Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Napisane przez Martunia35
    W tym miesiącu z okazji prommocji przedświątecznych równiez postanowilam sobie kupić kilka eleganckich rzeczy. Mam aktualnie na oku jakiś fajny zegarek. Spodobał mi się ten srebrny zegarek Adriatica;
    xxx

    Ale moja siostra upiera się,ze srebro już wyszło z mody i namawia mnie na coś takiego
    xxx

    Co Wy byście wybrali?

    Wybierz to co Ci się bardzieji podoba . I to co będzie Ci lepiej pasowało do ubrań. Jeśli nosisz w wiekszości złota biżuterię albo chcesz aby zegarek był dekoracyjny i się wyróżniał to bierz złoty. Jeśli wolisz srebrne bransolety to lepszy będzie ten pierwszy.
    W tym przypadku jednak trzymałabym opinię Twojej siostry i zdecydowała się na zegarek numer 2, bardziej mi sie podoba.
    Wolę jednak delikatniejsze modele. Na przykład: xxx
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:10. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Ktoś już wcześniej słusznie wspomniał o tym, aby regularnie się badać, a nawet na pozór błahych, ale utrzymujących się dolegliwości nie bagatelizować. Warto cały czas pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach wczesna diagnoza nieprawidłowości może uratować życie - znam niejeden taki przypadek. A gdyby ktoś był zainteresowany tematem to polecam poczytać. Na przykład tutaj: xxx . Ale w internecie jest masa informacji o tym dlaczego warto się badać.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:10. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Metoda małych kroczków jak najbardziej. U mnie to zadziałało! Po prostu rzuciłam sobie luźne postanowienie - zaczynam uprawiać sport. Co najlepsze, zainspirował mnie do tego mój syn! Dosłownie błagał mnie, bym znalazła mu jakieś zajęcia na weekend bo czasami jest tak, że jak koledzy jego zajęci to nie ma co ze sobą zrobic Wybraliśmy się do Skokoloco w Zielonej Górze. Świetny park trampolin, gdzie czuwają trenerzy (To najwazniejsze, bo bałam się że może coś sobie zrobić na tych trampolinach) i nie spuszczaja z nich swojego wzroku. Zastanowilam sie i pomyslalam, skoro on ma tylwe frajdy na trampolinach to dlaczego ja nie moge miec? Wzielam do tego swoja przyjaciolke i od tamtego momentu naszym rytuałem co dwa tygodnie jest park trampolin! Najlepsze jest to, ze mam więcej energii i lepiej mi sie kazdego dnia wstaje po takim wysilku

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Trzeba po prostu pamiętać o pielęgnacji ciała, wiadomo, że w ciąży trzeba między innymi dbać o skórę, aby nie pojawiły się rozstępy. ja nawet kupiłam sobie krem i olejek na rozstępy z serii mamas.com.pl ponieważ mam z tym problem więc muszę przywiązać do tego jeszcze większą uwagę. trzeba też pamiętać o tym, aby codziennie się pomalować i zadbać o siebie wtedy od razu czujemy się lepiej.

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            W dzisiejszych czasach chyba wszyscy mają świadomość, jak ważne jest dbanie o siebie każdego dnia. Dzięki temu będziemy wyglądał młodziej i czuć się lepiej jeszcze przez wiele lat
            Męskie plecaki miejskie, a także do szkoły, w góry, czy na rower - zapraszam.

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Warto zapytać jakiegoś speca
              Jak bardzo z upływem lat stajemy się wolni. W wieku 20 lat jesteśmy tym, co uczyniło z nas wykształcenie, ale już około 40-tu tym, co powstało w wynku własnych wyborów, jeżeli takich dokonaliśmy.

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać, mieć więcej czasu ???

                Żeby znaleźć dla siebie więcej czasu musimy najpierw zająć czymś swoje dzieci. Bez tego ani rusz. My mamy wiemy, że to graniczy z cudem ale jak już nam się to uda to wtedy dopiero jest radość
                Jak grzebałam w internecie ,żeby znaleźć porady CZYM ZAJĄĆ DZIECI NA DŁUŻEJ natknęłam się na fajny filmik o xx
                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:11. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Ja zauważyłam u siebie ostatnio, że po prostu zapełniłam półkę jakimiś kremami, balsamami itp. Owszem zawsze miałam tego sporo ale teraz to przesadziłam Ale nie o tym chciałam pisać. Ostatnio postanowiłam zagęścić swoje włosy i zamówiłam sobie na xxx pasemka włosów i nanoringi do nich Kumpelka, która jest fryzjerką mi je pozakładała i moja fryzura wygląda teraz meeega Taki dodatek do dbania o siebie a jak cieszy ^^
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 18:11. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Balsamy i kosmetyki to jedno a drugie też bardzo ważne to dieta plus aktywność fizyczna Jeżeli wszystko to połączycie to będzie najlepsze co możecie zrobić dla siebie, swojego ciała i urody.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      pochwalę się moim nowym odkryciem w sieci- sklepem z kosmetykami Kontigo...właśnie dla nas kochane, żeby wiedzieć jak o siebie lepiej zadbać, jakie kosmetyki wybrac dla swojej cery. Ich akcja promocyjna " kosmetyki dla mojej urody " jest ekstra, modelki z Top Model pokazują jakie kosmetyki u nich dla siebie wybrały. Ciekawa kampania, zobaczcie same xxx
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:11. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Jak o siebie zadbać? Ja lubię kupić sobie jakiś drobiazg przez internet Ostatnio wykorzystałam internetową porównywarkę cen - chciałam znaleźć jakąś fajną biżuterię, a napotkałam x]sandały damskiex w tak korzystnych cenach, że kupiłam i biżuterię, i trzy pary butów
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:09. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Ja przede wszystkim stawiam na ćwiczenia i zdrowe odżywianie. W tym drugim pomaga mi ten sklep z odżywkami xxx
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:09. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Można zmienić dietę, można zacząć regularnie uprawiać sport. A czasami wystarczy iść do kosmetyczki, na masaż albo kupić sobie ładną sukienkę, w której będziemy czuć się dobrze Wszystko zależy od okazji i własnych potrzeb

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              A czy zaniedbałaś ostatnio coś konkretnego? Stało się coś? Wypadają włosy, masz słabsze zęby czy to kwestia tylko niedbałego ubioru albo zwiększającej się wagi? W zależności od przyczyny problemu mogą być baaardzo różne rozwiązania

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Pamiętajcie, że podstawą dobrego wyglądu i dobrego samopoczucia są zawsze odpowiednia dieta i odpowiednia porcja ruchu. Jesli zachowacie te dwa elementy, to w Waszym organizmie zaczną się dziać bardzo korzystne rzeczy. Dobrze jest to opisane w xxx Warto zastosować białą dietę, by po prostu czuć się lepiej.
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 18:10. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X