Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ewylynka - nie mam sił kobieto

    może jakis mnie forujacy sposob ?

    Skomentuj

    •    
         

      forsujący*

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        No ale powie mi może któraś co dokładnie trzeba robić z tym sterylizatorem?? Bo to że trzeba butelki dokładnie wymyć i wyparzyć to, to ja wiem
        O to to mnie nie pytaj bo sama nie wiem
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Hihi Niestety nie znam takowego, słyszałam coś jeszcze żeby mocniejszą kawę sobie zrobić

          Skomentuj


            kawa nie dziala , pilam w ciazy ogolnie

            slyszalam kiedys o naparze z malin

            ale watpie w skutecznosc...

            Skomentuj


              Kurczę, gdzie są te doświadczone mamki?? Może one coś nam powiedzą na ten temat Chciałam się wybrać na zakupy dla małej ale nie mam z kim i już jestem zła ehhh W ogóle zauważyłam że humor zmienia mi się momentalnie raz jestem cała happy a za 5 min taka złość mnie ogarnia że nie umiem sobie z nią poradzić, ciekawe dlaczego

              Skomentuj


                Ja chyba już bym wolała więcej się poruszać, mam nadzieję że mój brzusio nie urośnie na tyle że nie będę mogła się ruszyć. Jeanny słyszałam też że jak masz rodzić to w ten dzień jakoś czujesz że jednak z Tobą coś nie tak, mało jesz, chodzisz na toaletę itd. Ale to pewnie znowu jakieś historyjki. Chyba jednak będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Julka wykapana mama A mama suchotek - ani śladu po ciąży- taki płaski brzuszek
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    ja mam malutki brzuszek tylko juz po prostu nie mam sil na nic..

                    hm, dzis w kolko latam do lazienki , w sumie od kliku dni ...
                    ale apetyt mam wlasnie, i to slyszalam ze tez moze byc TO..

                    aj tam , najwyzej w poniedzialek ide do lekarza po skierowanie do szpitala i bedziemy wywolywac....

                    Skomentuj


                      No mnie też męczy zgaga.. biorę wtedy Rennie.. ale to i tak mi nic nie daje.. męczy mnie zwłaszcza jak idę spać nieraz jest niedozniesienia..:/ ale w pierwszej ciązy przy Kubie mnie bardziej męczyła.. teraz da się przeżyć..
                      pozatym co.. ost. drętwieją mi ręce i stopy.. (cierpną) zwłaszcza po nocy - rano..:/ jednym słowem czuję się gorzej niż w 1 trymestrze.. a miało być inaczej!! no ale cóż.. już niedługo.. damy radę dziewczynki

                      aaaha.. zapomniałam dodać że dzisiaj cały dzień boli mnie brzuch trochę się martwię.. bo i w ogóle Maja jak nigdy tak od wczoraj przeokropnie ruchliwa się zrobiła..dzisiaj to chyba w ogóle jeszcze nie spała.. albo kopie albo się rozpycha.. Boże cóż to za Dziecie we mnie rośnie..




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też tak mam rano humor jak u dziecka, a za chwile wsciekłość... pozniej znowu się zmienia na dobry... mąż to czasem się zastanawia czy to na jego widok tak mi się humor zmienia
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Ja, jak już nie będę dawała rady dźwigać dziewczynek, a będę wiedziała, że mogę rodzić i nie wiąże się to z żadnym niebezpieczeństwem... to biorę się za mycie okien
                          Z tego co wiem, to właśnie te forsujące działania są najbardziej skuteczne.
                          W poniedziałek idę na USG i jeżeli wszystko będzie ok...
                          Bo szczerze mówiąc to jestem już okropnie zmęczona. Nie pamiętam kiedy noc przespałam. Tak na prawdę to ja nie śpię tylko łapię krótkie drzemki, bo nie dość, że ciągle muszę odwiedzać toaletę, to brzuch boli i dziewczyny nie mają dla mnie litości...

                          Skomentuj


                            u mnie dochodzą jeszcze czasami fale płaczu
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              a to też mam, właśnie mi się chyba zbiera, schowałabym się najchętniej pod kołdrę i wyła jak małe dziecko

                              Skomentuj


                                Kurczę ale wam zazdroszczę że wy to już Mnie czeka jeszcze pewnie trochę wysiłku, Jak sobie pomyślę że mam tak wytrzymać do września to jakieś nierealne mi się wydaje No chyba że moja niunia będzie chciała wyjść wcześniej. Fajnalalka a dreptanie do łazienki to chyba każda ciężarna zna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X