Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny te wasze cudeńka śliczne ze hej
    z tego co wiem to sztuczne mleko nie moze stać zbyt długo a odciągnięte jeszcze krócej bo mnożą się bakterie.
    A ja chyba w sobotę mam pogrzeb ciotka zmarła jak tylko dojechali karetką do hospicjum(50km)a teraz będa ja z powrotem ciągnąc masakra.
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      dobry wieczór Mamusie

      moja Ala dziś złapała swoja grzechotkę w łapkę niestety pacnęła się w nosek - ale płaczu było - w takich sytuacjach najlepszy oczywiscie cycuś
      no i od wczoraj strasznie ząbki męczą, ma takie ataki płaczu półgodzinne po kąpieli-wrzask niesamowity, smaruję jej dziąsełka Dentinoxem (polecam), nawet troche pomaga, ale i tak musi wypłakać co swoje
      a Amela ostatnio próbuje mi sie dobrać do cyca kładzie mi się na kolanach, przykrywa się pielucha tetrową, mówi: mama aaa Melę i podciąga mi bluzkę - chyba jednak zazdrość

      a to moje Królewny: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/eb1fca56.jpg
      no i my trzy: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-07/f33d96f4.jpg

      uciekam do łóżeczka, dobranoc
      Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




      Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

      Skomentuj


        Natorty to masz dopiero meża tylko pozazdrościć już zaczynam za nim tęsknić(tylko mi zębów nie powybijaj)on to gatunek wymarły już więc trzymaj go i dbaj o taki skarb
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Nergi, no dziecku cycunia odmawiasz
          Niestety takie maluchy czasem tak mają... mi sie ostatnio siostry synuś próbował dobrać (ma 2,5roku)

          Majorka wyrazy współczucia! Jesteśmy z Tobą!

          Ja też pędzę do wyrka... już padam!
          |papatki
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            Natorty to masz dopiero meża tylko pozazdrościć już zaczynam za nim tęsknić(tylko mi zębów nie powybijaj)on to gatunek wymarły już więc trzymaj go i dbaj o taki skarb
            Hi hi, trzymam go mocno mocno! Moje moje zaklepane!
            A tak powaznie, to na pocieszenie: wady też ma!!! I czasem to do pasji potrafi doprowadzić...
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Nator w takim razie to my dwie takie szczęściary jesteśmy
              jak czytałam o Twoim mężu, to mój chyba ten sam typ i ugotuje (nasz główny kucharz w domu) i posprzata, dziecko uśpi, na bujawki pójdzie itd; oczywiście wady tez ma
              Majorka czyli trochę tego wymarłego gatunku po ziemi jeszcze chodzi

              dobranocka raz jeszcze
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                a u nas dzis masakra fifi ma problemy z brzuszkiem i cale popoludnie go lulalam a on ryczal i ryczał jak zasypial to u mnie na brzuchu a to i tak na chwilke ma straszne gazy takie smierdzące na maxa wasze dzieci tez tak mają? teraz spi ale jak sie obudzi to bedzie jazda znowu bo jeszcze kupy nie zrobił od rana
                mamanikosia super te spodenki ja chodze w dresach albo w ciązowych ciuchach bo w swoje stare sie nie mieszcze rurki to zatrzymują mi sie na udach czlowiekowi sie wydawalo ze wszystko poszlo w brzuch a dopiero teraz prawda wychodzi no i ciagle mam te 10kg na plusie
                olcm buziaczki na solenizanta

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hey! Od wczoraj mnie nie było i chyba z 10 stron musiałam nadrobić... Pojechałam wczoraj na noc do teściów i dziś z teściówką wybrałam się na zakupy, kupiłam 2 śpioszki, body, czapeczkę i koszulkę białą, taką wiązaną z boku, no i sobie koszule nocne rozpinane na górze... Teściowa kupiła rożek i komplet poszewek na poduszkę i pościel... Dostałam troszkę rzeczy od znajomej ciotki, ale tak to muszę sama wszystko bo u mnie też dzieci małych nie ma w rodzinie... Pozdrawiam serdecznie!
                  Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                  Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                  Skomentuj


                    Miło się z wami siedzi gratuluje mężusiów
                    i powiem wam że gospi już długo nie ma mogłaby się odezwać co u niej,może niedługo do nas dołączy.

