpocząć. Także pewnie za 2 tygodnie pójdę na zwolnienie.
                      Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anulkapi - staraj się nie martwić, choć wiem, że to trudne i milion głupich myśli przychodzi do głowy. Mój synek ma czasem długie okresy bezruchu (nawet dzień, dwa, z lekkim tylko puknięciem), a czasem kopie jak szalony.

                        Dziś udało mi się kupić truskawki na rynku
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Hej.
                          Wczoraj dokładnie sprawdziłam wymiary mojej Hanula. Ma 3 mce i 8 dni waży 5,730 i ma 61 cm. Podobno idealnie więc się nie martwię jej jedzeniem zaledwie 100ml. Choc dziś w nocy pobiła rekord bo zjadała 120
                          U nas dziś wieje ale ładne słoneczko więc wyjdę z nią na spacerek trochę
                          a i dodaję jej focię.
                          Attached Files
                          Last edited by yoenne; 17-07-2009, 11:05.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Zina20-ja jestem od dwóch tygodni na zwolnieniu, chciałam pracować dłuzej, ale dojeżdżam prawie40km pociągiem i moja lekarka powiedziała, że starczy i mam zostać już w domu, tęsknię trochę za pracą, a tu prawie 3 miesiące do porodu, ale Staś najważniejszy
                            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                            Skomentuj


                              tak wygląda ten klej i jest jeszcze taki sam tylko nazywa się magiczny
                              Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Kolejna rybka nam zdechła ta co urodziła ;(
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X