Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tycie i antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • balowapani
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Moim zdaniem każda z nas jest inna i ma inne oczekiwania dotyczące antykoncepcji, Wiadomo , ze jesteśmy różne i metod jest wiele a dobranie odpowiedniej metody antykoncepcji jest bardzo ważne. Może zanim zdecydujesz się na jedną z metod warto przeczytać taki artykuł http://www.forumginekologiczne.pl/ar...ana/18862.html , by ułatwić sobie wybór odpowiedniej antykoncepcji.

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Nie miałam tego problemu, jak stosowałam yasminelle, ale jak ginekolog zmienił mi po porodzie na inne tabletki - takie dla kobiet karmiących, to niestety poszły 3 kg do przodu. Strasznie ztrzymywały mi wodę w organiźmie.

    Leave a comment:


  • magdaaGdynia
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Też miałam problem z tyciem w czasie stosowania doustnej antykoncepcji. Lekarz zmieniał mi tabletki, co nic nie dawało, a później polecił tabletki osłonowe Asequrella i problem się skończył. Tabletki te zapobiegają skutkom ubocznym powstającym podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych, zapobiegają tyciu i podnoszą libido. Mi pomogły i cieszę się, że je odkryłam bo jest to spora nowość na rynku i niewiele kobiet o nich wie.

    Leave a comment:


  • janeczkaa
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Ja brałam kiedyś harmonet i przytyłam a w dodatku okropny cellulit mi się zrobił. Chyba rzeczywiście coś było nie tak z tymi tabletkami. Tak się zraziłam, że od tamtej pory nie stosuję antykoncepcji hormonalnej ale w sumie zaczynam się teraz zastanawiać, bo teraz chyba są juz lepsze tabletki dostępne.

    Leave a comment:


  • KATARZYNEK1975
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    ja biorę azalię bo karmię piersią.z tego co wyczytałam od tego się nie tyje.ja schudłam ale raczej od biegania przy dzieciach a nie przez proszki.

    Leave a comment:


  • garaXa
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Ja przytyłam z 2-3 kilo od tabletek i ogólnie się źle z nimi czułam - nabieranie wody, cellulit itp. Nie mówiąc już o infekcjach intymnych - można coś o tym poczytać TUTAJ

    Leave a comment:


  • Kalimera
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    Podobno Logest jest tabletką, od której się nie tyje, tak przeczytałam w reklamie, przepraszam, informacji handlowej u mojego gina w poczekalni
    O właściwościach i składzie wszystkich pigułek mozna poczytać na doz.pl na tej stronie wypowiadają sie fachowcy od antykoncpecji i kupić tez można tanio pigułki

    Leave a comment:

  •    
       

  • zeberka9
    replied
    Odp: Tycie i antykoncepcja?

    mi nie przybylo nic na wadze( stosowalam jasminelle) ,ale nie tylko ze wzgledu na dzialanie antykoncepcyjne ale wlasnie tez zeby troche na wadze przybrac, no ale nie zadzialalo..
    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Dziewczyny dotarlam do gina i dostalam recepte na pigulki. Znacie Trinordiol?Moze ktoras z was cos o tych pigulkach slyszala?Troche sie boje ze do lata moze mi po nich przybyc pare kilo...

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    ja brałam CILEST bardzo długo, grubo przed ciążą i byłam baaaaardzo zadowolona
    wcześniej brałam HARMONNET, ale gino mi odradził bo tam jakieś jaja wyszły swojego czasu z tymi tabsami, ja nie narzekałam jakieś 4-5 lat temu w każdym bądź razie

    teraz czeka mnie pewnie jednoskładnikowa, pewnie CERAZETTE i powiem szczerze że mam pewne obawy - tyle jest niejednoznacznych opinii na temat tych tabletek

    macie jakieś z nimi doświadczenia

    Leave a comment:

  •    
       

  • amie7
    replied
    Napisane przez Kamilka22 Pokaż wiadomość
    a czy któras z Was brała Cilest?
    Ja brałam i nie przytyłam

    Leave a comment:


  • emilka620
    replied
    Ja zażywam Novynette i nic nie tyję, niestety..bo by mi się zdeczko przydało też płacę ok.22zł ale również zapytam o te z niebieską różą, ciekawi mnie czym się tak naprawdę różnią prócz ceny oczywiście..

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    kamilka ja po cilescie przytylam...
    W piatek ide do gina laseczki zdecydowalam sie na pigulke bo mi pasuje ze mozna w kazdej chwili zrezygnowac jakby mi cos nie odpowiadalo ale na poczatku szukalam innej metody antykoncepcyjnej bo po pigulkach juz 2 roznych rodzajow tylam w szybkim tempie.Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie jakas pigulke dopasowac...

    Leave a comment:


  • Kamilka22
    replied
    tycie i antykoncepcja

    a czy któras z Was brała Cilest?

    Leave a comment:


  • zuzik_k
    replied
    22 zł? Gdzie mieszkasz, że są takie tanie? Ja płaciłam na początku po 26, a teraz są 29... Mam nadzieję, że teraz, przy złamanej nodze coś mi spadnie, bo do chodzenia potrzebuje wszystkich mięśni (ramiona i zdrowa noga tak mnie bolą, że masakra...)
    A swoją panią doktor zapytam o te z niebieską różą).

    Leave a comment:

       
Working...
X