Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moj trwał jakies 5 godz wiec jak na pierwszy to chyba szybko

    Skomentuj

    •    
         

      mój poród trwał w sumie 6 i pół godziny, 6 godz 15 min pierwszy etap a 15 minut drugi...jak na pierwszy poród rewelacja:-))

      Skomentuj


        ja rodziłam bagatela 23 godziny

        Skomentuj


          mój poród został wywołany oksytocyną 3 dni po terminie, kroplówkę podali ok 11 o 14 zaczęłam czuc pierwsze skurcze, o 16 pękł mi pęcherz płodowy i wtedy skurcze zaczęły byc regularne, rozwarcie kiepsko postepowało, o 22.40 miałam dopiero pełne rozwarcie a o 23.22 Karolinka pojawiła się na świecie... Tak więc I Faza porodu to 6,40 a II Faza 42 minuty..poród wspominam bardzo dobrze, i już nie mogę się doczekac kolejnej ciąży Karolcia urodziła się z wagą 4650 i 62cm...mój pierwszy poród

          Skomentuj


            urodziłam naturalnie pierwsze dzieciątko - poród trwał 6 h i 45 minut

            Skomentuj




              ja pierwsze dziecko rodzilam 8 godzin a drugie 21.jakim cudem skoro mowi sie ze drugi porod jest latwiejszy??

              Skomentuj


                Napisane przez AmelkaPiotrus20072009 Pokaż wiadomość
                ja pierwsze dziecko rodzilam 8 godzin a drugie 21.jakim cudem skoro mowi sie ze drugi porod jest latwiejszy??
                Reguły nie ma.Moja znajoma pierwsze rodziła 4 g a drugie po 12g poród zakończono cesarką


                Skomentuj

                •    
                     

                  mój pierwszy poród był naturalny i trwał prawie 9godzin, Dawidek urodził się o 8.51

                  Skomentuj


                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    Reguły nie ma.Moja znajoma pierwsze rodziła 4 g a drugie po 12g poród zakończono cesarką
                    To prawda nie ma reguły mój pierwszy poród 15 lat temu trwał 3 godziny od pierwszych skurczy.
                    2 dziecko 10 lat temu spieszyło się na świat od 32 tygodnia, urodził się przez cięcie cesarskie z powodu zanikającego tętna w 35 tygodniu ciąży (leżałam na patologii ciąży)
                    3 dziecko 2 miesiące temu w 36 tygodniu ciąży. Poród trwał 23 godziny i zakończył się cesarką z powodu spadającego tętna u małego. Okazało się, że był ułożony główkowo, ale bokiem głowy wchodził w miednicę. Poród straszny zasypiałam i budziłam się z krzykiem przy każdym skurczu, nie mogłam mieć podanego znieczulenia, bo rozwarcie doszło tylko do 4 cm.
                    Jednak o bólu szybko się zapomina, nie bójcie się porodów. My mimo wszystkich trudności planujemy jeszcze jedno dziecko 

                    Skomentuj


                      Juz nie moge sie doczekac kiedy ja sie tu dopisze... Jeszcze 2 miesiace .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        poród expresowy

                        witam,
                        mój poród trwał ok 10 minut, w tym akcja porodowa ok 3,5h Poród pierwszy...i mam nadzieje nie ostatni

                        Skomentuj


                          Poród

                          Mój Trwał 3 Dni W Końcu Skończył Sie Cieciem Cesarskim

                          Skomentuj




                            ja wiem co to jest prawdziwy koszmar moj porod trwal ponad 24 godziny i zakonczyl sie cesarskim cieciemto byl moj pierwszy porod,szczerze to i tak kazdy wysilek jest wart takiej nagrod
                            http://www.mamacafe.pl/suwak/5540.png[/image][/link]

                            Skomentuj


                              mój poród krótko trwał
                              wody odeszły mi ok 15.30 a synka urodziłam o 17.10
                              poród pierwszy i naturalny w sumie ok 2 godz

                              Skomentuj




                                Witajcie dziewczyny
                                Mój pierwszy jak i drugi poród trwał 5 godzin i o dziwo bardzo miło je wspominam na łóżku porodowym spędziłam 10 minut urodziłam na 3 parciu ... oczywiście bolało .... ale kto by o tym pamiętał jak się rodzi taki CUD
                                Alicja

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X