Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: wypadające włosy

    Powstrzymać sie tego nei da, bo to sprawa naturalna. Wypadają włosy, które nie wypadły w czasie ciąży i zaraz po porodzie. Można jednak nieco wzmocnić włosy żeby nei wypadło ich za dużo. Polecam szampon i odżywkę w sprayu ze skrzypu polnego oraz 14 dniową kuracje Mariona. Mi pomogło

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: wypadające włosy

      Dziewczyny ja już równiez nie wiem co robić. Od jakiegoś czasu wypadają mi intensywnie włosy. Nigdy nie mialam ich mocnydh ale teraz jest już strasznie. Patrzę sobie dzisiaj rano a wanna była pewłna moich włosów. Widzę je również na dywanie. Włosy wyypadają mi garściami ;/ Czy Wam również wypadło swego czasu tyle włosów?

      Czy odrosły?

      Skomentuj


        Odp: wypadające włosy

        Ja również podczas ciaży wyłysiałam wręcz. Po ciąży było nieco lepiej, ale dalej to nie było to. Odwołałam się do doczepianych i to był dobry krok. i teraz moje sobie spokojnie rosną a ja mimo tego mam dalej długie
        Last edited by gagatka; 02-07-2020, 10:44. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: wypadające włosy

          Po ciąży też straciłam bardzo dużo włosów, każdy mi mówił że to normalne i że minie i muszę przyznać, że faktycznie tak było

          Skomentuj


            Odp: wypadające włosy

            Ja też długo walczyłam z wypadającymi włosami, musiałam, kupić sobie serum, inaczej byłabym łysa!

            Skomentuj


              Odp: wypadające włosy

              Jestem obecnie w ciązy i u mnie z włosami to tragedia... Boję się że nie długo będę łysa i mojemu maluszkowi brakuje jakiś witamin ;[

              Skomentuj


                Odp: wypadające włosy

                Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                Dziewczyny ja już równiez nie wiem co robić. Od jakiegoś czasu wypadają mi intensywnie włosy. Nigdy nie mialam ich mocnydh ale teraz jest już strasznie. Patrzę sobie dzisiaj rano a wanna była pewłna moich włosów. Widzę je również na dywanie. Włosy wyypadają mi garściami ;/ Czy Wam również wypadło swego czasu tyle włosów?

                Czy odrosły?
                No no kochana jeśli tak Ci wypadaja to nie wiem po co piszesz tutaj na forum ale nie idziesz do lekarza. Nie wiem czy tutaj ktos Ci naprawde odpowie na ten temat. Nie sądzisz,ze lepiej byłby sie jednak skontaktować ze specjalistą, który obejrzałby Twoje włosy, zleciłby jednak jakieś badania? Sama również miałam wypadanie włosów ale postanowiłam wybrać się do trichologa po tym jak przetestowałam multum różncyh srodków. Chodzę do kliniki w Gdańsku, obecnie jestem w trakcie terapii na wypadanie włosow. Widzę już pewne efekty . Szkoda,że nie poszłam tam wcześniej bo może dałoby się uniknąc stanu w jakim się tam zgłosiłam ( również wypadła mi chyba połowa czupryny).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: wypadające włosy

                  Byłam u lekarza ! U rodzinnej. Ta mi dała badania, w tym tarczycę ale wszystko było ok. Ba nawet zrobiłam sobie sama na wlasna reke trichiogram ale w nim również nie bylo niczego nie pokojacego. Obecnie myje wlosy seboradinem oraz mam ten ampulki vichy Drogie jak cholera ale efekt również takie se ;/ Jetes z moich okolic ( inne miasto ale to samo wojewodzwto). Gdzie chodzisz konkretnie ?

                  Skomentuj


                    Odp: wypadające włosy

                    Można jeszcze poratować się wcierkami- Jantar, Seboradin czy Radical. Nie polecam tych bardzo drogich jak Vichy czy inne apteczne te powyżej 100 zł. miałam i były to pieniądze wywalone w błoto.

                    Skomentuj


                      Odp: wypadające włosy

                      Clinica Dermatologica doktora Michajłowskiego Robiłam tam biopsje skory glowy aby zobaczyć w jakim stanie są cebulki. Okazało się ,że na szczęscie są żywe. Myśle,ze Ty równiż powinnaś się na to wybrac bo skoro trichogram nic nie wykazał to problem może iść właśnie ze skóry główy. Jest to prywatna klinika ale leczenie lysienia orz wypadania wlosow nie jest refundowane tka wieć nie masz nawet co zapisywać się na fundusz ( byłam na kilku wizytach to lekarz jedynie na mnie nafukał ze sa pacjenci z wiekszymi problemami niż wypadanie wlosow, tez mi cos ). No wiec biopsja była dla mnie trochę przerażająca ale bałam sie bardziej przed niż w trakcie. Wyobrażałam sobie nie wiadomo co ale to prktycznie nie bolało. Ukłucie jak mniej więcej duzy komar. Przynajmniej wiadomo jak mnie leczyc. Jetem na zabiegu mezoterapii iglowej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: wypadające włosy

                        Wiesz co. Tutaj nie chodzi nawet o to czy jest to refundowane czy nie ale o to jakie sa kolejki. Pytalam sie i najblizsze terminy to lipiec a ja do lipca to chyba calkiem wylysieje. Mozesz dac mi tutaj jakis konkretny kontakt? To dpytam sie o ceny i terminy.

                        Skomentuj


                          Odp: wypadające włosy

                          clinicadermatologica jest to prywatna klinika ale przynajmniej widze efekty a nie jak przy roznych kosmetykach jedynie placebo. Zadzwon troche wczesniej bo czesto sa tam kolejki oraz tak z dia na dzien sie nie dostaniesz.
                          Last edited by gagatka; 02-07-2020, 10:43. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: wypadające włosy

                            Mam nadzieję, że w Twoim wypadku przejdzie. JA SIĘ Z TYM BORYKAM OD DZIECIŃSTWA... Chyba na każdego działa co innego..
                            Znaj wroga i samego siebie, a możesz stoczyć 100 bitew nie wiedząc co to porażka.

                            Skomentuj


                              Odp: wypadające włosy

                              Ja mam ten problem ze sie lamia a nie wypadaja z cebulkami ;/

                              Skomentuj


                                Odp: wypadające włosy

                                W takim razie muszą byc wysuszone. Probowałaś może olejowania? Kup sobie kilka olejków do włosów. Przetestuj jaki Ci odpowiada. Ewentualnie zaopatrz sie w profesjonalny szampon i odżywkę z olejkami. Wbrew pozorom nie musi być to taki duży wydatek.Dzięki dziewczynom na blogach i na wizażu odkryłam na przykład szampony i maski Perfect Me. Szamponem myję włosy codziennie i ma działanie takie jak odżywka. Przez zawartość olejków ma działanie nawilzające. Jeśli nie chcesz kupowac od razu dużego opakowania maski to możesz wybrać się do Biedronki ( tam maska jest w saszetkach w cenie 1,50 ...):

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X