Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tycie i antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • patiew
    replied
    Napisane przez zuzik_k Pokaż wiadomość
    Ja zaczęłam brać dopiero po porodzie i niestety trochę przybyło. Biorę Novynete

    Ale mam pytanie z niego innej beczki odnośnie tabletek: złamałam nogę (dzień przed Wigilią..) i dostałam zastrzyki antykrzepowe, @ niestety pojawił się lekko brązowy, a dzisiaj mam zacząć brać tabletki i nie wiem czy przy tych zastrzykach można. W ulotkach nic nie wyczytałam, lekarza w izbie przyjęć się zapomniałam zapytać, a do swojej lekarki się nie mogę dodzwonić, wiadomo święta.
    Może któraś z Was miała podobną sytuację i wie...
    ja bralam te tabletki i nie tylam ALE PRZESZLaM NA INNE tabletki Z TEJ SAMEJ FIRMY(z niebieska roza) I SA NA RECEPTE I ZAMISTA 22 ZL PLACE 6 ZL A SA ROWNIE DOBRE

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Jedna po Ewrze tyje, inna nie - zalezy od organizmu - zasady nie ma.

    Leave a comment:


  • zuzik_k
    replied
    Ja zaczęłam brać dopiero po porodzie i niestety trochę przybyło. Biorę Novynete.

    Ale mam pytanie z niego innej beczki odnośnie tabletek: złamałam nogę (dzień przed Wigilią..) i dostałam zastrzyki antykrzepowe, @ niestety pojawił się lekko brązowy, a dzisiaj mam zacząć brać tabletki i nie wiem czy przy tych zastrzykach można. W ulotkach nic nie wyczytałam, lekarza w izbie przyjęć się zapomniałam zapytać, a do swojej lekarki się nie mogę dodzwonić, wiadomo święta.
    Może któraś z Was miała podobną sytuację i wie...

    Leave a comment:


  • anaana
    replied
    a czy po plastrach antykoncepcyjnych np.EVRA ,sie tyje.ja je uzywam i troche waga poszla mi w gore,nie jestem pewna czy to od plastrow czy od tego ze wiecej jem w ostatnim czasie

    Leave a comment:


  • Aninka
    replied
    ja też straciłam na wadze jak brałam Yasmin, ale po przerwaniu waga wróciła. Yasmin zawierają substancję zapobiegającą gromadzeniu się wody w organizmie stąd ta utrata wagi

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja mam wrazenie ze apetyt po prostu zmalal - jem mniej

    Leave a comment:


  • koniczynka
    replied
    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
    Ja płace za Yasmin ok 37 zl.Z ta waga to fakt nawet i ja troche polecialam w dol a biore niecale 6 miesiecy.
    w dół to się rzadko zdarza...

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Ja płace za Yasmin ok 37 zl.Z ta waga to fakt nawet i ja troche polecialam w dol a biore niecale 6 miesiecy.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Yasmin brałam 2 lata i nawet schudłam, a jak sie cera poprawiła!!!!!
    Miałam wcześniej trądzik o rogowacenie naskórka i dermatolog był bezradny a przypadkiem Ginekolog pomógł, tylko cena bez rewelacji - jakieś 45 zeta, ale warto.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja rowniez nie przytyłam. Pozcatkowo mialam troche mdlosci ale sie unormowało. Ogolnie wszystko ok. Cera bez skazy, piersi wieksze no i @ mniej obfita oraz mniej bolesna - duzo mniej bo w moim wypadku @ oznaczala wymioty, niemoznosc chodzenai pzrez 3 dni i łykanie garciami Ketonalu.Lekarz polecil mi tabsu anty i na szczescie pomoglo. Biore Yasmin.

    Teraz leki anty sa nowoczesniejsze, nowej generacji ze tak powiem, dwuskładnikowe - wiekszosc bioracych tabletki nie tyje i nie odczuwa dyskomfortu. Jednak jest to sprawa bardzo indywidualna.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kalka23
    replied
    No poczytaj,co prawda nie należą do tanich (31zl)ale jak dla mnie sa rewelacyjnie. Leczyłam się długo u dermatologa a pomógł ginekolog
    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • izabela22
    replied
    dziękuję, poczytam sobie o nich....

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    Pewnie że można
    Ja biorę Jeanine.

    Leave a comment:


  • izabela22
    replied
    KALKA... a jakie masz teraz tabletki? jeśli można zapytać???
    ja po Mercilonie czułam się kiepsko.... taka napuchnięta, odstawiłam je

    Leave a comment:


  • kalka23
    replied
    Ja od dawna biorę tabletki i nic jeszcze nie przytyłam, bardzo się z tego cieszę Zmieniałam je kilka razy ale zawsze było tak samo, teraz mam od paru miesięcy nowe tabletki, która działaja jakoś antykoncepcja ale także sa super w zmianach skórnych.Cera sie poprawiła.Ogólnie bardzo jestem z nich zadowolona.

    Leave a comment:

       
Working...
X