Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja mam astygmatyzm, wade w jednym oku -5, w drugim -6,5 i słabą siatkówke tzn możliwość odklejenia siatkówki podczas parcia. I z taką wadą dostałam zaświadczenie do wykonaniu cesarskiego cięcia.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      ja mam astygmatyzm, wade w jednym oku -5, w drugim -6,5 i słabą siatkówke tzn możliwość odklejenia siatkówki podczas parcia. I z taką wadą dostałam zaświadczenie do wykonaniu cesarskiego cięcia.
      Tulipanku, a jak bys wolala rodzic?

      Skomentuj


        Ja mam znajomą, która ma termin na 12.09, ale będzie miała cesarskie cięcie na żądanie 01.09. Całą ciąże chodzi do przychodni przy szpitalu, za opiekę płaci, za poród też ma zapłacić.No ale ona tak wybrała od początku.

        Mój mąż np. od początku był zwolennikiem porodu naturalnego, ja się wahałam. A teraz sytuacja się zmieniła. Odkąd wiemy, że są problemy, że dziecko może być duże, że mam problemy z krwawieniami, mąż już nie obstaje przy porodzie naturalnym, natomiast mi to zobojętniało. Wszystkie znaki na niebie wskazują,że najlepiej żeby było naturalnie.Naturalnie, nie znaczy wymuszony. Żadnego cięcia krocza, itp.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
          Ja mam znajomą, która ma termin na 12.09, ale będzie miała cesarskie cięcie na żądanie 01.09. Całą ciąże chodzi do przychodni przy szpitalu, za opiekę płaci, za poród też ma zapłacić.No ale ona tak wybrała od początku.

          Mój mąż np. od początku był zwolennikiem porodu naturalnego, ja się wahałam. A teraz sytuacja się zmieniła. Odkąd wiemy, że są problemy, że dziecko może być duże, że mam problemy z krwawieniami, mąż już nie obstaje przy porodzie naturalnym, natomiast mi to zobojętniało. Wszystkie znaki na niebie wskazują,że najlepiej żeby było naturalnie.Naturalnie, nie znaczy wymuszony. Żadnego cięcia krocza, itp.
          Ciekawa jestem jak ja urodze... Wiem tylko tyle, że nie chciałabym cesarskiego cięcia...

          Skomentuj


            Ja bałam się, że może okulistka zadecydować o skróceniu fazy porodu. Tego strasznie nie chciałam, bo przerażała mnie myśl, że mi dziecko jakimiś szczypcami będą wyjmować. Gdy usłyszałam decyzje o cesarce to ulżyło mi, że nie skrócenie fazy porodu. Jasne, że wolałabym rodzic naturalnie, żeby mąż był przy porodzie, ale tak się niestety nie da.
            Ale przenigdy nie zdecydowałabym się na cesarskie cięcie na życzenie!
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
              Ja bałam się, że może okulistka zadecydować o skróceniu fazy porodu. Tego strasznie nie chciałam, bo przerażała mnie myśl, że mi dziecko jakimiś szczypcami będą wyjmować. Gdy usłyszałam decyzje o cesarce to ulżyło mi, że nie skrócenie fazy porodu. Jasne, że wolałabym rodzic naturalnie, żeby mąż był przy porodzie, ale tak się niestety nie da.
              Ale przenigdy nie zdecydowałabym się na cesarskie cięcie na życzenie!
              A maz nie moze byc obecny przy cesarce? Nawet nie wiedzialam.

              Skomentuj


                Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                ja mam astygmatyzm, wade w jednym oku -5, w drugim -6,5 i słabą siatkówke tzn możliwość odklejenia siatkówki podczas parcia. I z taką wadą dostałam zaświadczenie do wykonaniu cesarskiego cięcia.
                Dzień dobry dziewczynki! Ja też mam astygmatyzm, ale mniejszą wadę, lewe oko -2, prawe -1, tak czy siak muszę udać się do okulistki i skonsultować z nią kwestię porodu... Pozdrawiam!
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Niemoże być bo cesarka jest traktowana jako operacja,a przy operacji nie mogą uczestniczyć osoby trzecie.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                    Niemoże być bo cesarka jest traktowana jako operacja,a przy operacji nie mogą uczestniczyć osoby trzecie.
                    To chyba tylko w Polsce

                    Skomentuj


                      Napisane przez misiakowska Pokaż wiadomość
                      dokładnie... Szczerze moje Maleństwo też nie daje znaku życia, ale to ponoć własnie albo dlatego, że spi, albo jest jeszcze bardzo spokojnym płodem. Jedyne ruchy to takie delikatne mrowienia ... hmm chyba tak je powinnam okreslić, ale miałam KTG więc dzidzia w porządku (:

                      A ja słyszałam, że do 6 miesiąca nic się nie kupuje :> ? To prawda ?
                      Misiakowska ja tez mam 19 lat . Za dwa miesiace rodze. Ja kupowalam rzeczy dla mojego chłopca (no wtedy jeszcze dziewczynki [pomylka lekarza]) od okolo 12tyg. .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej dziewczyny, jeszcze na chwile wpadam i chyba sie od razu pozegnam, bo musze konczyc pakowanie..a taaaak mi sie nie chce... i jak jeszcze pomysle, ze jutro caly dzien w samochodzie to juz sie boje dzieciakow, nie "o dzieciaki" tylko wlsnie dzieciakow, ze do szalu doprowadza w tym aucie


                        wrzucam zdjecie... mamusine rekodzielo pt. "opyndzlowany"

                        taka wakacyjna wariacja, ale ile mnie to zachodu kosztowalo

                        moze pozniej jeszcze wpadne, ale jakby co to zycze wszystkim udanych wakacji

                        Skomentuj


                          a sie rozpedzilam, zapomnialam zdjecia dodac
                          Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

                          Skomentuj


                            Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                            Faktycznie.... już za dużo tych postów i się gubię

                            Jak jestem codziennie na forum to pustki jak na pustyni, a jak dwa razy ?! na dzień wejdę to nie nadrabiam z czytaniem.
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                              Faktycznie.... już za dużo tych postów i się gubię

                              Jak jestem codziennie na forum to pustki jak na pustyni, a jak dwa razy ?! na dzień wejdę to nie nadrabiam z czytaniem.
                              A jak ja jestem na forum to zawsze ktoś się trafi ;D Mam szczęscie ;P

                              Skomentuj


                                hej,

                                ja też nie jestem przesądna więc nie słucham nawet takich opinii, można kupować kiedy się chce, co to zmieni????

                                mój Maluszek się rusza i to bardzo, bardzo, ale on od początku był bardzo ruchliwy, nawet gina na to zwróciła uwagę na USG, to było wtedy, kiedy jeszcze nic nie czułam, teraz to cały brzuch mi się nieraz rusza.

                                Misiakowska, nie martw się, jak jest spokojny teraz, to i później pewnie grzeczny będzie.

                                PS. Ja jeszcze nie miałam robionego KTG, mi gina powiedziała, że dopiero od 30 tyg. Nie wiem co o tym myśleć, a jak jest u Was?

                                Pozdrowionka
                                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X