Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: wypadające włosy

    U mnie to utrapienie bo wychodza mi garsciami i nie wiem jak to zwalczyć, czym je wzmocnic aby się odbudowaly od nasady az po same końce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wypadajace wlosy

      Tez gubie wlosy strasznie,po synku mialam to samo, nie wiem czy jest jakis magiczny srodek na to ale jedli tak to poproszę

      Skomentuj


        Odp: wypadające włosy

        Jeśli włosy wypadają to pewnie są nieodpowiednio odżywione, być może też prowadzisz stresujący tryb zycia... Odpowiednio dobrane kosmetyki potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o włosy.
        Last edited by gagatka; 02-07-2020, 10:44. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: wypadające włosy

          Myślę, że warto też iśc do dermatologa i sprawdzić oraz przebadać skórę głowy. Dermatolog może dobrać skuteczne leki albo wcierki do włosów.

          Skomentuj


            Odp: wypadające włosy

            Ja stosuje olejek rycynowy i jestem zadowolona. Słyszałam też o płukance z miodu ale jeszcze nie zdążyłam wypróbować

            Skomentuj


              Odp: wypadające włosy

              Napisane przez weronikaf-2 Pokaż wiadomość
              Ja stosuje olejek rycynowy i jestem zadowolona. Słyszałam też o płukance z miodu ale jeszcze nie zdążyłam wypróbować
              Yeż słyszałam o olejku rycynowym ale nie używałam. Podobno też bardzo dobra jest wzierka do włosów z firmy Jantar, w internecie też ma świetne opinie

              Skomentuj


                Odp: Wypadajace wlosy

                Na pewno włosy będą w lepszy stanie jak się będzie je właściwie pielęgnować - szampon, odżywka, raz na jakiś czas maska. Ja ograniczyłam też zabiegi - lokowanie i prostowanie. Poza tym stosowałam przez jakiś czas wcierkę Jantar i też wzmocniła włosy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wypadajace wlosy

                  Ja nie stosuje żadnych lokownic czy prostownic, a i tak mi jak szalone wypadają ;/
                  firststeps.com.pl świetne zajęcia dodatkowe,gorąco polecam!

                  Skomentuj


                    Odp: Wypadajace wlosy

                    Ja niestety moje włoasy codziennie traktuję i suszarką i prostownica, wiem że tego pożałuję ale już tak się przyzwyczaiłam, że nie umiem inaczej ;p

                    Skomentuj


                      Odp: Wypadajace wlosy

                      Ja suszarką też- ale prostownicę już im odpuściłam, bo wyglądały okropnie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wypadajace wlosy

                        Ja na szczęście mam bardzo proste włosy. jednakże suszarka - to je niszczy...

                        Skomentuj


                          Odp: Wypadajace wlosy

                          Ja suszarki używam sporadycznie tylko gdy musze a tak schną same, prostownic tez nie stosuje ale wlisy mam oslabione

                          Skomentuj


                            Odp: Wypadajace wlosy

                            Wszelkie niedobory związane z drastycznymi dietami, niedożywieniem, niezdrowymi nawykami (palenie tytoniu i picie alkoholu) niekorzystnie wpływają na naszą czuprynę. Ciężko jednak jednoznacznie określić którego z całego szeregu witamin i mikroelementów nam brakuje, dlatego nasza dieta powinna być zawsze bogata i urozmaicona.

                            W takim przypadku pomocne są suplementy diety. Dobre rezultaty daje łykanie witaminy H – biotyny, cynku, witamin z grupy B a także nienasyconych kwasów tłuszczowych, wyciągów ze skrzypu lub pokrzywy. Nie liczmy jednak od razu na cud, efekty widać dopiero po 5 – 6 miesiącach, co związane jest z całym cyklem wzrostu włosa. Warto również zacząć stosować naturalne sposoby na wypadanie włosów – płukanka z soku z czarnej rzodkwi, tonik z bylicy czy nacieranie olejkiem rycynowym lub naftą kosmetyczną.

                            Skomentuj


                              Odp: Wypadajace wlosy

                              Dobrze się odżywiam itd, a włosy i tak lecą. W końcu się poddałam i po prostu muszę to przeczekać. Po ciąży włosy lecą i już. Na szczęście nie jest to aż tak długotrwałe, żeby wypadły wszystkie

                              Skomentuj


                                Odp: wypadające włosy

                                używam olejku rycynowego od 2 miesięcy i mogę pochwalić się tym, że moje włosy znacznie się wzmocniły - dodatkowo zaczęłam brać kompleks witamin oraz piję regularnie herbatę z pokrzywy. Trudno jest powiedzieć czego dokładnie jest to zasługa czy może tych 3 rzeczy. Najważniejsze że w moim przypadku sprawdza się i działa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X