Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki na odchudzanie

    Myślę, że jednak najlepszym sposobem na odchudzanie się jest dobrze skomponowana dieta oraz aktywność fizyczna. I wcale nie chodzi o jakieś rygorystyczne diety - wystarczy jeść zdrowo, unikać kalorycznych produktów, zadbać o dobre nawyki. Dzięki temu poprawia się też zdrowie oraz samopoczucie. jeżeli chodzi o sport to jest tak wiele możliwości, że można dobrać aktywność, które też będzie sprawiać przyjemność.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki na odchudzanie

      Ja nie jestem od razu na nie.
      Wydaje mi się, że dobrze dobrane suplementy odchudzające naprawdę sprzyjają gubieniu kilogramów.
      Wiadomo, nie można traktować ich jako cudownego leku i zagryzać tabletki chipsami
      Ale jako dodatek do zdrowej diety i ćwiczeń myślę, że fajnie się sprawdzają, zwłaszcza, jeśli mamy trochę więcej kilogramów do zrzucenia.

      Skomentuj


        Odp: Tabletki na odchudzanie

        Te tabletki to tylko suplementy , dodatki do diety, która musi być odpowiednio zbilansowana w zależności od zapotrzebowania kalorycznego. Mi udało się w 2 mc zrzucić 7 kg. Recepta: bieganie 3x w tyg po 40 min plus dieta(300kcal mniej niż potrzebuję)
        pediatra piaseczno

        Skomentuj


          Odp: Tabletki na odchudzanie

          Ja słyszałam, ze te tabletki są bardzo skuteczne http://nutrimania.pl/spalacze-tluszc...n-100kaps.html Łącząc je z dieta i cwiczeniami można sporo schudnąć. ja mam do zrzucenia ok 10 kg i pewnie do lipca tego nie osiągnę ale chciałabym zrzucić chociaż połowę. Zaczęłam od dzisiaj.

          Skomentuj


            Odp: Tabletki na odchudzanie

            Nie wiem tyle jest ostrzeżeń przed tabletami, a widzę, że cały czas nie ma problemu, żeby znaleźć zwolenników tej metody. Ludzie dietetyk plus ruch i powinno pomóc, a jak ktoś nie może się pozbyć tłuszczu z jakiś części ciała, bo często i tak jest to przecież są specjalistyczne zabiegi np. liposukcja można poczytać (http://centrumliposukcji.pl/, jest to na pewno dużo lepsze niż faszerowanie się prochami, które nie wiadomo jakie skutki wywołają.

            Skomentuj


              Odp: Tabletki na odchudzanie

              Same tabletki nic nie dadzą, w większości jest to tylko dobrze reklamowane placebo. Żeby schudnąć trzeba mieć dietę i najlepiej też poćwiczyć. Jeśli nie wiesz jak ułożyć dietę to zajrzyj na jakieś forum o fitness, tam ci na pewno pomogą.

              Skomentuj


                Odp: Tabletki na odchudzanie

                Zgadzam się. Tabletki są bez sensu. W zrzuceniu zbędnych kilogramów pomaga piłka do ćwiczeń. I to bardzo szybko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki na odchudzanie

                  Mi się wydaje, że suplementy są okej jeśli mają naturalne składniki, a nie samą chemię. Myślę, że wtedy mogą zadziałać bez szkody dla naszego organizmu. Myślę też coraz częściej o zielonej kawie. Tak mnie naprowadził na ten temat ten film z YT https://www.youtube.com/watch?v=OWVA...ature=youtu.be Może to też być dobra droga. W końcu natura

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki na odchudzanie

                    Mogą tylko być asekuracją.

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki na odchudzanie

                      Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                        Nie wiem czy to akurat będzie skuteczny sposób na odchudzanie ale czytałam ostatnio taki artykuł http://www.polskatimes.pl/artykul/36...zuch,id,t.html i pisali w nim jak szybko schudnąć. Bardzo wazna jest dieta i aktywność fizyczna. bez tego raczej nie zobaczysz potrzebnych efektów.

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                          Osobiście wspierałam się NOW SUPER ENZYMES. Sprawdził się w moim przypadku. Oczywiście tak jak mówisz sporo sportu i jakaś dieta. Oczywiście o witaminach nie muszę chyba wspominać.

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki na odchudzanie

                            Jeśli suplementy to tylko naturalne. A jak naturalne to Pani Beatka i jej diety. Wszystko znalazłam na http://greenport.pl mają też suplementy naturalne jak ktoś chciałby się wspomóc.

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                              Ja nie jestem za tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Uważam, ze wystarczy zdrowa dieta i ćwiczenia. Mi w ten sposób udało się zrzucić ok 10 kg w trzy miesiące. Teraz tylko dodatkowe 4 kg pojawia się przed @. Ogólnie mam bolesne miesiączkowanie i próbuję się wtedy ratować wszystkim co mam pod ręką. Zjadam sporo słodyczy wtedy - w sumie wciągam je jak odkurzacz ale jak ból mija to wracam na dobre tory

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                                Ja nie jestem za tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Uważam, ze wystarczy zdrowa dieta i ćwiczenia. Mi w ten sposób udało się zrzucić ok 10 kg w trzy miesiące. Teraz tylko dodatkowe 4 kg pojawia się przed @. Ogólnie mam straszne bóle miesiączkowe i próbuję się wtedy ratować wszystkim co mam pod ręką. Zjadam sporo słodyczy wtedy - w sumie wciągam je jak odkurzacz ale jak ból mija to wracam na dobre tory

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X