Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Polecam zabiegi kriolipolizy. W przeciwieństwie do innych, inwazyjnych metod chirurgicznych, kriolipoliza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. Kriolipoliza została opracowana z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach. Jest bardzo skutecznym zabiegiem. Zamrożone komórki tłuszczowe sa stopniowo wydalane z organizmu, dlatego ostateczne efekty są widoczne dopiero po 2- 4 miesięcy. W krakowskim salonie Vici Clinic można poddać się tym zabiegom. Polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Każda kobieta lubi o siebie dbać Ja ostatnio znalazłam profesjonalny salon w Warszawie - xxx i mysle o makijazu permanentnym brwi. Marzy mi się od dawna bo moje brwi to jakaś porażka. A wy co sądzicie o takim makijażu? Mi osobiście efek bardzo się podoba.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:13. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Ja bym zaczęła dbać o siebie etapami, żeby się nie zniechęcić. Warto zacząć od czegoś prostego , np. zrobić paznokcie, niż od razu rzucać się na dietę.

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Trzeba zainwestować w naturalne kosmetyki. Oczywiście zawsze warto sprawdzać skład tego co kupujemy. Dla mnie najlepsze są produkty Arbonne. Poczytajcie sobie o nich tutaj xxx . Profil konsultantki Joanny Rekowskiej jest przepełniony informacjami o tej marce.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:13. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Tez jestem fanką naturalnych kosmetyków. Coraz więcej drogeryjnych odkładam na rzecz tych nieprzetworzonych.

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Ja ostatnio jestem na diecie więc regularnie chodzę do dietetyka. Widzę ogromne efekty. Jeśli poszukujecie dobrego dietetyka to polecam Wam odwiedzić Centrum Profilaktyczno-Lecznicze Wawmed na warszawskim Targówku. Pracują tam lekarze na najwyższym poziomie. Więcej informacji na ich temat znajdziecie tu: xxx.
              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:11. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Ciepły ubiór, zwłaszcza teraz to podstawa. No i warto badać krew.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Bardzo ważny jest dla nas wyglad i rozumiem, że chcesz o siebie zadać ale na twoim miejscu postawiłabym też na zdrowie wewnętrzne tzn zadbaj o swój organizm. Idź na badania podstawowe oraz np usg jamy brzusznej w Gabinet USG - xxx Dowiesz się czy wszystko jest ok. Zdrowo jedz i ćwicz.
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 18:12. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Mamy jesień w pełni. Warto jest o siebie w tym okresie zadbać oraz zapisać sie na porządne peelingi. Jest to najlepszy okres na takie zabiegi z racji tego,ze nie ma wiele słóńca a skóra po peelingach powinna tego słońca unikać.

                    Najlepiej jest zapisac się do porządnego gabinetu dermatologicznego, w ktorym będą mieli wiele róznych zabiegów :
                    xxx

                    Poczytajcie sobie.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:12. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Na początek może wystarczy zadbać trochę o własną skórę a potem można pomyśleć o jakimś drobnym odchudzaniu. Stąd xxx można znaleźć kilka świetnych produktów. Nie zapomnij też robić tego co lubisz to chyba najistotniejsze wtedy chęci na poprawę przyjdą same.
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:12. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Kiedy znajdę chwilę dla siebie lubię położyć na twarz jakąś maseczkę, a wcześniej wykonać jakiś piling. Poza tym brakuje mi czasu na czytanie i kiedy mogę sobie na pozwolić to czytam. Lubię też się dokształcać w tematyce zdrowia i odżywiania.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Też miałam ten problem, ale bardzo motywował mnie mąż, kupował mi kosmetyki, często wychodziliśmy, co wiadomo wiązało się z tym, że musiałam się wyszykować. Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji ciała wiele z serii mamas nawet znalazam ich stronę, żeby więcej o nich poczytać mamas.com.pl i zatanowiło mnie to skąd on wie, które kosmetyki sa dobre, które nie. Odpowiedział mi, że kiedy ma wolny czas szuka w internecie, czyta opinie innych mam i pytał kolegów w pracy. Powiedział mi też: jesteś piękna, nawet nieumalowana, nieuczesana, ale znam ciebie i wiem, że zawsze lubiłaś dobrze wyglądać, a po ciąży nie czułabyś się dobrze, gdybyś teraz o siebie nie zadbała. Także dziewczyny pamiętajcie dbacie dla siebie!

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Najlepiej iść do kosmetyczki. Ona dobierze zabieg do skóry.

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Ja akurat dbam o siebie domowymi sposobami. W moim przypadku to się sprawdza.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Zadbane paznokcie to ważna sprawa, ale są też inne rzeczy o których trzeba pamiętać nie tylko w czasie ciąży. Ważne żeby dbać o włosy, o cerę, ubierać się nie tylko w wyświechtany dres (można przecież kupić sobie ładniejszy dresik ) Najważniejszy jest jednak nie ubiór i makijaż, ale uśmiech

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X