Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A to w takich sprawach jak rzeczy dla dziecka to nie slucham sie tesciowej, tym bardziej, ze ona ma strasznie staroswiecki gust...

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      A to w takich sprawach jak rzeczy dla dziecka to nie slucham sie tesciowej, tym bardziej, ze ona ma strasznie staroswiecki gust...
      Hihi To chyba każda teściowa taki ma Bo o dziwo moja mama to wszystko w prawie takim samym guście jak mój wybiera. Ale między nimi jest około 20 lat różnicy więc co się dziwić

      Skomentuj


        Cześć kobietki. Dawno mnie tu nie było. Mam nadzieję, że wybaczycie) Tak mi mija dzień za dniem, że czasem się gubię i nie wiem czy to piątem czy środa ) U mnie chyba wszystko w porządku choć martwi mnie fakt, że dziś jest 22t i 4d a wciąż nie czuję mojej kruszynki. Nie wiem czy nie potrafię słuchać swojego ciała ( Jutreo idę na badanie obciążenia glukozą, już mnie mdli na myśl o tych słodkościach, mam nadzieję, że wynik będzie dobry. Do lakarza idę dopiero w następną środę i juz się nie mogę doczekać, aby zobaczyć bijące serduszko tej małej istotki, dopiero wtedy się trochę uspokoję.
        Jeśli chodzi o kupowanie czegokolwiek to póki co nie mam do tego jakoś weny, nie wiem może to przez ten brak ruchów. Powiem Wam, że tak fizycznie to ja się wcale nie czuję w ciąży ( Mam nadzieje, że to się już wkrótce zmieni.
        Pozdrawiam Was serdecznie i Trzymam za wszystkie kciuki, zwłaszcza za te, które są skazane na szpital. Powodzenia

        Skomentuj


          Moja mama jest o rok mlodsza niz mama meza, a jednak jakos moze ubierac sie modnie i jakos nie pozostaje w tyle jesli chodzi o wszelkie trendy. Ale moze inaczej jak sie ma syna :P. Moze i ja kiedys nie bede wiedziala jak mam sie ubrac.

          Skomentuj


            To jest okropne karmienie przy wszystkich. Ja gdybym była zmuszona na pewno zrobiłabym to dysktretnie i odeszła na bok. Moja Szwagierka przy chrzcie swojego syna karmiła w kościele, nie odeszła na bok, to było okropne, nawet ksiądz się dziwnie patrzył, ale ona miała to w d.....
            Ja bym odeszła na bok, każdy by zrozumiał. Niektórzy nie maja zachamowań. Na imprezce też przy stole cyca wywaliła.. fujjjjj dla mnie to obleśne

            Skomentuj


              Carin bo Ty pewnie jako córka też jej mówisz, doradzasz w czym dobrze wygląda w czym źle co powinna sobie kupić itd. Przykładowo ja tak robię i dlatego moja mama wygląda bardzo młodo i nikt nigdy jej nie daje tyle lat ile ma A Syna to pewnie mało co obchodzi to jak wygląda jego matka, Mój to pewnie swojej nic nie mówi o wyglądzie bo się w to nie wtrąca, z resztą mało co go to obchodzi. Ale mimo wszystko teściowa też źle nie wygląda i o dziwo też młodziej niż na swoje lata.

              Skomentuj


                Poza tym gdybym np. juz koniecznie musiala isc do szkoly od wrzesnia np. ze wzgledu na brak pieniazkow to tez bym sie nie zastanawiala i od razu przyzwyczaila malego do butelki. I nikomu bym nie dala sobie zarzucic ze jestem zla matka. Przeciez nie odmawiam mu jedzenia, teraz mieszanki nie odbiegaja az tak bardzo od mleka matki, no i syca na dluzej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  A moja wyglada na swoje lata. Chociaz jej cera wyglada mlodo i ladnie . No i chyba faktycznie biorac pod uwage mojego meza to jemu to obojetne jak wyglada kobieta, moge wygladac jak ostatni potwor, a jemu to nie przeszkadza, jedyne co to jak sie ladnie ubiore i umaluje to mowi "oo jaka mam ladna zonke", ale wtedy nie ma mowy o wyjsciu samej :P. Zazdrosnik.

                  Skomentuj


                    Hey.Ja też jestem zdania że karmienie butelką to wybór wyłącznie mamy dziecka ale...JENNY I CARIN zmienicie zdanie jak po porodzie zobaczycie maluszka i jak słodko będzie szukał maminego cycusia


                    Skomentuj


                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Hey.Ja też jestem zdania że karmienie butelką to wybór wyłącznie mamy dziecka ale...JENNY I CARIN zmienicie zdanie jak po porodzie zobaczycie maluszka i jak słodko będzie szukał maminego cycusia
                      Nie no ja jestem przekonana, że chce karmić piersią, choćby z własnego lenistwa . Nie chciałoby mi się wstawać w nocy i grzać mleko, a meza nie bede tym obciazac, bo tylko on u nas pracuje i wiecznie bylby nie wyspany .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć
                        właśnie wróciłam od fryzjera, mam piękny nowy kolor i fryzurkę, więc i nastrój super Jaka szkoda, że jak umyję włosy, to nigdy nie potrafię tak ładnie ułożyć włosów jak fryzjerka.
                        od wczoraj wsuwam żelazo+witC. Podobno niestety powoduje zatwardzenia, mam nadzieję, ze nie , bo i tak mam małe z tym problemy.
                        W piątek zaczynam 7 miesiąc
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Z kolei dziecko karmione butelką jest wpatrzone w mamusie jak w obrazek, nawet jak mąż karmił to Natalka i tak główkę wykręcała w moją stronę
                          Słodki i niezapomniany widok

                          Skomentuj


                            Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
                            Z kolei dziecko karmione butelką jest wpatrzone w mamusie jak w obrazek, nawet jak mąż karmił to Natalka i tak główkę wykręcała w moją stronę
                            Słodki i niezapomniany widok
                            No to jest akurat dobre, że ojciec może zasmakować tej szczególej więzi podczas karmienia niemowlaczka .

                            Skomentuj


                              Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                              Cześć
                              właśnie wróciłam od fryzjera, mam piękny nowy kolor i fryzurkę, więc i nastrój super Jaka szkoda, że jak umyję włosy, to nigdy nie potrafię tak ładnie ułożyć włosów jak fryzjerka.
                              od wczoraj wsuwam żelazo+witC. Podobno niestety powoduje zatwardzenia, mam nadzieję, ze nie , bo i tak mam małe z tym problemy.
                              W piątek zaczynam 7 miesiąc
                              Ja już z tego powodu (zaparć) nabawiłam się hemoroidów .

                              Skomentuj


                                Wiąże się przy tym ogromna więź między Dzieckiem a Ojcem
                                Mąż baaardzo pomógł mi w tych pierwszych dniach po porodzie. Też jest jedyną osobą pracującą w naszej rodzince, ale po porodzie wziął kilka dni wolnego i to on zajmował się nocnym karmieniem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X