Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plastry antykoncepcyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ja-mamusia
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Ja juz dwa lata stosuje te plastry... najwygodnioej mi jest je nosic w okolicy jajnikow... na lopatce niestety masakra... ramiaczko od stanika czesto wchodzilo pod plaster:/ na ramieniu... niestety okolice plastra sie brudza i niestety nie wyglada to zbyt estetycznie... nigdy nie mialam skutkow ubocznych... wrecz przeciwnie... biust sie poprawil, cera ladniejsza, nie przytylam... mialam juz 3przerwy po miesiacu... z mezem kilka razy sie zapomnielismy i mimo mowienia, ze jak odklejasz plaster to antykoncepcja nie dziala, nie zaszlam w ciaze...
    jestem z nich zadowolona
    ale kazdy organizm reaguje inaczej... przy karmieniu piersia stosowalam te tab jednohormonalne... niedobrze mi po nich bylo...
    zanim sie wybierze antykoncepcje lekarz powinien zlecic odpowiednie badania

    Leave a comment:

  •    
       

  • evelinek13
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ja brala mtabletki anty 3 lata i przez ten okres paliłam i nic na kazdego kazde hormony dzialaja inaczej, dla jednych jest ok dla innych juz cos sie pojawia tak u mnei z platrami byla tragedia tak przy tabletkach nie miala mnic nawet 1kg nei rpzytyłam

    Leave a comment:


  • koliberek71
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Tak naprawde zeby brac jakie kolwiek anty trzeba się skrupulatnie przebadać, jest tyle skutków ubocznych na ulotce ze własciwie nie powinno się ich brać.
    Nie powinno się palić to przede wszystkim , moja kumpela wyladowała na pogotowiu z obrzękiem płuc, bo niby nie palila ale poszła na impreze i pociagneła dla szpanu no i narobiła......druga znowu po zmianie na inne więcówki się nabawiła.
    Ja pamietam jak zaczynałam oj łeb to mi pękał ze 3 dni zanim doszłam do siebie, i jak pisała kolezanka wyzej bolały mnie kostki.
    Zrobiłam badania na mocznik i zeczywiście tabletki musiałam odstawić. Ale potem prubowałam znowu i biore microginon ( starszej generacji) ale jak to moja pani doktor powiedziała w tym wieku wystarczy.

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ee ja sie boje zastrzykow

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    jest to wygoda bo idziesz i bierzesz sobie zastrzyk i masz spokoj na 3 mies chociaz po odstwieniu podobno troszke dluzej trzeba czekac zeby zajsc w ciaze...

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ja zastrzykow nigdy nei brałam.

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ja znowu mialam dziwne skutki uboczne po zastrzykach... bardzo bolace nogi. niestety musialam wytrzymac 3 mies gdyz tyle on dziala.

    Leave a comment:

  •    
       

  • evelinek13
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    ja po naklejeniu 1 plastra czula msie dziwnie dostalam bol glowy i prawie zemdlalam lekarz kazal go natychmiast odkleic i wszystko ja kreka odjal....

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    moja przyjaciolka miala jakies problemy neurologiczne po stsosowaniu plastrow przez 2 lata. Zalezy jednak od kobiety wedlug mnie jak co komu pasuje

    Leave a comment:


  • AnnaM599
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Ja zastanawiałam sie nad plastrami, ale ostatecznie wybrałam tabletkiWedług mnie sa pewniejsze o ile sie je przyjmuje o stałej porze.

    Leave a comment:

  •    
       

  • ja-mamusia
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    szkoda, ze ja z lodzi nie jestem, u mnie kosztuja cos 30-40zl

    Leave a comment:


  • rumpla
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Ja też używam plastrów, zawsze przyklejam na łopatce, bo tam jest najmniejsza szansa że się odklei ( nie ociera się tak o ubranie ). Co do samego użytkowania plastrów to jestem zadowolona, specjalnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Dodatkowym plusem jest to, że hormony wchłaniają się przez skórę a nie z pigułek, dzięki czemu oszczędzamy wątrobę. Cenowo plastry też nie wychodzą tak tragicznie jak się uważa. Jakby ktoś poszukiwał taniej evry w łodzi to mogę polecić aptekę za grosze w manufakturze

    Leave a comment:


  • MamaNaEtacie
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Ja kiedys stosowałam te plastry ale niestety po 3 miesiącach dostałam na nie okropnego uczulenia. Robiły mi się pod plastrami żywe rany...a przeklejałam je zawsze w inne miejsce i mimo odkażania skóry spirytusem to się odklejały...chyba nie były mi pisane
    Ja przyklejałam na łopatkach ramionach brzuchu lędzwiach i pośladkach oraz na biodrach(na wysokości mniej więcej miednicy) ale przyznam szczerze ze o ile zimą pewnie mi by to nie przeszkadzało to latem (bo ja właśnie latem je stosowałam) jest to paskudztwo. Byłam opalona w ciapki bo mnie generalnie szybko słonko łapie i efekty były opłakane

    Wolę tabletki chociaż na nich zaszłam w drugą ciąże

    Leave a comment:


  • kasiekzuza7
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    Napisane przez ja-mamusia Pokaż wiadomość
    tyle to i ja wyczytalam w ulotce dzieki:*
    Skoro tylko tyle piszą to w innych miejscach niestety nie można musisz sie przemeczyć

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    replied
    Odp: plastry antykoncepcyjne

    tyle to i ja wyczytalam w ulotce dzieki:*

    Leave a comment:

       
Working...
X