                    spadam do wyrka Dobranoc kochaniutkie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      oj juz chyba wszytskie wiemy co znaczy bol brzuszka u maluszka, nas tez nie ominelo ale juz wiem czego jesc nie moge
                      mamanikosia oj zebys wiedziala ze ten moj Mati to cwaniaczek wychowaly nas sobie te nasze dzieci i to w jak krotkim czasie heh co bedzie pozniej az strach myslec:P moj na raczkach to owszem lubi ale jak lezy w lezaczku to tez jest ok obym byla blisko teraz tez spi sobie na kanapie obok mnie i nawet nie zaplacze no chyba ze pojde chocby do toalety to juz mu sie wlacza
                      co do usypiania to ja na raczkach nie usypiam bo jest to samo co u Ciebie mysle ze juz spi i jak go chce polozyc to juz oczy jak 5 zl i nici ze spania dlatego wzielam sie na sposob i klade sie na lozku kolo niego i wtedy zasypia to ja go wtedy do lozeczka i porzuca sie czasami chwilke ale spi dalej
                      dziewczyny a macie tak czasami ze wasze chlopaki osikaja sie w nocy bo moj sie tak rzuca i nie wiem jak on to robi ze czasami cale plecy ma mokre dodam ze przy zalozeniu pieluchy sprawdzam czy wszytsko jest na swoim miejscu bo ale czasami mu sie zdarzy kurczaczku moj nie ma takich gazow jak u was ale jak zrobi kupe to czuc
                      oj ja tak jak kurczaczek w ciuchy swoje nie wchodze w cyckach to sie nie dopne w zadnej bluzce u nie spadlo 12 i stoi waga od 2 tyg a jeszcze ma duzo do zrzucenia i tak mnie to martwi troche i mam tak samo jak mamuszka rozstepy w kazdym mozliwym miejscu
                      no mamanikosia to ty bedziesz super laska w takich spodenkach Mati dziekuje cioteczka za zyczenia uciekam bo juz glodomorek placze chce jesc
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mamcie tez byscie pokazaly te swoje malenstwa
                        Attached Files
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Dzień doberek

                          my dziś dłużej pospałyśmy, wow.

                          wrzucam dwie foteczki pod tytułem" O jak lubię myć główkę" i " poranne rozmowy i uśmieszki" Bardzo lubi tą zabawkę z drugiej fotki i ostatnio zauważyła że można polizać mu stópki no i je ssie jak tylko nadaży się okazja

