Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sikornik
    replied
    dla mnie ta ciąża to błogosławieństwo, mimo że taka z nienacka i zaskoczenie ogromne, ale tak mi się w głowie wszystko przewartościowało i paradoksalnie jestem bardziej spokojna niż jeszcze rok temu - to jest niesamowite

    Leave a comment:

  •    
       

  • Marti1986
    replied
    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    nastawienie moje i całego świata wokół mnie zmieniło się przez te 8 miesięcy, podobnie jak u Ciebie moja Droga po prostu MUSIMY sobie poradzić i kropka
    u mnie wpadaka była bardziej bezmyślna, niestety
    ale nawet jak nie będę z ojcem mojego synka to jakiś mały mężczyzna i tak zostaje u mojego boku hehe a ON jest najważniejszy
    Sikornik zawsze będziesz miec kogoś u swojego boku dla kogoś będziesz miała ochote życ i to jest najważniejsze.

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    nastawienie moje i całego świata wokół mnie zmieniło się przez te 8 miesięcy, podobnie jak u Ciebie moja Droga po prostu MUSIMY sobie poradzić i kropka
    u mnie wpadaka była bardziej bezmyślna, niestety
    ale nawet jak nie będę z ojcem mojego synka to jakiś mały mężczyzna i tak zostaje u mojego boku hehe a ON jest najważniejszy

    Leave a comment:


  • mama_maksia
    replied
    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
    pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
    kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"
    Naszego synka też , w pewnym sensie , można nazwać "dzieckiem z bezmyślnej wpadki" Co prawda byliśmy już małżeństwem , ale jakoś nie spieszyło nam się do zostania rodzicami . Fakt, faktem , że antykoncepcja poszła w odstawkę , stwierdziliśmy bowiem , że skoro tyle par ma teraz problemy z zajściem w ciążę , to u nas pewnie też tak będzie ... Miesiąc po odstawieniu antykoncepcji już byłam w ciąży . Na początku szok , że tak szybko , że już , że nie damy sobie rady itd . W tej chwili synek ( 15 m-cy ) jest naszym całym światem , rodziny oszalały na jego punkcie , a my kochamy go bezgranicznie i nie wyobrażamy sobie , że mogłoby go z nami nie być !!!

    Leave a comment:


  • sikornik
    replied
    jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
    pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
    kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    no i ja nie wypowiadam sie o tych zgwalconych i zagrazajacych zyciu tylko o tych bezmyslnych wpadkach.

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    goplana bo to bylo do marti

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Mi o te nielegalna chodzi
    Legalna ( ryzyko zagrozenia zycia i zdrowia matki i choroba dziecka ) to chyba nie jest płatna

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    ale to legalne i za darmoche?tzn za podatki ktore placi moj ojciec?

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Oj niekoniecznie. Tylko ze z niskimi kosztami wiaze sie tez niski standard wykonania zabiegu oraz zwiekszone ryzyko powikłań.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Marti1986
    replied
    Nie zawsze ktoś kto chce usunąc to to zrobi-to jednak trochę kosztuje.

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    a ja mysle ze jak ktos chce usunac to zrobi to nielegalnie a jak ktos nie chce to nie zrobi nawet jesli bedzie taka mozliwosc.

    Leave a comment:


  • Marti1986
    replied
    Gdyby aborcja w Polsce była legalna to pewnie kobiety nie przywiązywałyby już takiej dużej uwagi do zabezpieczania sie."Chce mi sie seksu ale nie ma gumek,nie szkodzi-najwyżej usunę".

    Leave a comment:


  • Sobi85
    replied
    Ciesze sie ze aborcja w Polsce nie jest legalna.
    Wiecie ile wiecej byloby zabitych małych nienarodzonych dzieciatek?
    Dla mnie to zbrodnia,nie wyobrazam sobie co czuje kobieta ktora usunela ciaze,chyba ze nic nie czuje...
    Jaka bym nie miala sytuacje w zyciu bym nie usunela ciazy,tyle malzenstw stara sie latami o dziecko,tyle malzenstw nie moze miec dzieci,a tu wpadka,a co tam usune bedzie lzej,przeraza mnie to...

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Kobiety czesto nie maja swiadomosci ze zabijaja czlowieka, bo ty "tylko" plod, bo jeszcze niewyksztalcony itp.Dla mnie to jeszcze gorsze niz zabicie obcego czlowieka na ulicy. Nie dosc ze pozbawiam kogos zycia to jeszcze zabijam czesc siebie.Mysla tez ze skoro daly zycie to moga zabrac.
    W przypadkach kiedy aborcja wykonywana jest "dla wygody" bylabym za tym by kobieta byla "kastrowana" - potem niech zaluje jak "zachce" jej sie dziecka. Kolejna po niej moze pomysli.

    Leave a comment:

       
Working...
X