Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam ja rodziłam 7godz.30min.tez po raz pierwszy,i nie było tak żle

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez iwona_be Pokaż wiadomość
      da sie da nawet nie wiesz jak szybko
      Dokładnie, nawet nie bedziesz wiedziałą kiedy

      AMELCIA ur. 08.02.2007

      Skomentuj


        Witam,mój poród trwał 2 godz.25min. i szczerze mówiąc spodziewałam się większego bólu.Przed porodem naczytałam się różnych "historii porodowych" i byłam przygotowana na najgorsze ale dzięki pomocy położnej wszystko poszło bez problemu.Był to mój pierwszy poród i na dodatek wywoływany bo malutkiej nie spieszyło się z przyjściem na świat...

        Skomentuj


          Od przyjazdu do szpitala do urodzenia - 5 godzin
          Informacja w karcie I faza 2godz 45min IIfaza 10 min.Krótko dzięki położnej!Dobra położna to SKARB!Teraz mamy przeszło dwa tygodnie i rośniemy

          Skomentuj


            JA nie pamietam jak dlugo trwał moj porod bo cesarke miała.A ciaze mnoga miałm pozdrawm

            Skomentuj


              mój poród ogólnie trwał jakąś 1godzinkę. no i było po wszystkim.pozdrowionka:

              Skomentuj


                mój poród trwał 5 godz i 40 min,był to pierwszy poród ,Amelka urodziła się zdrowa i silna,dostała 10 punktów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  moj caly porod trwał 3,5godz. i to moj pierwszy

                  Skomentuj


                    Mój pierwszy poród trwał w 1 fazie 5h a w 2 fazie 20 minut. Nie było aż tak strasznie ale też byłam pod kroplówką bo miałam skurcze i zero rozwarcia. Córka ważyła 3365g. Szybko doszłam do siebie mimo że przytyłam 22kg.
                    Drugi poród trwał w 1 fazie 4h i 20min a w 2 fazie tylko 13 minut. Tym razem jednak było strasznie. Gorzej dochodzę do siebie. Przytyłam ok 15kg.
                    Córka ważyła:4075g

                    Skomentuj


                      poród z cukrzycą ciążową

                      w moim przypadku lekarz zdecydował o porodzie siłami natury, ale ze wspomaganiem (mimo iż cukrzyca rodzi zwykle przez cięcie). Na usg przed porodem okazało się że maleństwo jest naprawdę małe, zwłaszcza jak na cukrzycę. W końcu w niedzielę rano trafiłam wreszcie na porodówkę - po 2 dniach na oddziale prawie bez jedzenia i po nocy z cewnikiem na szyjce to było nareszcie. Podali mi jakąś kroplówkę ale okazało się że to nie wyczekiwana oksytocyna - sala operacyjna była zajęta a musiała być wolna na wrazie czego.
                      Przez następne dłuuuugie godziny byłam skazana na ktg (nuuuuuda) ale po jakiś siedmiu godzinach były pierwsze skurcze. To trwało ok 2 godzin (nie pamiętam dokładnie, emocje ) A jak przyszły skurcze to jeden i po wszystkim.
                      Nie polecam porodu z ciągłym ktg - nuda. U mnie niestety to była konieczność

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moj trwal od 19:30 a o 22:12 mialam juz synka. i to pierwszy porod

                        Skomentuj


                          Ile? Nie ważne, ważne jak .

                          Nie pamiętam dokładnie ile trwał " mój poród" bo to trochę dziwne dla mnie stwierdzenie. Jeżeli licząc od pierwszych skurczy, to ok 8 godz, ale pamiętam tylko te ostatnie 15 min. - tych najgorszych. Wydaje mi się, że mój poród, jak to niektóre kobiety podkreślają, jak na "pierwszy raz" był naprawdę łagodny i szybki. Chciałabym, żeby teraz też poszło tak szybko.

                          Skomentuj


                            mój poród trwał od pierwszych skurczy-dodam ze były od razu co 5 minut-2godziny ,15minut W SRODKU NOCYW prima aprilis Poród szybki....w szpitalu dowiedziałam sie ze jest juz zaawansowany Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              cd. dodam że to był pierwszy poród -naturalny

                              Skomentuj


                                Cześć Ja rodziłam 4 godz 20 min i to był pierwszy poród ale myślę że 9 godz to też nieżle

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X