                          no a teraz lecę poczytać co naklikałyście
                          Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Witajcie Mamiszony
                            Mamonikosia jak Ty Kochana w TAKIE łachy chcesz jeszcze wejść to ja widzę, że ciąża obeszła się z Twoim ciałkiem łaskawie. Mnie pozostanie golf+długie spodnie bo wszędzie mam te cholerne rozstępy ale...
                            Olcm Skarbie znalazłam podobno rewelacyjny środek na ten Nasz problem i zamówiłam, nie ma o nim ani jednej negatywnej opinii w necie a i znajoma mówiła że rewelacyjny i że wart swojej ceny, rozstępy bledną i co najważniejsze spłycają się do tego stopnia że ich prawie nie widać no i też ważne, że działa nawet na kilkuletnie nie tylko na świeże, podaję Ci stronkę z której ja zamówiłam, moze będziesz zainteresowana http://www.vitalab.pl/72,revitol-str...0-taniej).html.
                            Kurczaczku moja mała też ma gazy śmierdzące i jak nie może prytnąć ro nic nie pomaga, kiedyś pomogło podnoszenie jej nóżek do brzuszka ale teraz już nic i się męczy biedaczka wtedy podaję jej taki dobrze ciepły koperek i troszkę przechodzi.
                            Byliśmy wczoraj na kontroli z Niuńką, no i wszystko ok zdrowa, waży już ponad 4kg co czuję na ręce i lekarz mnie ochrzanił ze nie karmię jej cycem tylko odciągam mleko, nie moja wina ze tak mi w szpitalu kazali jak zobaczyli że dziecko nie potrafi połykać i ssać piersi tak tez powiedziałam temu lekarzowi więc poradził się przemęczyć 2,3 dni i podawać jej tylko pierś, więc spróbowałam ale tak strasznie płakała i taka była głodna że nie wytrzymałam i podałam jej mleczko z butli. Mam to gdzieś, ważne że daję jej moje mleko a nie z proszku a to czy je z cyca czy nie to już inna sprawa, tylko że źle się z tym czuję bo każdy ma mi to za złe. Teściowa ciągle pyta "czemu?" i jak u nas była to chwyciła moją pierś, główkę małej i powiedziała ze "to tak się robi" a mała płakała jak opętana, więc się wyrwałam i wyszłam z pokoju. Wszyscy uważają że coś ze mną nie tak skoro nie potrafię podać cyca a to działa na psychikę.
                            Na tygodniu pierwszy prawdziwy wyjazd, 3h w samochodzie, jedziemy do mam na 3 dni i będzie wesoło. A dziś wybieramy się na zakupy ciuchowe dla mnie, nie wychodzę z dzieckiem na spacer bo kompletnie nie mam się w co ubrać, naprawdę. Chodzę w jednej tunice, która zakrywa jeszcze odstający brzuszek i w jednych dresach ciążowych, więc postanowiłam coś kupić. 1sierpnia mamy wesele u mojej przyjaciółki i też kompletnie nie mam co na siebie włożyć, a co ciekawe nie wiem jaki wybrać rozmiar sukienki, chciałabym zeby miała rękawy przynajmniej do łokcia bo się wstydzę moich ramion jak baleroniki, w ogóle najlepiej poszłabym owinięta prześcieradłem.
                            Kończę Kochane moje, położę się jeszcze na godzinkę.
                            Olcm ależ przystojniaka urodziłaś!!!! Buziuńkę ma do zjedzenia, słodziak!!! A Ty bardzo ładnie wyglądasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Nator no super obrót pierwsza klasa a Kacperrek to już kawał chłopa bo w tym leżaczku bujaczku to się tak już ledwo mieści

                              Nichol to super brzmi jak tak dziecko się samo usypia, pamiętam jak moja siostrzenica sobie "śpiewała" oczywiście po swojemu i zasypiała.
                              A co do przerwy to każdemu nawet najlepszemu związkowi jest potrzebna, zatęsknicie i będzie jeszcze lepiej, a jesli chodzi o to że jest jak bezradny chłopiec to niestety większośc chyba taka jest. Mój też przez mamusię "obsługiwany" całe życie, dopiero ja go muszę trochę do pionu postawić i podtemperować bo by se sam kanapki nie zrobił. Czasem jak mnie próbuje wziąść na litość żebym mu do pracy zrobiła a mi się wyjątkowo nie chce to mu mówię trudno bedziesz głodny chodził.

                              Paulinchen śliczniutkie masz te dzieciaki, takie laleczki

                              Katarzynar do godziny czasu może stać, potem trzeba świerze bo szybko się bakterie rozwijają, chyba że zaraz po zrobieniu na zimno wstawisz do lodówki to może dłużej i dopiero potem można podgrzewać ale takie podgrzane czy już trochę wypite to góra godzina.

                              Negri śliczne z Was dziewuszki, Lena też póki co swoimi nieskoordynowanymi rączkami bije się grzechotkami ale ją to jakoś cieszy..hmmm jakaś mała masochistka

                              Majorka strasznie mi przykro z powodu cioci.

                              Tez bym chciała takiego z wymarłego gatunku ;D nie no nie mam co tak narzekać, też dużo robi ( pranie, pomaga w sprzataniu, czasem myje okna, wiesza i ściąga pranie itp) jedyne co to kuchnię omija szerokim łukiem chyba że się zbuntuję albo ładnie poproszę to mam śniadanko , kawkę poranną robimy na zmianę, raz ja raz on (o własnie dzis moja kolej) jedyne co mnie naprawdę denerwuje to to że na początku chętnie zajmował się Lenką a teraz baaaardzo rzadko jak już bardzo marudzę że nie mam siły albo jak się wkurzę i nie podchodzę do niej jak płacze po to żeby on wkońcu się ruszył do niej. Ale po ostatnich rozmowach itp. jak jest w domu to stara się przynajmniej pogadać z córcią


                              Ale się rozpisałam o matko
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Ja nie chce mojego faceta przy porodzie to już postanowione.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X