Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Napisane przez AnastazjaLena Pokaż wiadomość
    A Lenka też mi się chyba najbardziej podoba, ale martwi mnie jej popularność
    Ja mam Lenkę jak wymyślaliśmy imię to mało słyszałam o Lenkach a jak urodziłam to nagle wśród takich dalszych znajomych na naszej klasie pojawiły się 2 lenki i teraaz wszedzie widzę to imię ale nie żałuję bo to śliczne imie. Lenki górą
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

      Ja mam już Amelkę I teraz 10 lutego spodziewamy się drugiej córeczki I będzie Maja

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

        A co myslicie o imieniu dla dziewczynki ŁUCJA . Czy nie jest za staroswieckie ?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

          mam znajoma Lucje , jak dla mnie imie fajne,
          FROCH

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

            Ja mam Julię i Maję i oba imiona bardzo popularne a Majka ostatnio strasznie
            Bardzo mi sie podoba Milena ale moja siorka ma tak na imie więc se darowałam
            Jesli bedę miała jeszcze dziewczynki a napewno chcę to dam im na imie POLA i GAJA.
            A ostatnio byłam na urodzinach u kuzynki i tam były dziewczynki o imieniu KRYSIA, LIVIA i chłopcy ANTONI FILIP
            A LIVIA to dlatego żepoczeta w RZymie tą rodzice mieli fantazję


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

              majek ta Iivia przez v czy w
              popieram to,ze Milena bardzo ladne imie
              FROCH

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                Przez V


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                  Mnie się Liwia bardzooo podoba, już pisałam, że toczyłam boje z mężem o Liwiusza jak miał się Juliusz rodzić, ale niestety .... nie zgodził się.
                  A teraz jakbym miała dziewczynkę była by Iga. Chłopca nie wiem jakbym nazwała ... może Sylwester ??
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                    Ja chłopca moze Franciszek ale chyba chcę 3 dziewuszkę mąż twierdzi że jak bedzie taka jak Majka to może byc i dziołcha. Ona z nim siedzi i kluczami i sróbokretami kręci więc sie cieszy


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie imię dla przyszlego Dzidziusia

                      A mi się strasznie podoba imię Adam, jeżeli będę miała synka to właśnie tak mu dam na imię, teraz dla mojej córeczki chciałabym wybrać Zuzia, ale już Zuzanna mi się nie podoba więc odpada, bo wiecznie malutka nie będzie i tak siedzimy i myślimy... Natalka, Weronika, Paulinka

                      ps. polecam fajny sklepik internetowy www.dlamamyidziecka.pl ostatnio kupiłam tam sporo rzeczy i dostałam 15% zniżki gdyż zaprosiłam na zakupy swoją siostrę

                      Pozdrawiam i życzę miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                        My mamy juz Elenę... teraz nie możemy się zdecydować... Nie wiemy jeszczę co będzie... Mała na drugie ma Zuzanna więc może jeśli będzie córcia to tak jej damy a jeśli synek to chyba Sebastian, bo mój facet ma tak na drugie
                        ale z drugiej strony chcemy niekonwencjonalne imiona dla dzieci... tak jak Elena... szukam, szukam i nic nie moge wymyśleć... pomożecie?


                        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                        ---------------------------------------------------

                        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                          my jeszcze nie wybralismy, chcemy zeby to bylo imie zadziej spotykane,
                          maz chce Lena, mi sie podobaja Agata,Małgosia,Agnieszka
                          ale sami jeszcze nie wiem, i moze sie okaze ze zupelnie inaczej damy na imie,

                          a jak bylam w ciazy z Gabrysiem, to dla dziewczynki mielismy imie Marianna,ale mojemu bratu urodzila sie corka i dal jej maria, wiec dwie bliskie marysie odpadaja.

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                            Mam już Kalinę.
                            A teraz będę miała albo Anię albo Stasia.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                              a u nas będzie chłopiec Igor albo Sebastian


                              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                              ---------------------------------------------------

                              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie imie dla przyszlego Dziudziusia

                                U nas jeśli będziemy mieli dziewczynkę to będzie Maja, ewentualnie Zuzia a do chłopca nic nie możemy wymyślić ;/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X