Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madzia_ma Miseczka G???? Jeny kobieto gdzie Ty mieścisz te cycki Ja to na moje narzekałam że są ciężki i niewygodnie mi z nimi, ale jak mówisz o sobie to zaczynam cieszyć się że moje są takie a nie inne. Ja przed ciążą miałam miseczkę C , teraz mam D więc chyba nie jest źle.
    Last edited by Ewylynka; 10-07-2009, 13:40.

    Skomentuj

    •    
         

      Ja miałam przed ciążą jedynie B, a teraz na C mi się wskoczyło. Na początku narzekałam, że mam małe, ale czasem to się cieszę, bo te mnie bolą a co dopiero większe. Ehh też znam ten problem z kupnem stanika, moja mama nie świeci malenizną i ma miseczkę D, ale w obwodzie ma problemy z kupnem ;/ Kiedyś największy był 90 a mama potrzebuje 95.
      Czasem to do kolezanki zanosi staniki i ze starych wyszywa paski i zapinki i doszywa do nowych, bo jest krawcową to jej przerobi.
      Ale kilka razy to musiałam jak krowę ją ciągnąć do sklepu bo też się wściekała o to, że nie może kupic.
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        HiHi ano mają wysokie czoła, ciemne oczy, leciutko zarysowane brewki..........
        Jak zobaczyłam Nikole z tą piłą to sama nie wiem co, ale coś mi się z Nikolkiem skojarzyło
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Gordiana nie przemeczaj sie kobieto

          ja dzis odkurzylam mieszkanko i ogolnie ogarnelam , tak w razie co

          czort jeden wie , kiedy pojade do tego szpitala....

          Skomentuj


            witam wszystkie nowe mamusie.
            Macie szczęście ze mieścicie się w ciuchy sprzed ciąży. Ja już od 4 mc noszę ciążowe, są naprawdę wygodne i można regulować, więc są dobre na mały i duży brzuszek
            Justawas Ty się nic nie martw, każda z nas się inaczej rozwija. Widzisz dziewczyny noszą ciuchy sprzed ciąży a nas wybuliło. Mnie też posądzają o poród w sierpniu lub we wrześniu. Ale się tym nie przejmuję tylko dumnie nosze mój śliczny brzuszek. O ruchy też się nie martw. Anulkapi ma rację, maluszki też mają swój rytm, czasem potrzebują długiej drzemki. U mnie bywa, że córcia cały dzień nie daje znaku życia, a wieczorem to zasnąć nie mogę i uspokoić jej tak się wierci, a jak w żebro lub pęcherz czasem przywali to masakra. Dziś np jak jechałam z mężem do miasta (ok 9) to szalała a od tej pory nic...
            Dziewczyny co do kolejek to mam identyczne spostrzeżenia. Wczoraj w banku np kolejka była i kasjerzy co nóż na mnie patrzyli ale żaden z kolejki nie poprosił, a stojący przede mną też kukali i kukali ale cisza... no i postałam sobie 20 min.






            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
            http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

            Skomentuj


              Kiniak ja też od 4 m-ca śmigam w ciążowych ciuchach, nie tylko z wygody, ale i z konieczności. W moje normalne sprzed ciąży po prostu przestałam się mieścić.
              A z tymi ludźmi w kolejkach to oni chyba myślą, że my tak specjalnie obnosimy się z tymi brzuszkami i chodzimy tam gdzie oni. Nie przychodzi im do głowy, że większość z nas gdyby mogła to napewno zostawiałaby go w domu na czas zakupów.





              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

              Skomentuj


                ja mam odwrotny problem bo pod biustem miałam 80 (teraz 85) a miseczka duża. Już się nawet przyzwyczaiłam i ostatnio kupowałam przez internet (w różnych kolorach)takie ładne i nie babcine, ale ta firma nie ma w ofercie dla karmiących. W sklepach to zawsze patrzyli na mnie jak na dziwadło i rozmiaru nie było (proponowały mniejszą miseczkę a więcej pod biustem, ale niech same się w takich męczą), a jak już był to czarny albo biały no i bardzo drogi także za często nie mogłam sobie na nowy pozwolić.
                będzie Weronika

                Skomentuj

                •    
                     

                  co do reakcji ludzi, to trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo długo nie było mi widać brzuszka, dopiero od niedawna robi się spory, ale tak jak w przybadku
                  anulkapi ----ludzie gapią się, a potem olewka

                  ciążowe spodnie zaczęłam nosić ok 4 miecha z wygody, a teraz to na pewno nawet w zwykłe bym się nie zmieściła, rozszerzyły mi się biodra(piszcie jak wy z tymi biodrami macie) i urosła dupa
                  3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                  Skomentuj


                    sylka wysokie czolo ciemne oczy i te brewki nikola ma po mamie
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                    Skomentuj


                      hej dziewczyny dziekuje za przywitanie co do kolejek to na mnie tez sie ludzie gapia ,ale pewnie se zastanawiaja czy jestem taka gruba czy w ciazy bo moj brzuszek nie wyglada jeszcze jak typowy ciazowy . Moje malenstwo rusza sie glownie w nocy a jego hobby to skakanie po pecherzu heh ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny ja tylko na chwileczke. Rodzice przyjechali wczoraj i mam całe dnie zajęte. Przywieźli mi mnóstwo ubranek dla malutkiej, mam spokój przez minimum 1,5 roku z ubrankami. mam w sumie 3 duże pudła ubranek. Przywieźli też fotelik do samochodu, podgrzewacz do butelek, baldachim, kojec, fotelik do karmienia, mam cały pokój zawalony tymi rupieciami.
                        Co do rozmiaru stanika to przed ciążą miałam jedyne B teraz tylko C.
                        Miłego wekendu kobitki
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Madzia ja mam tera biust 80E i ostatnio zakupiłam 2 w h&m. Ale to już największy rozmiar jaki tam upatrzyłam.
                          Za to znalazłam w necie stronę ze stanikami dla kobiet karmiących (ponoć dla dużych biustów). Oto te stronki:
                          alles.pl i e-amazonka.pl. Ceny tych co ja oglądałam to ok. 50-60pln.




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Hehe a ja mam niskie czoło,zielone oczy i ciemne brwi. Nikolek ma czoło tatusia, jego oczy a brwi teściowej ((((wrrrrrrrrrrrrrrrrr))))
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              na allegro sprzedają to alle. Sporo taniej, a jakie mają ładne koszulki do karmienia.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                dzięki coyotek74
                                jeden dzisiaj zamówiłam zobaczymy jak będzie leżał. Cena mnie nie przeraża byle by był dobry
                                będzie Weronika

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X