Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja bym na twoim miejscu zgłosiła się do najbliższego szpitala położniczego, na izbę przyjęć.
    Są różne przyczyny puchnięcia - pod koniec ciąży oznacza to zazwyczaj zatrucie ciążowe, tzn, że twój organizm zatrzymuje wodę w organizmie.
    Ciepło na dworzu może i jest, ale sposób w jaki puchniesz raczej nie jest standardowy.
    Lepiej się zorientuj u fachowca, a nie szukaj porad na forum. Będziesz dużo spokojniejsza.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczynki

      Dziś i ja podminowana i to ostro,miało być pięknie i gorąco a tu gril w domu w piekarniku od 11 tak leje ze cała piwnica wody i na podwórku aż po łydki masakra ledwo do mnie przyjechali aż im sie samochód zalało i zgasł po drodze ale całe szczęście odpalił i dojechali.
      Haniulka taka grzeczna aż nie czuć że w domu jest,śpi cały dzień albo na macie albo pod karuzelą.

      Paulinchenśliczniutka ta twoja niunieczka

      Katarzynardo tego tortu trzeba dać 1 litr kremówki i będzie ok.

      potem jeszcze zajrzę
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Ewylynka: Coyotek74 dobrze Ci radzi i ja sie do jej porady dolaczam. Zapylaj do szpitala! Lepiej to wyjasnic tak szybko jak sie da.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Czołem, no to ja też nie odstaję od reszty i na wku... jestem!
          Mały w nocy budził mi się co 2 godziny, bo gorąco jak w piekle i chciał się napić. Ja rano miałam jechać po Gośkę z małym, to się okazało, że mi się linka ręcznego zerwała i piknęłam przodem samochodu o bramę, którą zamykałam (w sumie nic się nie stało po za tym ze mało na zawał nie zeszłam jak mi sie samochód zaczał toczyć z dzieckiem w środku)
          Do tego miałam spięcie z Gośką jak mi powiedziala, że robiła zdjęcia z pierwszej kąpieli i puściła Krzysia w wanience Ja zareagowałam przerazeniem, a ona mi na to, ze przesadzam...i się zaczęło nie fajnie robić więc ją odwiozłam.
          Do tego wpadła moja ukochana teściowa - a jej sama obecność to nieszczęście.
          No i na koniec mały nie mogł zasnąc! Ten upał nas wykończy!

          Idę się kąpać...i niech ten dzień sie skończy!

          Miłej zabawy na panienskim!
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Widzę że u Was nastroje nieciekawe to tylko u mnie jest ok?? jakiś mam dobry dzień, nakupiłam mnóstwo ksiązeczek Lence takich małych krótkich i jedną dużą 365 bajek w niej jest i będziemy czytać namiętnie
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Też mam dośc wszystkiego!
              Usypiałam małego prawie pełną godzine, juz myślałam ze pier.... dostane normalnie, a rodzinka jeszcze mi ułatwiała sprawe trzaskaniem drzwiami itp. wrrrrrrr
              Ide sie kapac, musze zmyc z siebie ten zje.... dzień.

              P.s. mój syn po dzisiejszym dniu jako pierwsze słowo powie "********a"


              Skomentuj


                Też tak mi się wydaje, że nie ma co grubo ubierać, tymbardziej że Malutki raczej będzie grubaskiem
                Ohh Jeanny, obyśmy my tak szybko doszły do siebie, bo to najważniejsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej
                  Widze,ze większośc miała zły dzień hmmm...u nas całkiem nie źle niunia grzeczna byliśmy nad jeziorkiem starszy synek sie wybiegał i spi zaraz ide sie kąpac i spać dobranoc.




