Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marti1986
    replied
    Zgadzam sie z Toba Goplana bo to nie my powinniśmy decydowac czy dziecko ma życ tylko ono-ale to oczywiście nie możliwe.Każda matka która chce zabic powinna sie zastanowic co jej jeszcze nienarodzone dziecko odpowiedziało by na pytanie:chcesz życ czy chcesz umrzec?odpowiedź jest oczywista

    Leave a comment:

  •    
       

  • shannon
    replied
    zgadzam sie z tym co wyzej napisala goplana

    jesli kobieta ma prawo decydowac o losie dzieciatka to dlaczego sie tak burzycie gdy kobieta urodzi i zadusi w beczce?dla mnie tu i tu jest bezbronne stworzenie.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Madzik kobieta moze decydowac czy chce czy nie. Dlatego albo sie zabezpiecza albo nie, idzie do lozka albo nie A uprawiajac seks musi sie liczyc z tym ze dziecko zostanie poczete.
    A "zrobic i sie pozbyc" ? Czy to nie jest zbyt łatwe ? No ze tylko decydujesz czy chcesz byc mama ale tez o tym czy to dziecko ma zyc a o tym mysle ze powinien decydowac glowny zainteresowany.
    Last edited by Goplana; 01-02-2009, 19:12.

    Leave a comment:


  • madzik291
    replied
    Moim zdaniem to kobieta powinna decydować,czy chce mieć dziecko i je urodzić czy nie. Przecież w innych krajach aborcja jest legalna a u nas wciąż kler się do tego wtrąca i te całe stowarzyszenia ,które są przeciwko ,z "moherami" na czele.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Fakt Kosciol to jedno - jego sludzy drugie
    Albo inaczej wiara jedno Kosciol drugie.

    Leave a comment:


  • colleen
    replied
    Nie no Kościół głosi dobrze, tylko księża głupio gadają

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Dlatego te zuwazam ze kociola nie powinno sie sluchac, bo robia jedno, mowia drugie. Nie lubie takiej hipokryzji.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Ano własnie, a z ambony gadaja ze dzieci w pelnych rodzinach powinny sie wychowywac itp.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    czasmi mają
    gdzieś na boczku
    a później ludzi pouczają
    hehehe

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Chcialam zauwazyc, z ekiedys aborcja w Polsce byla legalna. Gdy moja mama byla z emna w ciazy to na oddzial co jakis czas przychodzila jakas kobieta by usunac ciaze. Ciesze sie, ze teraz nie juest. Sprawa ciazy z gwaltu to naprawde trudny temat, ja jak juz wczesniej pisalam w takim wypadku jest za aborcja. Nie wiem o czym mysli wtedy taka kobieta, bo nigdy nei zostalam zgwalcona, ale nie mozna od niej wymagac rodzenia dzieci jezeli po prostu nie chce i nienawidzi zycia, ktore w niej rosnie i wogole.
    Temat in vitro to inbna kwestia, bo to juz nie usuwanie a poxczecie dziecka. Kosciol powinnien sie zdala trzymac pod takich rzeczy, bo do cholery co oni moga wiedziec na ten temat skoro dzieci nie maja.

    Leave a comment:

  •    
       

  • shannon
    replied
    ja mysle ze podstawa to USWIADOMIENIE!niestety mimo ze mamy juz 21 wiek to okazuje sie ze mlodzi ludzie ida do lozka(nawet nie wiem jaka jest teraz srednia wieku )ale nie zdaja sobie sprawy czym to GROZI.
    wiadomo ze nauka powinna zaczac sie w domu.u mnie nigdy nie rozmawialo sie na takie tematy(wiedze zdobylam w szkole i na podworku)dlatego mam zamiar rozmawiac ze swoim dzieckiem o wszystkim.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    masz racje Goplana co do in vitro.
    myśle że każda kobieta(i nietylko) powinna obejrzeć film dotyczący aborcji.
    wiadomo że nawet najlepsza antykoncepcja może zawieść.
    jak nie chcą dzieci to niech lepiej do adopcji oddadzą a nie zabijają. albo najlepiej niech nie uprawiają seksu, to jedyna gwarancja nie zajścia w niechcianą ciąze.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Kosciol wogole sie wtraca do wszystkiego. Zgadzam sie - tak jak nie powinni wypowiadac sie na temat aborcji tak i np na temat in vitro. Co zlego jest w checi posiadania i kochania dziecka ? A ze nie zostalo poczete "po bozemu" to znaczy gorsze ?Niestety w wielu sytuacjach wiara i religia jedno a zycie drugie.

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Sluchajcie ja mam znajoma ktora usuwala 2 razy...(to nie jest Polka)za kazdym razem zwylka wpadka,zadnego gwaltu itp.Ja bym tak nie mogla ale uwazam ze kazda kobieta powinna miec prawo wyboru.To nie etyka czy religia decyduje o rozmnazaniu a fizjologia wiec uwazam ze ksieza powinni trzymac sie od tematu z daleka.Co do sumienia,kazdy ma swoje.

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Z pewnoscia takich przypadkow jest tam 1 na 10000, cala reszta to po prostu niechciane dzieci z wpadek itp .

    Leave a comment:

       
Working...
X