Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez SyLwia_1122 Pokaż wiadomość
    bylysmy na badaniach kontrolnych i szczepieniu na ktorym bylo strasznie moja Nikola tak plakala ze myslalm ze umre az samej mi prawei juz lecialy lzy...
    Nikola wazy 5600 ma dlugosci 63 cm, 40 cm obwod glowki i klatki piersiowej.
    Moja Nikola ma jakiegos burchla w buzi i nawet lekarz nie wiedzial co to jest i od czego sie jej zrobil kazal przemywac rumiankiem i za tydzien na wizyte jak sie nie pomnijszy to do hirurga na usuwanie
    ja moze zaraz pujde do dermatologa niech to zobaczy i tak pod nosem to moze spojrzy na to bo ja juz mam schize...
    a pediatra powiedzial ze przez 30 lat nie widziala czegos takiego u malych dzieci...
    jak myslicie od czego to moze byc??
    a jak to wygląda to w buzi??
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      witajncie

      Moja gwaizdeczka miewa sie super...!!!!!!

      tylko dzisaj taka pogoda ze szko duszno....i grzmi eheh a ja nie lubie burz...

      pozdrawiam
      Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


      Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

      "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

      Skomentuj


        ja już wszystkie praktyczne rzeczy mam pokupowane, teraz pozostało mi tylko szaleć z drobiazgami
        a wózek kupiłam wielofunkcyjny 3 w jednym, jestem zadowolona bo jest poręczny i leciutki, nie ma gondoli a jej funkcję pełni fotelik
        Attached Files
        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

        Skomentuj


          a teraz wersja spacerowa
          Attached Files
          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

          Skomentuj


            Witam

            dziś normalnie nie wyrabiam,wszystko do zrobienia,właśnie kończę piec biszkopt na torta,a potem laba,zakupy w tym upale z dwójka dzieci to koszmar byłam patrzeć basen Maji ale nic cikawego nie było ajuż myślałam że będzie się jutro kąpać a tu muszę poszukać na allegro.

            Negripodziwiam że tak szybko mała zaczęła,ja z synem pampersy zakładałam do puki po całej nocy nie był suchy ale można próbować zabierać i wysadzać w nocy,przyznam się że moja Maja jeszcze na noc ma pampersa i kupy też za żadne skarby nie chce robić na sedes ani nocnik a przecież wie że robimi już ręce opadaja przez te pampersy kasy idzie ze hej.Jestem dziś tak zmęczona a jutro od rana sałatki i inne pierdoły.

            Kobitki może macie jakieś fajne przepisy na sałatki i sosy,dipy?
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              O! Ale tu pustki chyba przez te upały byłam dzisiaj na mieście z moim, później u niego na obiedzie, jeszcze rodzina do nich się zwaliła a teraz niedawno przyjechaliśmy do mnie, posiedzieliśmy w końcu sami, nawet nie pamiętam szczerze jak to już było gdy mogliśmy być pod wieczór sami, no ale stwierdził że muszę odpocząć (takie tylko gadanie) bo on jedzie do domu, już ja wiem że on tylko czyha żeby sobie móc grać na kompie! No dobra już dzisiaj dam mu spokój a sama poleżę przed tv i przy necie Eh dziewczyny ja jakoś nadal nie mogę uwierzyć w to że za dwa miesiące będę miała dzidzie, taką malutką słodką dziewczynkę i to tylko Moją

              Skomentuj


                Sylwiamoja na szczepieniu też tak płacze ze nie idzie jej uspokoić a ja ledwo wytrzymuje,opisz co to jest plamka czy bąbelek ma to jakąś nazwę a co podejrzewała?
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć babeczki

                  Aaaale jestem zmączona... dziś cały dzień sprzątałam, odkurzałam, zmywałam i czyściłam a to dlatego że mój mężczyzna ma urodziny jutro i robimy imprezkę, synek do babci idzie na noc. Jeszcze muszę mięsko na szaszłyki wsadzić w marynatę a resztę zostawiam na jutro.

                  Mój Filip jest taki opalony że szok leży z 4-5 godzinek dziennie na dworku i to w cieniu a brązowiutki jak mulatek

                  ach i Monurka cześć kobietko dopiero Cię witam

                  a ja się pochwalę i powiem że prawdopodobnie dostanę pracę!! W gabinecie kosmetycznym dziś byłam i zapytałam czy czasem nie potrzeba jej wizażystki z podstawami stylizacji no i powiedziała że tak jestem taka szczęśliwa musi się udać, spotykam się jeszcze z nią w niedzielę pogadać i chcę jak najszybciej zaczynać już jakąś kasiorę zarabiać. Dziewczyny jak się chce góry przenieść to się je przeniesie!
                  tak się bałam pytać o pracę właśnie w tym zawodzie moim ale co się okazuje jest zapotrzebowanie w takiech salonach urody.

