Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej ho,

    Gratuluje Sylka!!! Wierze w Ciebie! Dasz radę na bank, bo juz udowodniłaś, że wytrwała baba z Ciebie
    Ja też sie zastanawiałam, czy na uczelnie nie wrócić, ale moja uczelnia jest w innym mieście i na razie chyba nie dałabym rady!

    Co do torby, to wpisz na allegro "torba z guzikiem" powinno wyszukać aukcje.

    A my dziś po bioderkach i wszystko super! Lekarz był zaskoczony że tak dzielnie trzyma głowkę i akrobacjami z lezenia na brzuchu. A wazy 6435g (przez 2 tyg przybrał 335g). Ale jak tak patrze, to Lenka jest miesiac młodsza i ciezsza

    I grauluje noewych rybulek i żal mi Twoich Majorka - ale moze sie wybronią?
    I masz racje z tymi biszkoptami. Gluten i jaja to częste alergeny i lepiej uniknąć ich wcześniej.

    A ja wczoraj miałam straszną noc. Kacper budził sie co godzine od 23 od 4 rano Nie wiem o co chodziło, bo łapał piers i za chwile juz go nie było?! A jak o 4 zasnął to kamień do 8 i obudził sie pogodny. Dziwne to jakieś.

    Katarzynar, ślicznie wyglądałaś na weselu.

    I znów mam dziurę co jeszcze chciałam napisać... ech, ale fajnie że duzo sie dzieje!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Mamuszki lece na kąpiel i do wyrka!
      Musze odespać noc.
      Jutro pewnie mnie nie bedzie bo jade do kumpelki...no chyba ze tradycyjnie wieczorem!

      patki
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        hej dziewczyny u mni tez gorzej jakos z mlekiem i modle sie by mi go nie zabrakło
        do niedawna podawałam małemu tylko jednego cycorka a teraz często potrzebuje obydwu.nie wiem czemu tak sie dzieje ale nie chciałabym aby zabrakło go wie teraz siedze przed kompem z karmi=ponoć pomaga, choć ja nie widze znaczącej różnicy...
        byliśmy dziś z małym na bioderkach-wszystko ok ale za miesiąć ponowna kontrola bo odwiedzenie powinien mieć wieksze-muszę kłaść go więcej na brzuszku i ruszać nóżki ruchami okrężnymi, mam nadzieję że za miesiąc bedzie w znacznie lepszej formie!
        dajecie waszym malenstwom wit.k?do kiedy należy ją stosować?


        Skomentuj


          A u mnie już wszyscy poszli spać. Żyć się nie da, taki zaduch
          Chyba jednak dziś zasnę w dużym pokoju, tu i wiatraczek i balkon otwarty.I nikt mi miejsca w łóżka nie zabierze. Jak nic wygodnicka się na starość robię
          do jutra kobietki




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            a ja od wczoraj na pigułach jade i to tylko dla tego ze miałam plamienia i to dość obfite prawie jak okres tylko co 3 dni i gin mówił że jak zacznę brać to się unormuje,zobaczymy
            a z mężkiem trochę lepiej bo już ze sobą rozmawiamy moze całkiem sie naprawi zobaczymy

            jak by co to do jutra kochane babeczki,chyba że jeszcze potem zajrzę
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Wreszcie nie tylko ja na forum u mnie z mlekiem odwrotnie - tzn. lepiej. Może nie idealnie, bo muszę czasem podawać butelkę, ale lepiej niż było (a było nawet kilka dni tylko 40 ml z obu piersi). Teraz jest ok. 100-120 ml, więc już Mała może się najeść. Po moich doświadczeniach widzę, że zwyczajnie więcej trzeba jeść i to więcej niż w ciąży. Karmi chyba pomaga, więc co kilka dni piję. No i po konsultacjach z lekarzami widzę, że nie powinno się stosować diety eliminacyjnej - przejść do niej jak wyraźnie jest alergia, a ból brzuszka u dzidziusia, który pojawia się nie za często podobno jest normalny. Dieta matki karmiącej u mnie tylko powiększyła wypadanie włosów i prawdopodobnie była przyczyną tego, że miałam za mało pokarmu.
              Witaminy K nie daję Natalce. Lekarze mówili mi, że jeśli czasem dostaje mleko modyfikowane to nie ma potrzeby dawać. Podaję tylko witaminę D.
              Uciekam do łóżeczka. Dobrej nocy i odzywajcie się częściej