                  Skomentuj


                    Ojjj dziewczynki:P? seksu wam brak? ja mogę.. nie mam żadnych przeciwwskazań od lekarza.. a mimo to moje libido spadło do zera.. w pierwszej ciąży miałam zupełnie inaczej.. kochałam się z mężem codziennie po 3 razy do 7 miesiąca.. potem rzadziej.. a teraz.. może raz w miesiącu..;> ale i bez tego bym się obeszła

                    śpijcie dobrze




                    Skomentuj


                      wejdzcie na NK na konto Zdzisław Kryda i zobaczycie co się działo w moim mieście tego pieknego dnia kiedy to miałam mieć grila
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Kobitki

                        ja miałam dzisiaj super dzionek, Amelka przemogła się i zrobiła kupkę na sedes, od wczoraj wstrzymywała, bo się bała zrobić, a dzisiaj zostawiłam ją na chwilę samą w łazience i słyszę stękanie, wchodzę a tam kupa, ale była szczęśliwa, później jeszcze poprawiła aż się dziwię że tak gładko poszło, poprostu chyba była już gotowa
                        Aluchna przespała prawie cały dzień - słodkie maleństwo, tak jakby czuła, że muszę teraz Ameli więcej czasu poświęcić

                        widzę że się koleżanki rozpisały, poczytam jutro, bo ledwo już na oczy patrzę
                        dobranoc
                        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                        Skomentuj


                          Dobry wieczór wszystkim

                          Atusia Adasiowi z rozmiaru 56,to kaftaniki sięgały wyżej pępusia i rękawki były za krótkie, a w śpioszkach nie mógł już swobodnie wyprostować stópki, były naciągnięte i podobnie z body też już zaczynały ciągnąć w szyjkę.

                          A co do ubranka na chrzest, to
                          ja małemu chce kupić garniturek taki klasyczny czarno biały, koszula i spodnie białe, a kamizelka czarna lub błękitna lub widziałam taki, że koszula i kamizelka były białe a spodnie ciemne i do tych komplecików były muchy , których niecierpie i czapki z daszkiem, ale muszę podjechać po nie do miasta, bo u nas są tylko jedno kolorowe te komplety.
                          Chyba w poniedziałek lub środę się wybiorę, jak kupię to wam wstawię zdjęcie.
                          Tylko jeszcze nad butkami muszę się rozejrzeć może znajdę jakieś fajne - eleganckie.

                          dobrej nocki.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            Moja Natalka

                            Właśnie poszli goście, a ja na chwilkę tylko wstawić fotki Natalki. Miałam to zrobić wcześniej, ale bałam się, że przyjdą wcześniej goście. Wizyta się udała, a Maleństwo większość czasu spało. Na powitanie do wszytskich się uśmiechała
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Kasica gratuluje slicznej corci
                              mamcie co do jedzenia to moj wypija na raz 100 ml i starcza mu to na 3 godzinki a jak je z cycka to za 1, godziny do 2 placze ze jest glodny jak zapytalam lekarki ile powinnien jest to ona mi pwoiedziala ze dawac ile chce jak bedzie sie przejada to zwroci tak jak moj lakomczuch mamuszka ja mysle ze 80 to jej za malo.co do nocek to my tez tak mamy okolo 3 ze maly juz nie chce spac i czasami siedzimy po 2-3 godzinki jak sie przytuli do mnie to jest ok i spi a wkladam go do kolyski to juz jeczy tylko mama juz nie reaguje na wszystkie dzwieki bo juz wie ktory co oznacza..my wlasnie wrocilismy z zakupow bylismy 5 godzin i Mati 4 przespal az zglodnial ogolnie to lubi jezdzic autem i chyba wozeczek tez mu pasuje...mamuszka moze cos zjadlas co malej nie podeszlo bo u mnie tak wlasnie jest ze marudzi jak zjem cos innego.. mamanikosia oj zebys wiedziala ze ta klima to ratunek na upaly..mojemu ten kremik nie pomaga hydrokortizon jakos lepiej lagodzi u niego akurat :/ kurczaczku a co on tak na ta 12 sie uwziol buzka mamcie
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                a to my
                                Attached Files
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X