Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

    Ja urodziłam idealnie w 40 tygodniu. Sam poród trwał jakieś 30 minut. w nocy odeszły mi wody, pojechaliśmy do szpitala. Jakoś o 9.30 podłączyli mi kroplówkę. Siedziałam sobie z mężem na porodówce i czekaliśmy. jakoś o 10.30 dostałam skurczy od razu partych i o 11 urodził się Kubuś. Ważył 4320, a ja urodziłam naturalnie mimo tego, że bardzo szczupła jestem w biodrach i w ciąży przytyłam nie więcej niż 15 kg

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ile trwał wasz poród

      Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
      Jestem ciekawa ile trwał wasz poród
      mój 9 h i 32 min
      nie wiem czy to dużo czy mało jak na pierwszy poród....
      Witaj mój poród trwal 36 godz.Miałam skurcze i co min. i odesłali mnie do domku,a dodam jeszcze że rodziłam w Wielkiej Brytanii.Był to mój drugi poród.Mam w tej chwil 4 miesiczną dziewczynke.Pozdrawiam.

      Skomentuj


        Odp: ile trwał wasz poród

        Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
        Jestem ciekawa ile trwał wasz poród
        mój 9 h i 32 min
        nie wiem czy to dużo czy mało jak na pierwszy poród....
        Witaj mój poród trwal 36 godz.Miałam skurcze i co min. i odesłali mnie do domku,a dodam jeszcze że rodziłam w Wielkiej Brytanii.Był to mój drugi poród.Mam w tej chwil 4 miesiczną dziewczynke.Pozdrawiam.

        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          u mnie zaczelo sie o 3 w nocy a urodzilam o 16;25 naturalnie

          Skomentuj


            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

            Witam u mnie pierwszy etap trwal 4 godziny a drugi 35 minut pierwsze dziecko tylko że dostałam oksytocyne bo wody odeszly a buli nie było

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              Hej moj pierwszy porod zaczal sie o 7 rano (pierwsze skurcze) o 8 pojechalam do szpitala i tak w sumie 8 godz. O 14.45 zaczelo sie dziac, o 15.00 urodzilam synka 3,350kg, 54 cm. Ogolnie porod byl ok jedyne najgorsze byly bole krzyzowe, i brzuszne.Na szczescie nie bylam nacinana,wszystko odbylo sie naturalnie. Ale warto. Teraz jestem w ciazy 6 miesiac, termin mam ma 23 marca 2010, i bede rodzic w Londynie, mam nadzieje ze bedzie ok. Chcialabym tak samo jak z pierwszym...

              Skomentuj


                Odp: ile trwał wasz poród

                u mnie II faza porodu trwała 10 min. Oczywiscie wcześniej I faza, czyli kilka godzin skurczy... Ale było szybko i OK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                  ja mialam 2 cm rozwarcia i siedzialm w szpitalu 4 dni,codziennie pod kroplówką,aż 4go dnia o 12 dostalam kroplówkę,po czym wyslali mnie na salę i zaczelo sie, urodzilam w 3 godz. parte mialam 30 mniut. to byl moj pierwszy podód. zajrzyjcie tutaj http://************com.pl/?p=QvN5Krj3yrvG

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    witam mój poród trwa az ponad 20 godzin zazdroszcze tym co urodziy w kilka minut ale było warto mam śliczną córke która ma już teraz 8-miesięcy

                    Skomentuj


                      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                      witam mój poród trwał aż ponad 20 godzin ale bylo warto teraz jestem mama 8-miesięcznej Kingi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                        Witam! Mój poród trwał raczej krótko jak na pierwszy raz: pierwsza faza 2h a druga 5minut

                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          pierwsze skórcze pojawiły się ok 21 o 12 pojechałam do szpitala. zbadali mnie i powiedzieli, że mąż ma po mnie rano wrócić bo rodzić napewno nie będe. Choć miałam rozwarcie na 4cm. ok 6 rano nie miałam już siły się poruszać do 9.30 siedziałam jakimś pokoju z mężem na piłce i się kręciłam bo mi wody nie chciały odejść. wtedy już nie wytrzymałam wyszłam na korytarz zaczełam się wydzierać czy mi już odeszły dobrze, że dyżur się zmienił to mnie wziął jakiś lekarz żeby mi odeszły jak przebije. okazało się że wody są już zielone. szybko na porodówke i męczyli mnie do 10.10 wtedy dostałam krwotoku bo mi łożysko zaczeło się już odklejać. ostatnie skórcze miałam już co 10 min. było strasznie jak na pierwszy poród, ale warte było to wszytsko tego momentu kiedy poraz pierwszy widzisz ta słodziutka buzie maluszka Moim przypadku synka Miłoszka

                          Skomentuj


                            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                            lekarz kazal mi sie wstawic do szpitala 14 maja 2008 a termin porodu mialam na 22 maja lekarz powiedzial zebym juz tego dnia jak bede jechac do szpitala to zebym juz nie brala tabletek na powstrzymanie .W drodze do szpitala juz odczuwalam skurcze byly krotkie i delikatne a do szpitala musielismy jechac az 60 km . Przebadali lekarze mnie i zostalam podlanczona do ktg skurcze sie nasilily byly mocniejsze i dluze po chwili ustapily to kazalam mezowi jechac do domu bo to byl alarm i maz byl w drodze do domu a mnie wzeli na porodowke podlaczyli kroplowke i urodzilam po 4h i 35 minut tylko to nie byl zwykly porod to porod byl kleszczowy na dziecko zadnego znamia nie mial nic czysciutka glowka byly , synek wazyl 2750 i byl zdrowy a to jest najwazniejsze

                            Skomentuj


                              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                              nie

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                Ja rodzilam 30 min i to byl moj pierwszy porod i silami natury i bylam bardzo zadowolona z takiego porodu moj synek ze mnie wyskoczyl i zycze kazdej mamie takiego porodu a nie meczarni chociaz czego sie nie robi dla maluszkow

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X