              Skomentuj


                Syrwunia Gratulacje!!! No to od paźdź. się zacznie, ja też kończę dziekankę i od paźdź. znowu do szkoły. A we wrześniu jeszcze egzamin przede mnąA na co się dostałaś jak można wiedzieć?
                Zrobiłam kilka dni temu super zakup, bo kupiłam za 16 euro karton pieluch - 3 op. po 52 sztuki. Pampersy takie do 9kg. zielone Baby Dry. Wzięłam 2 kartony więc mam ich aż 312 - na kilka mcy spokój. A hanula waży dopiero 5,5 kg. więc do 9 jeszcze daleko.
                Wiecie co, ostatnio czytałam o rozszerzaniu dirty u niemowlaka i wyczytałam, że dziecku karmionemu piersią nowości wprowadza się w 7 mcu a karmionemu butelką w 5. Skonsultuję to jeszcze z lekarzem.Mam koleżankę, która od 3 mca dawała powoli inne pokarmy prócz mleka i teraz jej córka ma 8 mcy i waży 11kg. Lekarz jej powiedział, że za szybko to wszystko wprowadzała i dlatego dziecko takie wielkie teraz. Myślę, że nie ma się co spieszyć i ja chyba faktycznie zaczekam aż Hania skończy 5 mcy, to raptem jeszcze 1,5 mca zostało.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  witem
                  a mi się o dziwo dzisiaj dobrze spało i gdyby nie badania to pewnie nadal bym dżemała. Wczoraj wieczorem zaczęłam odczówać skórcze, ale takie prawie bezbolesne, delikatne.
                  mam pytanie czy wy też tak macie że jak się za szybko przekręcicie na drugi bok to zaboli brzuszek?? (tak mam tylko w nocy) bo ja odnotowuje to od jakiegoś czasu i dopiero dzisiaj skojarzyłam te dwa fakty
                  Miłego dnia Mamusie
                  będzie Weronika

                  Skomentuj


                    halo halo ja dziś tak późno ale to przez awarię internetu po wczorajszej burzy, ostro tu było a dziś godzina 7 a duchota jak w piekle.

                    Negri no mamy co dźwigać ale Lena to nie wiem po kim taka hehe my raczej niewysocy, normalnej masy a tu taki klocek rośnie
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      a co do wprowadzania nowości no to w sumie chyba po coś wymyślili te całe schematy żywieniowe wiec my się wstrzymujemy z wcześniejszym wprowadzaniem bo tak jak Yoenne napisała też mam znajomych co tak wcześnie przy cycu zaczeli wprowadzac kaszki, kleiki itp i dziecko wiecznie spasione, teraz ma 12 lat i depresje ze jest za gruba i mają z nią problemy

                      a ja się ostatnio zrobiłam z pieluchami nie spojrzałam i zamiast paczkę czwórek to wziełam trójeczki. Może na szybko zuzyję chociaż już ledwo ta dupka sie w nich mieści no i kasa poszła się ... ehh
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzień dobry kobietki
                        Sylwia ja również przyłączam się do gratulacji!

                        my wczoraj też byliśmy na szczepionce, Fifi ma 75cm i 7500 więc wygląda na to że jest akurat bo rodzice bardzo wysocy to on też ma prawo jak powiedziała doktórka, tylko wysłuchała jakiś szmer nad serduszkiem i mamy skierowanie do poradni kardiologicznej kłucie przebiegło dobrze ani razu nie zapłakał mój dzielny pacjent
                        ja zaraz wybieram się znów walczyć z tą książeczką zdrowia a jutro do pracy rodacy