                  Do usłyszenia mamcie, Fifi już śpi, mąż gra na kompie więc i ja spędzam dziś wieczór z laptopem, od czasu do czasu zajrzę.
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Brrry Kochane w ten upalny wieczorek!

                    A my dziś cały dzionek spędziliśmy u kuzynki co urodziła tydzień temu, a jutro zabieram ich do mnie do ogródka (o ile da się tam wytrzymać)
                    Paulinchen23 Ty kochana w te pędy kup to urządzonko i idz na oddział i o wszystko wypytaj. Jajuśku, aż mi serce stanęło jak to przeczytałam. No trzymam mocno kciuki, żeby to był ostatni raz!!!
                    Nergi wielkie gratulacje!!! Ale Wam to sprawnie poszło! Zdolne dzieciątko masz, że tak szybko załapało!
                    Sylka, zanim do chirurga, podejdz do 2-3 lekarzy na obgadanie sprawy! Cięcie zostaw jako ostateczność.
                    A na potówki Sikornik dobrze radzi nadmanganian, albo maść na poślady (tylko cieniutką warstewką) a jak jest duży problem to i clotrimazolem można posmarować(jak zaczyna pękać skóra od odparzeń)
                    I nie wiem co jeszcze napisać..tyle tu się dziś działo, ze pewnie znów zapomniałam o czymś, ech..
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Hej Mamusie!
                      I jestem po wizycie u lekarza. Z Maleństwem wszystko ok. Uparte jest jednak, bo i tym razem nic nie pokazało. Zobaczyłam tylko piękną pępowinę, a doktorek powiedział, że nie chce robić z siebie głupca i nie będzie zgadywał Czekam zatem kolejny miesiąc
                      Pozdrawiam
                      Mateuszek 07.09.2005
                      Jaś 08.10.2009


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzieki za rady dziewczyny. Jutro ścigne ciotki do apteki.

                        Krystiano wreszcie zasnął, ale lekko nie było. W naszym codziennym rytuale- nowa łazienka, cyc w nowym (choć znanym) miejscu i kładą gdzie indziej niz w łóżeczku.... Ale mysle że jeszcze ze 2 dni i załapie.

                        Negri, no gratulacje sukcesikow
                        Majorka, a probowalaś z tą nakładką specjalną na sedes?
                        Ania, złóż jutro życzonka mężowi od nas
                        Pulinchen, my mielismy podobne problemy, ale tylko na początku i nie w takim stopniu chyba bym umarła ze strachu na Twoim miejscu! Mys też trzymamy piąstki za Wa żeby już było ok
                        Last edited by nichol; 03-07-2009, 20:54.


                        Skomentuj


                          A to nasza nowa mata

                          na brzuszku.JPG
                          na macie.JPG


                          Skomentuj


                            Katinkaw ale ty masz pecha z tą płcią. Rzeczywiście nie masz innego wyjścia jak poczekać miesiąc albo umówić się na dodatkowe usg.





                            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                            Skomentuj


                              a dziękuje Nicholku złożę złożę

                              Paulichen nie wiem w jakim stopniu twojej maleńkiej tak się dzieje ale moja koleżanka znalazła na allegro jakąś taką matę na prześcieradło która właśnie "sprawdza" czy dziecko oddycha, jak jest więcej niż ileśtam sekund pipczy nadajnik u rodziców. Współczuje wam naprawdę :/
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki
                                Dopiero dzisiaj kompa dorwałam... kochany szwagier przykleil sie jak pijawka i koniec...
                                Od wczoraj nad nami same burze... w dzien burza w nocy burza dzisiaj rano też, ale nawet lepiej bo jest chłodno, chociaż dom jak się nagrzeje to pozniej trzyma cieplo i jest zaduch. Wczoraj i dzi maz zafundowal nam basen. ja jestem szczesliwa bo to moj zywiol, ale zauwazylam, że i małej się spodobało, bo dzisiaj jak tylko poczuła chlodek to odrazu zaczeła kopać Ale ja chociaz troche pocwiczylam poplywalam ,ale najgorsze bylo to ze te cholerne skurcze mnie lapaly.
                                Przez ten upał w domu całą noc nie mogłam spać, dopiero po burzy (koło 5rano) zasnęłam i cały dzień nie przytomna chodzę, dzisiaj pewnie też nie usnę, ale zauważyłam,że małej też dokucza to ciepło bo ja i Ona się kręcimy z boku na bok.
                                Może uda mi się później na 10 min kompa odseparować to wejdę
                                A jak nie to miłego wieczorku i spojonej nocki
                                do jutra
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X