Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plastry antykoncepcyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kasiekzuza7
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Plastry można nosić w czterech miejscach: na pośladkach, podbrzuszu, górnej części tułowia lub na zewnętrznej części ramienia. Nie można naklejać plastrów na piersi!
    *

    Można wybrać inne miejsce każdego tygodnia, ale niezależnie od wybranego miejsca, plaster musi pozostać tam przez 7 dni
    *

    Można nosić plaster w tej samej lokalizacji co tydzień. Należy unikać jednak stosowania plastra dokładnie w tym samym miejscu, co poprzednio
    *

    Nie wolno nakładać plastra na skórę zaczerwienioną, podrażnioną, owłosioną lub zranioną.
    *

    Należy zawsze stosować tylko jeden plaster, tzn. zawsze zdjąć zużyty plaster przed przyklejeniem nowego

    Leave a comment:


  • Myssia
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    noooo, niestety. Ja bardzo chciałam, ale karmię piersią, więc lekarz powiedział, że mogę tylko tabletki. Więc ja tutaj nie udzielę informacji.

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    hej... zadna nie stosuje plastrow?

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    started a topic plastry antykoncepcyjne

    plastry antykoncepcyjne

    hej, ktoras z Was stostuje plastry? ja mam Evra, i mam takie pytanko, nosze raz na jednym ramieniu raz na drugim, wiem, ze mozna jeszcze na lopatce, pupie i w okolicy jajnikow... gdzie jeszcze? cos mi sie o uszy obilo, ze na karku... na jednej lopatce mam tatuaz, moge na niego przykleic? i w ogole od czego zalezy miejsce naklejenia plastra???
       
Working...
X