                        do usłyszenia
                        pa
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Czesc Dziewczyny!
                          Madzia: ale zaszalalas dzisiaj! O 6:49 posta napisac, no no
                          Ja mam od dzisiaj spokoj. Wczoraj odwiezlismy siostre meza na lotnisko i teraz jestem sama, bo maz od 7 juz w pracy. Wymeczona jestem troche. Od poniedzialku zostaje na 2 tygodnie sama (maz ma wyjazd sluzbowy) i wiecie co? Ciesze sie! Bede sobie spokojnie pisac moja prace (w ostatnich 1,5 tygodnia nie zrobilam absolutnie nic!), jak bede miec ochote, to pojde sobie na spacerek, albo bede wylegiwac sie na lozku.
                          Co do skurzczy: u mnie pojawial sie twardniejacy brzuch, bez bolu, jak chodzilam duzo i w szybkim tempie (chcialam dotrzymac tempa gosciom). Poza tym mnie tez czasami zaboli brzuch (gdziec w dole) jak sie szybko przekrecam na drugi bok. Moj maz sie budzi w nocy jak sie obracam, bo jecze przy tym czasami z bolu. Staram sie byc cicho, ale czasami nie daje rady i musze go nawet obudzic, zeby mi pomogl sie podniesc
                          A poza tym jestem koszmarnie powolna! Chodze jak pingwin i mam spore problemy, zeby sobie ogolic porzadnie nogi.
                          Wczoraj wypralam pierwsza ture ciuszkow dla Julii - te w rozmiarze 56 i 62. Jak maz podlaczy w pralni nasza suszarke do ubran (wczoraj ja nam przywiezli), bede prac cala reszte.
                          Ewylynka: nie bede sie wiele rozpisywac, bo dziewczyny juz napisaly wszystko, co ja bym mogla na temat Twojej sytuacji napisac. Nie denerwuj sie, mysl o sobie i dziecku, a faceta olej. Daj mu czas, moze dojrzeje do roli ojca i partnera. A na zareczyny i slub bym nie naciskla, bo facetow to odstrasza - no ale to moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac. Wygladasz pieknie z brzuszkiem!
                          Tak jak i Agatti - ladny brzuszek i Ty szczuplutka jestes! Ja to Wam szuplutkim zazdroszcze! No ale po ciazy biore sie za fitnes i tez bede szczupla hihihihi.
                          Kaloraina: oszczedzaj sie kobieto, lez i nic nie rob, bo nam kolejke wrzesniowa zaburzysz, jak Ci sie zachce wczesniej rodzic!
                          Milego dnia Wam zycze
                          anna maria



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Cześć Mamusie,
                            Ja się dzisiaj nie wyspałam bo strasznie duszno w nocy było. Jeszcze Alicja o 3.30 zaczeła akrobacje w brzuszku robić, aż cały skakał. To pokazywała nóżke, to rączke to bioderko i tak przez bite 20min. Mąż się wystraszył, że jak mała będzie tak szaleć po porodzie to sobie wiele nie pośpimy. To moje dziecko to jest strasznie ruchliwe, mam nadzieje, że po porodzie troszke przystopuje.
                            Ja dzisiaj czekam na odwiedziny koleżanki potem jak mąż przyjdzie z pracy to pewnie na jakiś spacerek pójdziemy. Ostatnio nie mamy dla siebie zupełnie czasu bo on ciągle na budowie, a jak wraca po 22 to jest padnięty i idzie spać.
                            Wycieka Wam siara z piersi? Bo mi zupełnie nic a nic, boje się, że pokarmu moge nie mieć zwłaszcza, że będe mieć cesarke.
                            Miłego dnia
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Hej Mamusie!
                              Jak tam po upalnej nocy? Ja połowę przełaziłam, a nad ranem miałam polowanie na komary - sztuk 3
                              A teraz robię małą imprezkę, bo dziś obchodzę kolejne 18ste urodzinki
                              Pozdrowionka i trzymajcie się w te upały - mokre kompresy i wentylatory
                              Mateuszek 07.09.2005
                              Jaś 08.10.2009


                              Skomentuj


                                Ania duży ten Twój Fifi U nas to chyba hania po mnie poszła, bo ma dopiero ok. 60cm i 5,5 kilo choć to nie mało ale ja niska a Tata 1,91 więc chyba po mnie jednak, bo jak się urodziła to miała zaledwie 47cm. Choć waży i mierzy według schematów dla niemowlaków.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X